Jackass: Film

Jackass: The Movie

Komedie

USA, 2002, 85 min

Tak ja som sa teda rehotal poriadne nahlas. Aj keď veľkú časť vypĺňajú zábery značne nechutné a niektoré z nich už hraničia aj s mojím pohŕdaním. Nemôžem si pomôcť. S partiou sme občas tiež vystrájali a robili podobné sprostosti (pravdaže žiadne sranie si do úst, strielanie po sebe zbraňami alebo pchanie si rakiet do zadku:)...70%. Jackass mám rád a na MTV som si na to vždy rád počkal.(1.1.2009)

80% - Tak tahle parta magorů mě neskutečně odrovnala! Takový pitomosti, co oni dělali, by mě snad ani nenapadly. Kdyby tam nebylo několik scén tzv. do větru, dal bych plnej počet...(20.7.2008)

Oproti serialu o hodne slabsi, presto s par svetlymi chvilkami.(2.1.2004)

• HAL

Pár scének mě dost bavilo, pár naprosto znechutilo a zbytek mě nudil.(7.5.2006)

Otázkou je, či sa toto ako film dá vôbec hodnotiť. Hercami sa títo tupci vôbec nazvať nedajú, no to čo predvádzali bolo skvelé. Nechutné, zvrátené, odpudzujúce, no zároveň geniálne, nápadité a hlavné zábavné. Proste som sa nenudil a rád si to pozriem znova! Už chápem ten boom. 80%.(5.12.2006)