The Last Reformation: The Beginning

Kniha Skutků je pro nás asi nejdůležitější kniha Bible, protože nám naprosto konkrétně dává příklad, jak v praxi aplikovat život s Ježíšem. Dokument nám tuto knihu představuje jak teoreticky, tak i konkrétními ukázkami z terénu (uzdravování, křty, osvobozování) a přináší rozhovory s některými již svobodnými lidmi. (KrestanFilms)

KrestanFilms

K tomuto dokumentu není moc co říct. Nevěřící budou dávat naprostý odpad, vlažní něco mezi a opravdoví následovníci Ježíše budou tento snímek brát za skvost! Protože tento dokument je cílený přesně na tuto skupinu lidí, kteří se rozhodli dát svůj život Bohu - a této skupině bych ho všem silně doporučil shlédnout. Naprosto praktické ukázky knihy skutků - knihy, kterou bychom měli studovat především. A protože zde nejde o zisk, ale o vyučování, autoři dali dokument v 37mi jazycích ke shlédnutí zadarmo přímo na své stránky (přes YOUTUBE). Ovšem - zadarmo jste dostali, zadarmo dejte :-) Proto si mohu dovolit dát ho ZDE ke shlédnutí A jako obvykle - TIPseznam dalších křesťanských filmů. ()