Grinch

Der Grinch

Grinch

Rodinný / Fantasy / Komedie / Muzikál

USA / Německo, 2000, 104 min

Komiksová zrůdička kazící za všech nečasů Vánoce je tady. :-)(20.1.2010)

Skvělá vánoční komedie. Grinch je super všechny jeho grimasy a hlášky jsou bomba. Fakt jsem se u toho gebil.(22.12.2012)

• Pepinec

Z tohohle filmu si toho vlastně moc nepamatuju. Naštěstí.(19.12.2014)

• golfista

Velká vánoční hovadina. Ale to samé mohou američani říct o našich vánočních klenotech. U nich je to asi klasika.(28.2.2003)

• salahadin

Při sledování jsem byl v kůži Grinche, ze začátku jsem s ním sdílel stejné pocity....ale čím víc se stával hodnějším, tím míň jsem ho měl rád! Howard možná záměrně udělal z Kdovíků ty nejnesympatičtější postavičky, jaké jsem kdy viděl, jinak si to nedovedu představit. To aby člověk pohledal. Přál jsem si, aby Grinch našel v tom šrotu, co se mu doma válí, nějakou plně funkční vodíkovou pumu a poslal ji s přáním pěkných třaskavých svátků Kdovíkům přímo do nosu. A Grinchse mi líbí víc, jak Shrek...taky zelenej, ale zábavnější. A zlej :) Aspoň ze začátku. Já chci taky kardiorentgen!(23.12.2009)