Výkupné

Ransom

Výkupné

Akční / Drama / Thriller / Krimi

USA, 1996, 121 min (SE: 139 min)

Soundtrack James Horner: 1. The Kidnapping - James Horner ,2. Delivering The Ransom - James Horner ,3. The Quarry - James Horner ,4. A Two Million Dollar Bounty - James Horner ,5. Parallel Stories - James Horner ,6. A Fatal Mistake - James Horner ,7. A Dark Reunion - James Horner ,8. The Payoff/End Credits - James Horner ,9. Rats - Billy Corgan/Matt Walker ,10. Worms - Billy Corgan/Matt Walker ,11. Spiders - Billy Corgan/Matt Walker ,12. Lizards - Billy Corgan/Matt Walker ,13. Worms Part 2 - Billy Corgan/Matt Walker ,14. Squirrels With Tails - Billy Corgan/Matt Walker ,(6.5.2011)

Jedním slovem - zklamání. I když mám rád Mela Gibsona i Gary Sinise, tak tenhle výtvor si s Ronem Howardem do první přihrádky asi nedají. Z děravého scénáře se asi nic víc udělat nedalo.(3.3.2003)

Docela napínavý a poutavý film s dobrým koncem. Dobrá ukázka toho, jak peníze dokáží rozeštvat i navnadit lidi. Mel Gibson hraje dobře, malý klučina taktéž, záporáci ujdou. Pro mě celkem nadprůměrný thriller(22.10.2009)

Velmi dobrá a napínavá kriminálka. Bavilo mne to velmi, narozdíl od jiných Howardových filmů....(13.12.2005)

Cekal jsem od toho snimku vice, ale i tak to neni spatne. Dobre vygradovane drama s necekanym resenim a jako vzdy skvelym M.Gibsonem. Celkove podareny thriller.(7.9.2003)