• Francie

Dokumentární

Francie, 2016, 105 min

Zatímco ostatní pornoherci pro mě byli, jsou a budou povětšinou jen slizké nesympatické kreatury, Rocco pro mě už před shlédnutím tohoto dokumentu byl Osobností... Toto přesvědčení se teď jen utvrdilo (pun not intended) a nejen to, film ve mě probudil několik zásadních, do této doby dřímajících, existenciálních otázek... Mám o čem přemýšlet, a to jsem od polodokumentu o nejslavnějším pornoherci opravdu nečekal...(20.3.2017)

Rocco plačúci, konverzujúci so svojimi synmi, i pracujúci. Dobre uchopený, vtipný i vážny dokument s prekvapivou pointou, že “Dirty Anal Kelly” to má v hlave usporiadané viacej než sám Majster (potažmo jeho bratranec Gabi). A že v San Franciscu nesídlí iba Lucasova ILM. Zaujímavá exkurzia do kancelárií, štúdií, áut, domovov a stajní niektorých osobností branže, vrátanie producentského matadora Johna Stagliana.(20.3.2017)

Ke konci malinko monotónní, ale jako zpověď a paradokument to funguje výtečně. Utrpení vs chtíč v souboji bez vítěze. Fantastická hudební stránka, vizuálně rovněž hodně působivé.(18.3.2017)

Rocco, na mě vždy byla tahle porno legenda až moc drsná a to se rozhodně neřadím mezi puritány, ale dokument jsem si nechtěl v žádném případě nechat ujít. Kvalitní sonda do života složitého muže, který balancuje mezi dvěma světy. Silné momenty to má a je velká škoda, že takových není víc. Pozorovat onen vnitřní duševní rozpor zralého muže je svým způsobem fascinující.(23.3.2017)

Bezvadně natočený dokument (záběry na nezúčastněné osoby jsou často dost vtipné), který by klidně mohl být o čtvrt hoďky kratší.. Nicméně občas nadhazuje zajímavé myšlenky, včetně věrnosti moulovi Gabimu.(23.3.2017)