Jackass: Film

Jackass: The Movie

Komedie

USA, 2002, 85 min

• Boss321

Johnny Knoxville a jemu podobní dělají naprostý kokotiny, který mě přijdou naprosto trapný a u kterých jsem se zasmál asi dvakrát. Někdo se u toho může chlámat, ale mě tohle vtipný fakt moc nepřišlo.(2.12.2007)

Tak ja som sa teda rehotal poriadne nahlas. Aj keď veľkú časť vypĺňajú zábery značne nechutné a niektoré z nich už hraničia aj s mojím pohŕdaním. Nemôžem si pomôcť. S partiou sme občas tiež vystrájali a robili podobné sprostosti (pravdaže žiadne sranie si do úst, strielanie po sebe zbraňami alebo pchanie si rakiet do zadku:)...70%. Jackass mám rád a na MTV som si na to vždy rád počkal.(1.1.2009)

Konečně jsem se pořádně zasmál....kdybych moh, tak se k těm týpkům klidně joinu ;o)))(4.10.2004)

Tu čtvrtou hvězdičku za Knoxvilla, který se ukázal i zraněný a knockoutovaný.(14.6.2011)

Fakt jsem nevedel jak tenhle film ohodnotit. Na jednu stranu dobra sranda a par vybornejch napadu, ale na druhou stranu, se mi chtelo skoro celej film blejt. Ono to vlasne neni film, jen spousta ruznejch scenek, spojenech do 90 minut. Jednou se vysere v obchode, podruhy lize pochcanej snih. Puvodne jsem chtel dat 3* - prumer, ale na tomhle nic prumernyho neni, protoze tohle se tak vymyka ostatnim vecem, ze tomu proste musim dat vic. Pokud na to ale budete koukat, pripravte si kybl...(5.3.2005)

• - Scéna s raketovými bruslemi byla plánovaná už do seriálu, ale objevila se až ve filmu protože ji MTV odmítla odvysílat. (zdenur)

• - Většina scének byla nafilmována v Japonsku, protože při natáčení v USA rušily celý štáb početné skupiny fanoušků. Dalším důvodem bylo, že v Japonsku neplatí povinnost rozmazávat obličeje náhodných kolemjdoucích. (D3VIL)

• - "Šňupanie wasabi omáčky" bolo natáčané práve na narodeniny Johnnyho Knoxvilla. (ShortyIC)