Maxinožka

• Francie Bigfoot Junior (více)

Náctiletý outsider Adam se vydává na dobrodružnou cestu, aby odhalil záhadu svého dávno ztraceného tatínka, jen aby zjistil, že to není nikdo jiný než legendární Lesní muž! (Vertical Entertainment)

T2

Rozpočet $30miliónovTržby Celosvetovo $45,099,491▐ Na tú každoročnú záplavu animákov a hlavne neskutočne podobných dejových schém sa tento vlasatý úlet dá celkom príjemne zniesť. Nájde sa tu hneď niekoľko podarených nápaditých úsekov v rámci načrtnutej témy, ktoré pobavia, animačne na úrovni. /60%/ ()

collapse

Z momentální nabídky filmů pro děti tohle "vypadlo" jako nejlepší volba. Byl jsem se svým tříletým synem a dobře jsme se bavili. Není to žádný zázrak, ale ani průšvih. Prostě průměrný animák. Co se mi líbilo, bylo do detailu dobře provedené chování postav, jakoby to byli reální lidé (všechny emoce, reakce, super). Naopak mi vadil ten táta, kterej se choval jako strašnej looser (pochopitelně mi to vadilo, když jsem sám táta :) ), ale na druhou stranu takhle to prostě do toho děje muselo zapadat. Není to žádné Zootropolis ani Auta, ale je to v pohodě. ()

Hrr.nec

Zašli jsme docela neplánovaně s pětiletým synkem. Žádný jiný animák nebyl zrovna v nabídce, trailer vypadal slušně, jen zdejší hodnocení mě trošku odrazovalo, ale nakonec jsem nelitoval. Přišlo mě to akorát vyvážený, aby to bavilo mě i syna. Animace velmi slušná, příběh teda trošku přitaženej za vlasy, ale je to přece pro děti a když se ohlédnu zpět, tak jsem se tu hodinku a půl v kině dobře bavil a syn též, takže vlastně nakonec velmi příjemné překvapení. ()

Maniik88

Európsky animák s veľmi slušnou grafikou, s veľmi sympatickými postavami ale s takým jednoduchým, predvídateľným dejom. A je fajn, keď je hlavný gauner riaditeľ Farma firmy :D Inak celkom to fungovalo, boli zvieratká, boli aj vtípky a bolo aj nejaké napätie. Dvojka bola potom slabšia, ale stále pozerateľná. Tam je zase fajn gauner "eco friendly" ťažiar ropy a zobrazenie vymývania mozgov cez reklamu a verejnú mienku. ()

iXtr3m3

Ničím prelomový, chovaním postáv trošku dospelejší animák, ktorý ale celkom slušne odsýpa, takže na ten priemer sa nejako vyškriabal. Ale tá animácia bola slabá už 5 rokov dozadu a nieto ešte dnes. Uvidím, ako dopadne pokračovanie, ktoré mám v pláne si pozrieť znovu s dcérkou ako aj prvú časť a všetky animáky za posledné roky. ()