Klokan Jack

Kangaroo Jack

Klokan Jack

Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA / Austrálie, 2003, 89 min

Zdejší hodnocení mě od Jacka odrazovalo, proto jsem byla připravená film rozcupovat na kousky. Nakonec se opět ukázalo, že nejlepší je si na věc, respektive na film, udělat vlastní názor a nenechat se zblbnout davem.(5.3.2011)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10///+dvojice O´Connell a Anderson, krásné scenérie, nadupaná hudba -divatelné jen pokud filmu přijdete na chuť/// Dlouze jsem se snažil přijít na to, čím bych hodnocení filmu srazil dolů, proto si jej trošku rozeberme. Obsazení filmu není plné hvězd, přesto kdo má rád ustřední dvojici, bude potěšen. Estella Warren, i přesto že se objeví více až na konci filmu, tak je na ni radost pohledět. Herecké výkony se dají přežít. Horší je to se scénářem, nic co by tu už nebylo, přesto pro tento film postačuje. Samotný Klokan Jack je na první pohled uvěřitelný a především připraví hlavním hrdinům nejdenu peprnou situaci. Krásně na mě zapůsobili přírodní scenérie a většina akčnějších scén. Nejvíce však musím vyzdvihnou hudbu, která vás provází téměř celím filmem a pokud máte rádi Hip-Hop určitě si příjdete na své./// Celkem 68%///(5.6.2006)

Vždycky se u toho skvěle pobavím. Vypnout mozek, otevřít pivko a čumět !(4.10.2007)

• Jamal

Čekal jsem, že to bude trapné a taky to moje očekávání splnilo, škoda mohlo by to být lepší, kdybych tomu klokanovi uveřil, že je pravej, byl moc ujetej ....(9.12.2005)

Rozpočet $60miliónovTržby USA $66,934,963Tržby Celosvetovo $88,929,111║ Producent Bruckheimer akoby už nevedel do čoho má od radosti investovať a sázka na dobrodružnú komédiu odohrávajúca sa v Austrálii mu zrovna nevyšla asi tak ako by očakával. Dosť nevýrazne, dejové kopírovanie už mnoho krát videného a hlavne bez lepších vtipov čo by aspoň pobavili. Aspoň že ten klokan nepôsobil tak trápne ako pes Scooby-Doo v hranom počine.(16.11.2005)