Mostly Sunny

Dokument zobrazuje nejen život známé pornoherečky a herečky Sunny Leone, ale také naprosto absurdní rozdíly v indické společnosti - když se její erotická videa dostala do Indie, Sunny Leone se stala "zakázaným ovocem". I přes obrovské odsouzení a opovržení, kterého se jí dostalo od některých lidí, je dnes jednou z nejpopulárnějších a nejžádanějších osob v Indii. Této popularity využili filmoví tvůrci, a Sunny se tak stala naprostou hvězdou Bollywoodu - holka, která Indii znala jen z vyprávění rodičů, se zde během okamžiku stává naprostou celebritou. (entronov)

kaylin

Musím říct, že mě Sunny zaujala - a ne, není to jen proto, že točila porno a že je vážně kočka - ale celkově její osud, který není tedy nějak krutý, ale spíše to, jak se setkávala s tím, že i současná společnost nemá pochopení pro to, co dělala. Já se přizná, že to nechápu. Tahle společnost tak snadno odsuzuje. Ale co Sunny se má jinak celkem dobře. To jí přeji. ()

entronov

Sunny Leone je velmi sympatická, energická a aktivní žena, dokument je překvapivě svižný a příjemný. Kromě erotiky a Bollywoodu je dokument hodně zaměřený až na absurdní vnímaní uvnitř Indické společnosti. ()