• mysiak

Ďakujem neprosím Eddie...je to už tragické(20.2.2009)

Eddie Murphy a jeho zábavnosť ide dolu vodu a to pekných pár rokov, tento film je veľmi slabulinký až nudný, a hneď poviem že Zlatý "mnohými zavrhovaný" Policajt zo škôlky, ale čo už s podobných námetov už nastáva minimálne u mňa prejedenosť a hlavne keď sa podobnosťou scénky len dookola opakujú. Najlepší bol aj keď na malom priestore hrajúci Steve Zahn ako fanatik od Star Treku. ║Rozpočet $60miliónovTržby USA $104,297,061Tržby Celosvetovo $164,433,867║ na detskú škôlku tam bol teda blahodárny rozpočet, že by tam bolo použitých moc špeciálnych trikov(30.12.2007)

• choze

Do kina bych na to nešel a ani to nikomu neradil, ale na kabelovce to v pohodě dám i několikrát za sebou. Docela jsem se zasmál, obzvlášť Steve Zahn s jeho odkazy na Star Trek, Star Wars a superhrdinské komiksy to hodně pozvedl a kdyby toho tlusťocha hrál Tom Arnold, mohlo to být i za tři. Eddie Murphy u mě po dlouhé době (naposledy jsem od něj viděl strašného Pluto Nashe) docela zabodoval, je tady na něm vidět snaha a má pár dobrých replik a gagů.(14.11.2005)

DivX/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 4/10/// +pro děti i pro dospělé, příjemná hudba i příběh, dětští herci dobře zahráli, zábava -občas trošku nereálné/// Nenáročná a hlavně bezpečná podívaná pro děti, u které se pobaví i dospělé publikum. Jinak Anjelica Huston je skutečně ještě odpornější něž třeba ve filmu Věčný příběh a je dobrým protikladem Eddiemu. Jo a taková zajímavost: jsem velice zvědav kam se dostanou dětští herci z tohoto filmu. Například Elle Fanning a Jimmy Bennett mají našlápnuto velice slušně./// Celkem 62%///(18.11.2006)

• Džejkop

Pár vtipných momentů, pár podařených dětských kousků, pár příjemných chvilek, chlap co dal přednnost rodině před lukrativním zaměstnáním, klingonská mluva, mrkev a brokolice.....jo šlo to, ale po druhé bych se na to už asi dívat nemusel.(10.4.2007)

• - Natáčení filmu probíhalo v Los Angeles, Glendale, Pasadeně a filmových studiích 20th Century Fox. (Cheeker)

• - Z anglické verze filmu je vystřižena scéna, ve které se dítě napije saponátu a pouští z pusy bubliny. (Cheeker)