poster

Výkupné

 • USA

  Ransom

 • Slovensko

  Výkupné

Akční / Drama / Thriller / Krimi

USA, 1996, 121 min (SE: 139 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sarkastic
  ****

  Výkupné má jednoznačně výborný nápad/téma, dokáže diváka nadchnout chováním hlavního hrdiny s nímž naprosto sympatizuje (přestože si uvědomuje, jak moc riskuje), pak nabízí solidní dávku napětí, a v neposlední řadě výtečný herecký souboj mezi Gibsonem a Sinisem, který rozhodně stojí zato (a záporák není žádné ořezávátko). Nechybí ani vcelku uvěřitelná psychologie postav, zvláště u střetu manželského páru, na druhou stranu hraní si na dokonalou rodinku krapet hapruje a Tom je někdy na pohodlného milionáře až moc akční hrdina. Každopádně slušné 4*.(7.9.2013)

 • Malarkey
  ****

  Tahám z rukávu ještě nevyklepaný pavučiny a tak jsem se pustil do filmu Výkupné, ve kterém hraje můj oblíbenec Mel Gibson. Kolikrát si říkám oblíbenec, ale když si uvědomím, jaké důležité filmy jsem s ním neviděl, musím to okamžitě napravit. A tak jsem neváhal. Ve výsledku je Výkupné precizní kriminálka, která není vysloveně geniální, ale solidní je určitě. A to je podstatný. Napětí se dalo krájet celé dvě hodiny a tak zaručeně splnila svůj účel.(2.11.2012)

 • Jacinda
  ****

  Docela napínavý a poutavý film s dobrým koncem. Dobrá ukázka toho, jak peníze dokáží rozeštvat i navnadit lidi. Mel Gibson hraje dobře, malý klučina taktéž, záporáci ujdou. Pro mě celkem nadprůměrný thriller(22.10.2009)

 • klerik
  ****

  Návod ako riešiť problémy s únoscami a popri tom si likvidovať manželstvo... Drsný triler so skvelými hercami na čele s oceľovovážnym Gibsonom...(26.10.2005)

 • Le_Chuck
  ****

  Ako víno. Čím viac krát výkupné vidím tým mi pripadá lepšie. Ono nič sa nevyrovná okamiku kedy sa sebestrednosti samej (výborný Sinise) začne rúcať jeho namyslene-naivne-dokonalý plán. Len ten rozpačitý a zbytočne nastavovaný koniec to trochu špatí. 90%(27.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace