Podľa mňa v poho, rýchle, milé, celkom vtipné, síce úplne klišovité a Schneider robí zo seba vola ako nikdy predtým, ale takého ho mám niekedy rád! Proste čistá béčková zábava. 55%.(18.4.2006)

Prvně zhlédnuto v mých teenagerských letech a už tehdy mi to přišlo jako zábavná, ale přehnaná, místy křečovitá, až trapná a typicky americká komedie. Anna Faris se do komedií hodí, má přirozený komediální talent a v tomto žánru má své pevné místo, stejně jako Rob Schneider. Toho mám však na rozdíl od ní docela problém vystát:) Snad jedinou výjimku tvoří jeho role v Sám doma 2: Ztracen v New Yorku.(8.5.2006)

Hloupé, ale mně se to líbilo. Hlavně nápad je dobrý a v průběhu filmu je i několik vtipných situací. Trošku jsem nepochopil proč tam hraje v "miniroličce" můj oblíbený herec Adam Sandler, ale což... 55%(23.12.2007)

Protože Schneidera nevyhledávám, tak se nemůžu pochlubit tím, jak ho nenávidím, ale musím uznat, že v Žábě se předvedl v nejlepším možném světle. Jeho kreace rozmazlené středoškolačky v mužském těle je totiž k popukání, přestože film jako takový funguje jen na tom nejzákladnějším humoru. 50%(11.4.2006)

Rob Schneider je král těchto úchylných komedií. Můžeme tu vidět jak to vypadá, když si své těla prohodí středoškolačka a kriminálník. "Do psí prdele!" :D(1.2.2013)

• - Hráč na bongo, kterého ztvárnil Adam Sandler, je založený na postavě, kterou předvedl Rob Shneider v show Saturday Night Live. (HappySmile)

• - Když jedna roztleskávačka týmu Foxes opustí obchod s nezaplaceným zbožím, chytne ji ochranka, která říká: "Jdeme, Winono." Má to být narážka na herečku Winonu Ryder, která byla v listopadu 2002 chycena při kráděži v obchodu. (HappySmile)

• - Pilar, matka Roba Schneidera , si ve filmu střihla roličku porotkyně na soutěži roztleskávaček (HappySmile)