Jackass: Film

Jackass: The Movie

Komedie

USA, 2002, 85 min

U tohoto "filmu" se dá pochopit a respektovat celá škála hodnocení. Dva extrémní názory "Jsou to nezodpovědní, úchylný povaleči s neúctou k majetku i životu" i "Jsou to největší magoři, s nejnižším pudem sebezáchovy a můj vzor" se navzájem nevylučují, a ani se nedají vyvrátit. Oba jsou zkrátka pravda. Já se se svým přístupem zařadím jako ovce někam do mainstreamového středu. Osobně si myslím, že to mělo zůstat u seriálového zpracování, takto rozsekané záběry působí nesourodě, jak tematicky, tak spojením do celku. Některé pokusy jsou až příliš zvrhlé, každopádně za všechny velký palec nahoru. Koule na to, to po nich zopakovat, bych většinou určitě neměl. Bonusem zůstává, že jsem se i dost často zasmál (psycho prostřihy nebo wipeout), ale hodnocením i tak zůstávám v průměru. 60%(2.2.2013)

Občas to bylo celkem vtipný, ale na dvojku to rozhodně nesahá :) Dvojka je mnohem vtipnější, zábavnější a tohle bylo plné zvracení, a zrovna ty "nejchutnější" scény byly vždy když jsem jedl ... Chuťovka :-D(12.2.2010)

Vždycky jsem si myslel, že jsem divnej. Ale že se budu takhle královsky bavit u Jackass: The Movie, to jsem skutečně nečekal. Teď se dám do shánění epizod seriálu...(19.6.2003)

Vynikající podívaná, i když pro mnohé je to vzhledem k tomu, že to je neuvěřitelné masochistické, asi tvrdý oříšek.(17.6.2005)

Šílenost, tohle slovo je podle mě vystihující pod pojmem Jackass! Šílené kousky u kterých zůstává rozum stát velmi (mě teda rozhodně) pobavili. Je to taková malinko hardcore zábava, ale rozhodně neurazila, ba naopak hodně pobavila.(22.3.2013)

• - Většina scének byla nafilmována v Japonsku, protože při natáčení v USA rušily celý štáb početné skupiny fanoušků. Dalším důvodem bylo, že v Japonsku neplatí povinnost rozmazávat obličeje náhodných kolemjdoucích. (D3VIL)

• - Loomis Fall přišel s nápadem na scénku s pandami protože chtěl jet do Japonska. Tým souhlasil, nikdo ale neměl to srdce mu říct, že pandy jsou z Číny. (zdenur)

• - Po natočení scény "Poo-Water Pole Vault" dostal Steve-O vážnu infekciu. (ShortyIC)