poster

Bláznivá školka

 • USA

  Daddy Day Care

 • Slovensko

  Kúzelná škôlka

 • Slovensko

  Bláznivá škôlka

Komedie / Rodinný

USA, 2003, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dudek
  *

  Docela překvapivě nemám s touto komedii nějaký větší problém, nelíbily se mi tak maximálně dvě tři situace, ale zbytek celkem ušel. Neříkám, že je to bůh ví jak zábavné, to určitě ne, ale v poslední době jeden z nejlepších kousků komedii nižší sorty. Eddie Murphy sice za svými velkými rolemi dost zaostává, ale odvádí slušný standart, který lze označit za dostačující. Samozřejmě má na to nadzvednou film o stupínek výše, ale ačkoli se tak nestalo nebudu se tím dále zabývat. Klasická šablona tohoto typu komedií zůstává však bohužel neporušena, což je vzhledem k možnostem asi zklamání největší. Vytíkat přílišné moralizování asi nemá cenu tak se posuneme zase o blok dál. Příjemným kladem je Ben (Khamaki Griffin), který sice ani nebude mít zářnou budoucnost, ale v tomto filmu hraje velice přesvědčivě a splňuje do posledního puntíku všechny své úkoly. Chlapeček Flash Gordon a jeho pozdější odstrojení je také zábavné, stejně tak jako příjemná vsuvka pro fanoušky Star Treku. Na druhou stranu tu však máme kupu podprůměrného humoru, který však - vyjma toho fekálního? - děti rozhodně pobaví. Celkově slabší průměr, u kterého příjemné odpoledne stráví spíše ti mladší diváci...(8.4.2007)

 • playboxguest
  **

  Jak je ve filmu větší množství dětí pohromadě, nemůže to dopadnout dobře.(10.9.2010)

 • Terva
  *

  Murphyho homor je strašnej.(18.4.2013)

 • DaViD´82
  **

  Nehorázně trapná záležitost, kterou bych kvůli ohromné porci debilního nevtipného fekalního humoru děcku rozhodně nepustil. Murphy je pouze průměrný, ale i tak je to jediné plus, které snímek nabízí a to i přes účast Hustonové.(2.5.2005)

 • blackrain
  ***

  Já jsem se bavila a o to přece šlo. Takhle to dopadne, když podobnou záležitost vezmou do ruky chlapi a založí vlastní školku.(29.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace