Ondřej Brzobohatý a Symphonicum Tour 2016

(koncert)

Jeden z nejpopulárnějších českých zpěváků za doprovodu symfonického orchestru na jevišti Hudebního divadla v Karlíně. Ondřej Brzobohatý se v českém showbyznysu prosazuje v mnoha směrech již mnoho let. Do povědomí veřejnosti vstoupil jako moderátor, herec, entertainer, zpěvák a také hudební skladatel. Díky svému všestrannému talentu si získal oblibu u širokého publika, ať už jako moderátor velkých talentových show, protagonista Stardance nebo hudební interpret. Jako autor je podepsán pod narůstajícím množstvím hudby pro televizi a film. V roce 2012 získal cenu Týtý jako herec roku. Lze říci, že jeho hvězda v posledních letech stále stoupá.

Jeho zatím zřejmě nejvýznamnějším hudebním projektem je koncertní Symphonicum Tour. Ve velkých koncertních sálech České republiky uvedl Ondřej autorský repertoár ze svého prvního a zatím jediného sólového alba Identity a další, mnohdy nečekané, ale také vtipné hudební kousky. Na vyprodaném koncertě v Hudebním divadle Karlín ho doprovodila nejen jeho špičková kapela, ale také vynikající Epoque Orchestra v symfonickém obsazení. Hosty koncertu byli mimo jiné Peter Cmorik a Václav Noid Bárta. (Česká televize)

slunicko2

Do čeho všeho se ten kluk nepustí. 1) 33letý Ondřej Brzobohatý je hezký, talentovaný, kultivovaný, charismatický mladý muž. Entertainer je určitě dobrý a jako hudební skladatel nesporně žádaný. 2) Jako zpěvák s nevýrazným hlasem ani (zatím) jako herec mě nezaujal. ()

Marze

Škoda že jsem začal škrtat hudbu , která se mi líbí nejméně - tato, jazz a hip-hop s rapem. Ale jinak dobrý a klobouk dolů před talentem Ondřeje. ()

arcticsky

Ondřej Brzobohatý - Gregor je sympaťák, ale tento koncert se mi moc nelíbil - takové sterilní, profesionálně odvedené (skoro) nic... ()