Klokan Jack

Kangaroo Jack

Klokan Jack

Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA / Austrálie, 2003, 89 min

TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10///+dvojice O´Connell a Anderson, krásné scenérie, nadupaná hudba -divatelné jen pokud filmu přijdete na chuť/// Dlouze jsem se snažil přijít na to, čím bych hodnocení filmu srazil dolů, proto si jej trošku rozeberme. Obsazení filmu není plné hvězd, přesto kdo má rád ustřední dvojici, bude potěšen. Estella Warren, i přesto že se objeví více až na konci filmu, tak je na ni radost pohledět. Herecké výkony se dají přežít. Horší je to se scénářem, nic co by tu už nebylo, přesto pro tento film postačuje. Samotný Klokan Jack je na první pohled uvěřitelný a především připraví hlavním hrdinům nejdenu peprnou situaci. Krásně na mě zapůsobili přírodní scenérie a většina akčnějších scén. Nejvíce však musím vyzdvihnou hudbu, která vás provází téměř celím filmem a pokud máte rádi Hip-Hop určitě si příjdete na své./// Celkem 68%///(5.6.2006)

• Fanucci

Strašná kravina. Hvězdička je za toho směšnýho klokana:-)(16.7.2005)

• Tommassi3

"Zbavte nás konečně těch klokanů !!"(20.7.2015)

• ed_wood

Moje hodnotenie má poradové číslo 1000:))(15.10.2008)

„Všimol som si, že toto vaše lietadlo sa volá Dingo 4. Môžem sa prosím vás spýtať, čo sa stalo s jednotkou, dvojkou a trojkou?“ – „Ha-ha-ha-ha-ha!“ Jerry Bruckheimer je frajer na produkciu akčných trhákov (SKALA, VEREJNÝ NEPRIATEĽ). Ako každý ambiciózny tvorca, i on samozrejme „skúša“ aj menej prebádané vody. V roku 2000 produkoval DIVOKÉ KOČKY a o tri roky neskôr poveril ich režiséra nakrútiť trikové rodinné dobrodružstvo o dvoch smoliaroch (Jerry O´Connell a Anthony Anderson), ktorí sa v Austrálii zapletú do... nuž, do skutočne všeličoho. Mafia, nájomní vrahovia, prdiace ťavy (na ktorých v dávnych časoch dobrodruhovia skutočne dobývali nepreskúmanú Austráliu), prepití domorodci... a jedna blond kráska (Estella Warrenová z remake PLANÉTY OPÍC) s počítačovou kengurou v červenej vetrovke s päťdesiatimi tisícami dolárov v jej vrecku. Snímka osciluje medzi 40% a 60%, ale výborná výprava (Austrália je Austrália), milé herecké obsadenie (Walken), pesničky, svižné dialógy a komediálne scénky (WC v lietadle, fotenie s mŕtvym národným symbolom Austrálie, fatamorgána), plus vtipy na pokračovanie (Blue), v mojom prípade stvorili 60%.(4.6.2006)

• - Producent Jerry Bruckheimer přidal po zhlédnutí Disneyho Sněžných psů, kteří mají podobnou zápletku, scénu, kde klokan Jack mluví. (HappySmile)

• - Když Charlie a Louis letí letadlem, narazí před přistáním do jakési zdi a zničí si tak velkou část levého křídla. Na dalším záběru je ale letadlo opět v pořádku. (Patrik256)