Výborný nápad, hororovo mne milé prostredie a slušné rozuzlenie na záver, aj keď dosť predvídateľné. Niektoré poviedky ma bavili menej, niektoré viac (hneď prvá bola výborná a potom o tom dievčati čo si vyvraždila rodinu), no celkovo to malo dobrú, vťahujúcu atmosféru. Nenudil som sa a to je to hlavné. Lepší priemer. 65/100(18.12.2016)

• uiu

Znáte ten pocit, když si stáhnete horor, který se odehrává v psychiatrické léčebně a říkáte si, že to bude super podívaná? A pak se dočkáte jakéhosi céčkového dílu Věřte nevěřte, který se skládá ze sedmi příběhů místních chovanců, kteří vypráví, jak se do blázince dostali? A že opravdu hororový příběh je tam možná tak jeden (vymítání démona ze sestry), zbytek jsou jen černě komediální příběhy - halloweenský Dexter a zombie apokalypsa na Islandu mě vážně dostali smíchy do kolen. Takže ne, o HOROR se opravdu NEJEDNÁ.(12.1.2017)

Šikovně poskládané příběhy, které vypráví svému cvokaři pacienti v psychiatrické léčebně. Některé dobré (folie), některé vyloženě slabé. Na konci nás čeká twist, který je sice odhadnutelný, ale tak už to u podobných filmů bývá. Obsazení je sympatické, Ironsida jsem už dlouho neviděl. Celkově slušný průměr, který neurazí, ani nenadchne.(10.12.2016)

• LIVINGDEAD

Herce Michaela Ironside si pamatuji z horroru Návštěvní hodiny (Das horror hospital 1982). Byl to jeden z prvních horrorů, které jsem viděl a tento film jsem i dokonce daboval, aby se mohl prodávat na VHS na burzách :-) A popravdě herec se moc nezměnil. Co se týče filmu Patient Seven, jako horror spíše slabší. Je to takové psychologické drama... Má ségra 75% filmu prospala a když se na konci filmu probudila, tak jen prohodila: "To byla zase píčovina!".(10.12.2016)

Záležitosti z prostředí psychiatrické léčebny, ve které několik pacientů vypráví své příběhy, díky kterým jsou za katrem. Tím je docíleno toho, že film působí částečně jako povídkáč, který spojuje pouze porchní vrstva, kterou je ona léčebna. Musím říct, že pro mě je to příjemný kus, který díky konceptu disponuje žánrovou rozmanitostí, což není při dané stopáži vůbec na škodu. Bavilo mě to. 65%(12.10.2016)