Bláznivá školka

Kúzelná škôlka

Bláznivá škôlka

Komedie / Rodinný

USA, 2003, 93 min

Celkem dobrá komedie, která pobaví. Eddie Murphy je výborný jako vždy. Příběh, nápady a nějaká originalita - to je tabu, ale když vypnete, tak vás to zabaví. Sice ne všechny scény pobaví, ale i tak vidím ve výsledku koukatelný nadprůměr. 63% = ***(31.12.2012)

Já jsem se bavila a o to přece šlo. Takhle to dopadne, když podobnou záležitost vezmou do ruky chlapi a založí vlastní školku.(29.10.2008)

Eddie Murphy a jeho zábavnosť ide dolu vodu a to pekných pár rokov, tento film je veľmi slabulinký až nudný, a hneď poviem že Zlatý "mnohými zavrhovaný" Policajt zo škôlky, ale čo už s podobných námetov už nastáva minimálne u mňa prejedenosť a hlavne keď sa podobnosťou scénky len dookola opakujú. Najlepší bol aj keď na malom priestore hrajúci Steve Zahn ako fanatik od Star Treku. ║Rozpočet $60miliónovTržby USA $104,297,061Tržby Celosvetovo $164,433,867║ na detskú škôlku tam bol teda blahodárny rozpočet, že by tam bolo použitých moc špeciálnych trikov(30.12.2007)

• Marek1991

Moja neamerickosť sa prejavuje najmä pri takýchto dielach, aspoň to tak vidím, lebo toto dielo sledovať je pre mňa väčšie utrpenie, než rozťahané staré ruské diela. Nudné, nevtipné a často trápne. Od hudby, cez hercov až po výpoveď filmu mi to nesedí. Vlastne výpoveď filmu je dobrá až na konci, keď dieťa hovorí otcovi, aby nemali hračky, aby s ním mohlo byť, taktiež, ako on poučuje v práci, že niektoré sladké je pre deti nevhodné. Ono to nie je taký zlý film, aký som si na začiatku myslel, že bude.(3.6.2013)

• DaViD´82

Nehorázně trapná záležitost, kterou bych kvůli ohromné porci debilního nevtipného fekalního humoru děcku rozhodně nepustil. Murphy je pouze průměrný, ale i tak je to jediné plus, které snímek nabízí a to i přes účast Hustonové.(2.5.2005)