Klokan Jack

Kangaroo Jack

Klokan Jack

Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA / Austrálie, 2003, 89 min

Taková americká ptákovina. Docela to šlo a místy jsem se i smál. Co bych tak ještě dodal..? Estella Warren je kočka a výrazně zvýšila zájem o tuhle pitominku, takže ji musím zmínit. Jinak je to spíše taková trapárnička. Béčková komedie z dílen Hollywoodu, kterých je nespočetně. 55%(15.5.2010)

Zdejší hodnocení mě od Jacka odrazovalo, proto jsem byla připravená film rozcupovat na kousky. Nakonec se opět ukázalo, že nejlepší je si na věc, respektive na film, udělat vlastní názor a nenechat se zblbnout davem.(5.3.2011)

• Jillen

Neuvěřitelná blbost. Divím se, že jsem to vůbec dokoukal, ale vím, že znova to vidět nemusím. Dávám 0%(10.6.2006)

• AngelAngie

Docela trapné, ale někdy ta trapnost opravdu rozesměje.(28.5.2008)

• Kryton

No to byla blbost vážení. Ty děti z toho musí být v hlavě guláš z nadrážní restaurace.(22.3.2009)

• - Producent Jerry Bruckheimer přidal po zhlédnutí Disneyho Sněžných psů, kteří mají podobnou zápletku, scénu, kde klokan Jack mluví. (HappySmile)