• moviesfan

Šíleně ujetá komedie, která má dostatek laciného humoru. Tento humor mě bavil. Stačí mít vypnutý mozek a svést se na vlně této primitivní zábavy, která prostě není zase tak špatná.(5.12.2007)

Stupidní, ale někdy i docela zábava.(16.11.2005)

To je tak blbý, že se tomu nedá nesmát.(7.9.2004)

• LiVentura

Výměna identity? Možná, ale ne s takovými herci.! Jen Rob opět bláznivě exceluje, ale je to už spíše trapné..(5.11.2011)

• Enšpígl

Prvních deset minut to pro mě byly žně, protože Rachel nesla ze scény, a role sexy svině byla výtečná. Bohužel se do toho brzy namotá Rob Schneider a svým nehumorem zcela opanuje dění, skomírán nudou poctivě koukám a ožívám až v momentě kdy vidím jak se Rachel kroutí u striptýzový tyčinky, to jsme bral jako odměnu, za to že jsem držel jak pes až dokonce a zíral jak se Rob snaží parodovat ženskou, ukazuje svou prdel i ptáka (pohledu na něj mně tvůrci naštěstí ušetřily ) a celej se snaží bejt děsně pink, ha ha ha.(14.11.2013)