Bláznivá školka

Bláznivá škôlka

Komedie / Rodinný

USA, 2003, 93 min

• MATADOR

Murphyho současný průměr. Koukat na to můžete bez sebemenších problémů. I konec je hezky úsměvný.(4.1.2008)

Filmy s detmi nepatria medzi moje Top, ale tento úlet si zaslúži pochvalu. Tá pasáž s mrkvovým a brokolicovým kostýmom je pre niekoho buď úplná sračka, alebo brutálny záchvat smiechu. Premňa to bol záchvat, a film, ktorý niečo také spôsobí - alespoň raz, nemôže byť zlým. Mimochodom, úletov tam bolo viac... :)(9.12.2008)

Celkem dobrá komedie, která pobaví. Eddie Murphy je výborný jako vždy. Příběh, nápady a nějaká originalita - to je tabu, ale když vypnete, tak vás to zabaví. Sice ne všechny scény pobaví, ale i tak vidím ve výsledku koukatelný nadprůměr. 63% = ***(31.12.2012)

Jedno z těch super guilty pleasure, které můžu jednou za rok vidět a pořád mě to stejně baví...(22.5.2016)

Vůbec né tak špatné jako třeba Zamilovaný profesor, ale je to čistý průměr. Prostě fajn oddechovka na večer. 5/10(19.6.2010)

• - Z anglické verze filmu je vystřižena scéna, ve které se dítě napije saponátu a pouští z pusy bubliny. (Cheeker)

• - Natáčení filmu probíhalo v Los Angeles, Glendale, Pasadeně a filmových studiích 20th Century Fox. (Cheeker)