poster

Klokan Jack

 • USA

  Kangaroo Jack

 • Slovensko

  Klokan Jack

Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA / Austrálie, 2003, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sinp
  odpad!

  Nikdy jsem neměl nic proti klokanům, tedy až do odvysílání tohoto filmu. Neuvěřitelná směs trapnosti a nevtipnosti zadupe i docela slušný herecký výkon některých herců. Například Christopher Walken, který se tentýž rok přimíchal i do dalšího hrozného filmu Láska s rizikem, se pod úděsným scénářem jen nehorázně ztrapňuje. To ať mi někdo vysvětlí hlavní zdroj vtipnosti Klokana Jacka, podle mě tam žádný není.(16.7.2005)

 • Shakers
  *

  Raz som to pozeral v telke, ale poviem vám, ak máte viac ako 18 rokov nepozerajte to.Ja som to ani nedopozeral, takže ani neviem o čom to bolo a ako to skončilo, ale jedno viem - ta cca pol hodinka bola strata času. 20% - 1*(11.11.2010)

 • ed_wood
  *

  Moje hodnotenie má poradové číslo 1000:))(15.10.2008)

 • bouncer
  odpad!

  Opravdu děsivé...po shlédnutí tohoto filmu už nemám rád klokany a děsím se k smrti špatných filmů. Jak něco takového mohlo vzniknout? Nejenom, že to (špatně) vyžírá spoustu jiným trapných filmů, ale navíc to je tak nesourodé, hloupé a (neříkal jsem už?) trapné dílo. Asi bych potřeboval balík "úsměvných drog", abych se zasmál jinak než histerickým šklebem značícím, že něco není dobře.(8.8.2004)

 • Slarque
  *

  Rád bych doufal, že na téhle stupidní kravině Jerry Bruckheimer prodělal... Komedie spíš trapná než vtipná mě bavila míň než Troškovy Kameňáky (jejichž příznivcem rozhodně nejsem). Scénář pitomý, herci trapní (Christopher Walken je tam jen na chviličku a nepředvádí nic zvláštního, ale i tak je samozřejmě suverénně nejzajímavější), režie nijaká. Klokan je evidentně určen stejně starému publiku jako Garfield či Scooby-Doo, ale zápletka s mafiánskými zabijáky pro něj moc vhodná nebude. Takže nejlepší bude, když se tomu vyhnou všichni.(9.6.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace