poster

Navždy a daleko

 • USA

  Far and Away

 • slovenský

  Navždy a ďaleko

Dobrodružný / Romantický / Drama

USA, 1992, 135 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • aluna
  ****

  Ač pro scientologickýho magora Cruise příliš ne, pro charakterní rváče mám slabost. Když se k tomu přidá půvabná, roztomile rozmazlená Nicolka, trocha tý žárlivosti, vývoj jejich vztahu a kočkování a nakonec hrsti nepředstíraný lásky v dobách, kdy jim to ještě pěkně klapalo, je mi nějakej patetismus, či co se to tomu bijáku vyčítá, fuk.(4.3.2011)

 • Skip
  ****

  Místy sice poněkud kýčovité a patetické, ale to se dá nakonec zvládnout, protože ten film jako celek velmi dobře funguje. Skvělá kamera zprostředkovává oku lahodící záběry a John Williams vykouzlil na partituře jeden ze svých skvostů. Tom Cruise s Nicole Kidmanovou spolu hrají velmi dobře a Ron Howard si mohl po závěrečné zatmívačce udělat zářez na pažbě, protože tenhle film se mu po předcházejícím Ohni zase povedl.(14.8.2010)

 • tom88
  ****

  Veľmi pekný príbeh, dobre natočený s dobrými hercami. Je trošičku dlhší, ale vďaka dobrému deju nenudí až na niektoré dlhšie scénky, ktorých je tam veľmi málo. Tom a Nicole spolu ladia ako nikde inde. 80%(6.1.2008)

 • Galadriel
  ***

  Dost průměrný film s příjemným hereckým obsazením a naprosto skvělou hudbou (John Williams a The Chieftains)(4.5.2003)

 • Rakosnicek77
  ***

  Nevím zda jsem zaujatý proti této hvězdné v té době i manželské herecké dvojici, ale jejich společné filmy na mě působí přihlouple a spíše podprůměrně. To nakonec oba předvedli už o dva roky dříve v NASKARovských Bouřlivých dnech. U tohoto romantického filmu, ale postrádám jakoukoliv dějovou pestrost, příběh se hrne jednostraně vpřed a nikdo nemůže zůstat na pochybách o tom, jak to vlastně celé dopadne. Šedivá obyčejnost a průměr, to je pro mne charakteristika tohoto filmu.(7.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace