Klokan Jack

Klokan Jack

Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA / Austrálie, 2003, 89 min

• bouncer

Opravdu děsivé...po shlédnutí tohoto filmu už nemám rád klokany a děsím se k smrti špatných filmů. Jak něco takového mohlo vzniknout? Nejenom, že to (špatně) vyžírá spoustu jiným trapných filmů, ale navíc to je tak nesourodé, hloupé a (neříkal jsem už?) trapné dílo. Asi bych potřeboval balík "úsměvných drog", abych se zasmál jinak než histerickým šklebem značícím, že něco není dobře.(8.8.2004)

• Nancy

Nudné, trapné, nevtipné, neuvěřitelně špatné herecké výkony, bez nápadu, žádné dobrodružství, téměř žádný děj, žádná myšlenka a zmiňovaný klokan se na obrazovce skoro neobjeví. Smutné...(9.2.2005)

• SexyAjinka

To není ani vtipný, ani napínavý ani poutavý a ani pro děti. Tak kdo a proč tohle vlastně točil? A kdo vůbec vymyslel takovou blbou zápletku? A víte co.. já to vědět nechci. Odpověď by stejně nevyřešila proč je to tak hloupý a k ničemu.(8.11.2012)

Správně trhlý, záměrně kýčový a místy opravdu humorný(9.9.2008)

• Fanucci

Strašná kravina. Hvězdička je za toho směšnýho klokana:-)(16.7.2005)