Bláznivá školka

Kúzelná škôlka

Bláznivá škôlka

Komedie / Rodinný

USA, 2003, 93 min

Eddie Murphy a jeho zábavnosť ide dolu vodu a to pekných pár rokov, tento film je veľmi slabulinký až nudný, a hneď poviem že Zlatý "mnohými zavrhovaný" Policajt zo škôlky, ale čo už s podobných námetov už nastáva minimálne u mňa prejedenosť a hlavne keď sa podobnosťou scénky len dookola opakujú. Najlepší bol aj keď na malom priestore hrajúci Steve Zahn ako fanatik od Star Treku. ║Rozpočet $60miliónovTržby USA $104,297,061Tržby Celosvetovo $164,433,867║ na detskú škôlku tam bol teda blahodárny rozpočet, že by tam bolo použitých moc špeciálnych trikov(30.12.2007)

• Marek1991

Moja neamerickosť sa prejavuje najmä pri takýchto dielach, aspoň to tak vidím, lebo toto dielo sledovať je pre mňa väčšie utrpenie, než rozťahané staré ruské diela. Nudné, nevtipné a často trápne. Od hudby, cez hercov až po výpoveď filmu mi to nesedí. Vlastne výpoveď filmu je dobrá až na konci, keď dieťa hovorí otcovi, aby nemali hračky, aby s ním mohlo byť, taktiež, ako on poučuje v práci, že niektoré sladké je pre deti nevhodné. Ono to nie je taký zlý film, aký som si na začiatku myslel, že bude.(3.6.2013)

Vůbec né tak špatné jako třeba Zamilovaný profesor, ale je to čistý průměr. Prostě fajn oddechovka na večer. 5/10(19.6.2010)

Soundtrack David Newman: 1. Walking on Sunshine - Katrina and the Waves [3:59] ,2. Takin' Care of Business - Bachman-Turner [4:50] ,3. I Want You Back - Jackson 5 [2:59] ,4. Coconut - Harry Nilsson [3:54] ,5. Rhinestone Cowboy - Glen Campbell [3:17] ,6. I Wanna Be Sedated - Ramones [2:31] ,7. Kung Ku Fighting - Carl Douglas [3:17] ,8. Dream Weaver - Gary Wright [3:26] ,9. Ballroom Blitz - Sweet [4:02] ,10. Surrender - Cheap Trick [4:55] ,11. ABC - Jackson 5 [2:59] ,12. I Want Candy - Bow Wow Wow [2:44],(9.6.2011)

• Aleee89

Černochy mám ráda, ale z herců mi zrovna Murphy zase tak moc sympatický není. Raději mám třeba Willa Smithe. Ale co se musí nechat, Eddie má komediální talent a tenhle film fakticky se svými vtípky a společně s roztomilými dětmi táhne. Děj je sice prvoplánový a dopředu znáte konec, ale zase jsem se docela pobavila a nakonec si říkám - proč si jednou místo mých oblíbených dramat nedopřát třeba vcelku zábavnou a pohodovou komedii?(18.6.2013)