Haters Back Off

USA, (2016–2017), 7 h 51 min (Minutáž: 24–36 min)

Série(2) / Epizody(16)

Miranda Sings je rozhodnutá prorazit. Na cestu ke slávě se pouští s notnou dávkou sebevědomí, ale také naivity. (Netflix)

MoiJe odpad!

Pilot. Youtuberom telku prajem ak chcu, fajn. Ale extremne otravna postava je proste extremne otravna postava a preco by niekto sledoval Mirandu dobrovolne mi plne unika. (Pozrene nez mi doslo o koho ide.) ()

Kozy9

Preafektované až na púdu... Ale asi to je cieľ. Tak ako som sa cítl trápne na youtube pri sledovaní tejto "fiktívnej" postavy, tak isto trápne som sa cítil aj pri tomto seriále. Nemastné neslané, nasilu vytvorené. Presne ako to nemá byť. PLOTTWIST! Dopozeral som prvú sériu a musím sa opraviť. Miranda ako taká je nesmierne otravná ale ostatné postavy a substories boli podarené a pekne sa vyvíjali. Celé to zachránilo podarené finále. Tak či onak o jednu hviezdičku som musel pridať naviac. ()

JohnX

Taková ta míněná trapnost a silliness se velmi brzo okoukají, nicméně v průběhu celé série velmi graduje drama a poslední díl je jedním z nejlepších dramatických závěrů série, který jsem kdy viděl, což jsem vůbec od tohoto seriálu nečekal, čekal jsem, že to bude čistě komedie. Kdo by to řekl, že se na youtube najdou tak zdatní herci a nadějní scénáristé. Určitě tomu dejte šanci, litovat nebudete. "Why is it funny that someone would love me?!" - Miranda ve svém seriálu nabyla úplně nového rozměru a je vidět, že mezi lavinou neoriginálních tuctových youtuberů se najdou i tací, kteří mají světu co říct, ukázat a obohatit ho. Great job, Colleen. Co mě mrzí je, že se seriál liší od youtube videí a kvůli předpokládané cílové skupině (teen holky) bylo vynecháno několik opravdu vtipných aspektů z youtube - jako například úchylný pedo strýc (i když narážek na původ této postavy je tam docela hodně), Mirandinu obsesi s tím, aby lidi nebyli porn (v celé sérii je ta zmínka jenom jednou) a chyběla tam armáda Mirandiných Baes, ale na konci série hintovali, že se možná něco takového odehraje asi v budoucnu. ()

R&Bstar

Miranda Sings. YouTube senzace, která získala svou vlastní show na netflixu. Vsadím se, že spousta z vás tento seriál odsoudíte, ale já ne. Popravdě jsem se těšil jak malé dítě, protože jak Miranda, tak Colleen (Miranda je fiktivní postava vymyšlená právě Colleen. Miranda natolik zaujala lidi po celém světě, že dospěla ke své vlastní tv show. Colleen najdete na youtube pod Psychosoprano a Mirandu MirandaSings) mě prostě baví. Miranda mě tolikrát rozesmála, že prostě nemohu tuto show hodnotit jinak, než plným počtem. Srdcovka. Doporučuju si pustit jějí videa na YT. ()

bubblebobble

Mirandine videá na youtube poznám a veľmi ma bavia najmä tie s Arianou Grande (snáď sa v seriáli tiež niekedy objaví). Zatiaľ ma to ale úplne nechytilo. Čakal som, že to bude ešte viac šialené a nekorektné ako napr. Two broke girls. Miestami ma dosť irituje Mirandin strýko, ktorý dostal podľa mňa až priveľa priestoru. ()

• Colleen Ballinger (Miranda Sings) a jej brat Christopher Ballinger chceli pôvodne natočiť Haters Back Off ako film. (dwdb)
  • Síce jej postava Miranda Sings nevie spievať, Colleen Ballinger navštevovala umeleckú univerzitu, kde bola zameraná na spev. (dwdb)