Klokan Jack

Kangaroo Jack

Klokan Jack

Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA / Austrálie, 2003, 89 min

Tak Kangaroo Jack není nejhorším filmem, který jsem měl tu čest na podobné téma vidět. A jelikož já většinou nikdy nedávám filmům s tímto stylem víc než tři hvězdičky (protože si víc nezaslouží), možná patří i mezi ty nejlepší. Co mě na filmu ohromně ohromilo byl vzhled digitálního klokana, který vypadal prostě prvotřídně a upřímně bych vůbec nepoznal, že před kamerou nestál skutečný živý tvor. Už jenom proto se řadí toto dílo do "nadprůměru". Pak je tu ještě dalších pár důvodů, jako je například skvělá a pohodová hudba v podání Trevora Rabina, prvotřídní herecké výkony (nevážně hrající Jerry O'Connell a Anthony Anderson, a sexy Estella Warren), některé pěkné zvraty... Těžko uvěřit že se stejně tento film řadí do průměru, do kterého se řadí tisíce stejně kvalitních snímků. Proč? Protože to nemá myšlenku. Proč něco takového natáčet? Když si pouštíte Predátora, tak proto, že chcete vidět akční vybíječku. Když si pouštíte Harryho Pottera tak očekáváte přihlouplého brejlouna bojujícího s pánem zla. Klokana Jacka si pustíte, protože... Chcete vidět dvojici přihřátých týpků, kteří po pouštích Austálie honí klokana? Je sice pravda, že některé scény jsou docela úsměvné, ale u hororu Shrooms jsem se několikrát zasmál a to není komedie. Prostě čistý průměr, a tím čistým průměrem opravdu myslím čistý průměr, takže jestli by jste se mně zeptali, jestli je to víc nadprůměr nebo podprůměr, odpověděl bych vám.. Je to průměr :-D(6.10.2011)

• Nancy

Nudné, trapné, nevtipné, neuvěřitelně špatné herecké výkony, bez nápadu, žádné dobrodružství, téměř žádný děj, žádná myšlenka a zmiňovaný klokan se na obrazovce skoro neobjeví. Smutné...(9.2.2005)

Zdejší hodnocení mě od Jacka odrazovalo, proto jsem byla připravená film rozcupovat na kousky. Nakonec se opět ukázalo, že nejlepší je si na věc, respektive na film, udělat vlastní názor a nenechat se zblbnout davem.(5.3.2011)

• Fanucci

Strašná kravina. Hvězdička je za toho směšnýho klokana:-)(16.7.2005)

• bouncer

Opravdu děsivé...po shlédnutí tohoto filmu už nemám rád klokany a děsím se k smrti špatných filmů. Jak něco takového mohlo vzniknout? Nejenom, že to (špatně) vyžírá spoustu jiným trapných filmů, ale navíc to je tak nesourodé, hloupé a (neříkal jsem už?) trapné dílo. Asi bych potřeboval balík "úsměvných drog", abych se zasmál jinak než histerickým šklebem značícím, že něco není dobře.(8.8.2004)

• - Producent Jerry Bruckheimer přidal po zhlédnutí Disneyho Sněžných psů, kteří mají podobnou zápletku, scénu, kde klokan Jack mluví. (HappySmile)