Ok Jaanu

• Indie ओके जानू

kaylin

Skoro se mi zase chce říct jen, že tohle je další indická romance, která má všechny nešvary, jež mají indické romance. Je to moc rozvláčné, nic moc se zde neděje, jsou zde písně, které by byly fajn jako samostatné videoklipy, a je zde romance, která není nijak překvapivá, je spíše očekávaná a tím i nudná. ()

Luksa

Velmi příjemná pohodovka, ale hvězdu oproti tamilskému originálu musím odebrat, přeci jen remake jsem viděl v pořadí až jako druhý a přišel mi daleko méně přirozený a intimní než Maniho OK Kanmani. Hudba byla z části použitá z originálu (přezpívaná do hindštiny), bohužel nové písně nic moc a tak dost scén vyznělo lépe tam. Jako celek je film něco podobného jako Alai Payuthey vs Saathiya - stále fajn, ale tamilské podání je mi bližší. ()

kelto44

Moje dalsie stretnutie s filmom PRIAMO z Indie a zaroven moje druhe najoblubenejsie a to po stol 21. Tam som samozrejme tiez necakal do coho idem a prekvapilo ma to viac ako tento snimok , ale aj tak tento film chvalim vo vsetkych veciach a nenasiel som ziadne velke zapory az na par nelogicnosti , ale tie odpustim. Dobre herecke obsadenie a nedockame sa ani zbytocne natiahnuteho scenaru , co je len dobre. Chvalim aj hudbu , ktora do toho pasuje. Skoda len tej veci , ze to ma celkom dlhu dlzku (vyse 2 hodin) , mohlo to byt kratsie , ale ubehlo to celkom rychlo takze nevadi. /85%/ ()

Andrea1717

Hodnotím tento film podľa toho aký je, nie čo som od neho očakávala. Lebo moje očakávania sa nesplnili, čakala som niečo viac bláznivé, ale to nie je chyba filmu. Ako pohľad na lásku v dvoch rovinách, láska v mladosti a láska v starobe... je to veľmi pekné a zaujímavé. Vývin lásky mladej dvojice, ktorá je ovplyvňovaná vzťahom páru v rokoch a ich prístupu k sebe navzájom. Pochopenie toho, že nie vždy si musí človek vybrať medzi dvomi možnosťami, že väčšinou sa dá nájsť zlatá stredná cesta, ktorá ale nie je kompromisom a nenúti človeka niečoho veľmi dôležitého sa vzdať. Tento film je skvelým príkladom toho, že sa to dá. Piesne sú pekné aj keď to nie je nič do rebríčka TOP10. Celkový dojem z filmu je dobrý pocit, je to pekný film s hlbšou myšlienkou ako by sa na prvý pohľad niekomu mohlo zdať... ()

Aljak

Akosi som dúfal, že oproti tamilskej predlohe OK Kanmani to bude aspoň nejaký posun vpred. Ale je to absolútne na rovnakej úrovni, akurát vizuálna stránka filmu bola o kus lepšia. A samozrejme aj herecké obsadenie sa obmenilo - Shraddha Kapoor mi pasovala na túto postavu lepšie ako Nithya Menon, no naopak v mužskej hlavnej úlohe sa mi viac pozdával Dulquer Salmaan z tamilskej verzie. Čo sa týka filmu, to môžem kľudne skopírovať komentár z OK Kanmani, takže: Nič extra, práveže na indické pomery veľmi slabučké. Taký obyčajný príbeh, navyše dosť predvídateľný a bez nejakých výraznejších zlomov v deji. A aj keď už to chvíľu vyzeralo nádejne, že príde nejaká zápletka, tak sa to zas utriaslo (až príliš ľahko) do zabehnutých koľají. Pritom minimálne rodinné zázemie vytváralo celkom snubný potenciál nejakých komplikácií. Ale nič z toho nebolo. ()