poster

Navždy a daleko

 • USA

  Far and Away

 • slovenský

  Navždy a ďaleko

Dobrodružný / Romantický / Drama

USA, 1992, 135 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fingon
  ****

  70%. Šlo to, ale co si budeme povídat, tohle je dost jednorázová záležitost. Vážně nemám chuť dívat se na to znovu, i když minimálně kvůli scéně, ve které dostává Tom Cruise na rypák to stojí za to vidět.(11.4.2008)

 • paascha
  ***

  klišé a trapnost, oba, a to myslím i slaďáčka Tomíčka, mají na mnoohem víc(17.7.2011)

 • flanker.27
  **

  Ron Howard mezi režiséry není žádná extratřída, jeho nejlepší film Čistá duše stojí především na hercích a hudbě. Tady se o nic takového opřít nemůže (nic proti Cruisovi a Kidmanové, ale tenhle film mezi jejich špičkové výkony rozhodně nepatří), navíc scénář je docela klišovitý, bez zajímavých charakterů a příběh, který byl už prákrát podán o dost lépe. V Howardově podání se pak film definitivně mění v sladkobolnou přesvícenou učesanou romanci, jak dva lidé z odlišného světa ke hroudě hlíny přišli. Film co vyloženě neurazí, ale znovu vidět mě ho nikdo nedonutí.(21.11.2007)

 • kleopatra
  ****

  Samozřejmě, že film o chudém Irovi, který dobyl Ameriku musí být řádsky patetický, musí tam být hodně vlasteneckých frází a smyčců, ale Tom Cruise i Nicole Kidman působí jako dvojice tak upřímně a mile, navíc Nicole tu dokazuje, že není jen jehlicí v Tomově kravatě ale skutečná herečka.(13.8.2004)

 • aluna
  ****

  Ač pro scientologickýho magora Cruise příliš ne, pro charakterní rváče mám slabost. Když se k tomu přidá půvabná, roztomile rozmazlená Nicolka, trocha tý žárlivosti, vývoj jejich vztahu a kočkování a nakonec hrsti nepředstíraný lásky v dobách, kdy jim to ještě pěkně klapalo, je mi nějakej patetismus, či co se to tomu bijáku vyčítá, fuk.(4.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace