Celkem dobrá komedie, která pobaví. Eddie Murphy je výborný jako vždy. Příběh, nápady a nějaká originalita - to je tabu, ale když vypnete, tak vás to zabaví. Sice ne všechny scény pobaví, ale i tak vidím ve výsledku koukatelný nadprůměr. 63% = ***(31.12.2012)

• Džejkop

Pár vtipných momentů, pár podařených dětských kousků, pár příjemných chvilek, chlap co dal přednnost rodině před lukrativním zaměstnáním, klingonská mluva, mrkev a brokolice.....jo šlo to, ale po druhé bych se na to už asi dívat nemusel.(10.4.2007)

nic moc od Murphyho jsem cekal vic, ale koukat na to jeste slo(15.1.2005)

• Torision

Tak tenhle Muprhyho pokus o rodinnou komééédii nevyšel.Bláznivá školka je neuvěřitelná stupidní slátanina bez většího nápadu a já se u ní prostě nebavil.....(8.7.2007)

Já jsem se bavila a o to přece šlo. Takhle to dopadne, když podobnou záležitost vezmou do ruky chlapi a založí vlastní školku.(29.10.2008)

• - Natáčení filmu probíhalo v Los Angeles, Glendale, Pasadeně a filmových studiích 20th Century Fox. (Cheeker)

• - Z anglické verze filmu je vystřižena scéna, ve které se dítě napije saponátu a pouští z pusy bubliny. (Cheeker)