Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BioGrower
  ***

  Jedna z tých "najpozerateľnejších" Schneiderových komédií, opäť so šialenou zápletkou, ktorá je už sama o sebe dosť smiešna. Film bol tiež dosť smiešny, niekedy nechcene, ale väčšinou som sa smial prirodzene. Celkom príjemná oddychovka.(24.8.2007)

 • Vishnar
  **

  jako film: odpad....ovšem jako blbost k odreagování je to dobrý. Bohužel Deuce je Deuce. Ale jestli se chcete dozvědět, kam všude strčit travku, tak je to film přímo pro vás.(25.1.2007)

 • Gilmour93
  **

  Body swap komedie, která ve mně vyvolává nutkání dostat se do těla Roba Schneidera a skočit pod kamion..(22.7.2016)

 • Sifaka
  ***

  Ač je to fakt ptákovina, neskutečně často jsem se u této komedie ze srdce zasmál a to je základ komedie, takže dávám lepší 3*, Schneider není buhví jaký herec, ale tenhle film mu sedl a jeho namyšlená středoškolačka je fakt skvělá. Od filmu jsem nečekal vůbec nic a myslel jsem, že to brzo vypnu, ale viděl jsem to celé už 2 x a vždy jsem se skvěle bavil... Pro mě určitě nejlepší film od Roba Schneidera :-)!(2.2.2009)

 • StarsFan
  **

  Sakra, co to má být? :-/(21.3.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace