JASON_X

Skvělý rozjezd démonické seňory (či seňority?) Pulery před jejím ještě skvělejším o dva roky mladším Between Worlds. Teenagerská detektivka zkřížená s mysteriózním psychothrillerem a natočená v poněkud svébytném stylu, který zdá se málokomu sedne (na IMDB momentálně 3,3/10). V hlavní roli perfektní až bezchybná holčina Emma Holzer, kterou si doufám zapamatuju a kterou chci zase co nejdřív v něčem vidět. Děj není komplikovaný a já předpokládám, že každému aspoň průměrně inteligentnímu divákovi musí být od prvních záběrů jasné, jak to s tou ubohou Shelly je, i když se ho pí scénáristová/rejžová snaží neustále mást a svádět na scestí (a za bojfrenda vybere pro Shelly hezouna, který je stejně hloupý jako hezký). Ale myslím, že není na škodu mít pointu od začátku prokouknutou, i tak je to po celou dobu hodně zajímavý filmový zážitek. Některé filmy mi prostě skvěle sednou, i když je skoro nikdo nezná nebo se málokomu líbí. A tohle je přesně jeden z nich. Jediná moje výtka směřuje (jako už obvykle) k mizerné ruční kameře. ()