Záležitosti z prostředí psychiatrické léčebny, ve které několik pacientů vypráví své příběhy, díky kterým jsou za katrem. Tím je docíleno toho, že film působí částečně jako povídkáč, který spojuje pouze porchní vrstva, kterou je ona léčebna. Musím říct, že pro mě je to příjemný kus, který díky konceptu disponuje žánrovou rozmanitostí, což není při dané stopáži vůbec na škodu. Bavilo mě to. 65%(12.10.2016)

• LIVINGDEAD

Herce Michaela Ironside si pamatuji z horroru Návštěvní hodiny (Das horror hospital 1982). Byl to jeden z prvních horrorů, které jsem viděl a tento film jsem i dokonce daboval, aby se mohl prodávat na VHS na burzách :-) A popravdě herec se moc nezměnil. Co se týče filmu Patient Seven, jako horror spíše slabší. Je to takové psychologické drama... Má ségra 75% filmu prospala a když se na konci filmu probudila, tak jen prohodila: "To byla zase píčovina!".(10.12.2016)

Výborný nápad, hororovo mne milé prostredie a slušné rozuzlenie na záver, aj keď dosť predvídateľné. Niektoré poviedky ma bavili menej, niektoré viac (hneď prvá bola výborná a potom o tom dievčati čo si vyvraždila rodinu), no celkovo to malo dobrú, vťahujúcu atmosféru. Nenudil som sa a to je to hlavné. Lepší priemer. 65/100(18.12.2016)

• Bloody13

Nepříliš sourodý mix povídek, kde překvapivě narazíte na démony, vrahy, zombies, duchy nebo upíry. Jak je už zvykem, kvalita jednotlivých segmentů je značně rozkolísaná: ty nejzajímavější byly pro mě černohumorný The Body, atmosférický Banishing a docela vtipný The Sleeping Plot o neskutečně vychcané holčičce, která si potřebuje vydělat 37 dolarů. No a pokud jste už pár povídkových hororů viděli, nepřekvapí vás ani závěrečné rozuzlení o pravé identitě pacienta Nr. Seven. P.S. Nemůžu si odpustit reakci na jednoho zdejšího odborníka. O chytrácích, co jeden prospí 3/4 filmu a u titulků pak prohlásí, jaká to byla píčovina, mezitim co druhej ho natvrdo práskne, to něco vypovídá. Tušíte správně, JSTE DEBILOVÉ!(10.12.2016)

Delší stopáž je u většiny podobných filmů spíše na škodu, ale tady to neplatí. Patient Seven jen sled několika minipovídek téměř všech většinových hororových žánrů, který rámuje linka psychiatra v ústavu pro duševně choré. Jako u většiny povídkových záležitostí jsou tu příběhy dobré a slabší, ale žádný není vyloženě špatný a kupříkladu "fólie" je vynikající. Závěrečný twist nepřekvapí, ale ani neurazí. Fajn je i obsazení a Ironside zase po delší době potěšil. Spokojenost. 75%(17.12.2016)