Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jinny
  ***

  *** za to, že jsem se kupodivu upřímně bavila, ačkoliv se humor filmu často týká penisů, prsou, popřípadě tělních tekutin. Schneider je jako mladá roztleskávačka vážně... neodolatelný.(3.12.2007)

 • SeBig
  ****

  Rob Schneider je prostě komik a tohle je spíš film pro holky ale mě se to líbilo :D taky něco jako Mezi námi děvčaty(30.3.2012)

 • Slarque
  **

  Na komedii i Robem Schneiderem je to téměř zázrak, ale chvílemi jsem se u toho vážně bavil. Škoda, že si autoři téměř nevšímali Rachel McAdams a že jejich humor přece jen místy překračoval hranice toho, co mi připadá k smíchu.(5.1.2008)

 • moviesfan
  **

  Šíleně ujetá komedie, která má dostatek laciného humoru. Tento humor mě bavil. Stačí mít vypnutý mozek a svést se na vlně této primitivní zábavy, která prostě není zase tak špatná.(5.12.2007)

 • Darth Sidious
  ****

  Heh.. nikdo jiný by to nezahrál lépe než Rob Schneider... Vypadal opravdu homoušsky :-D Pro namyšlenou dívku musí bý pecka zjištění, když zjistí že je hnusnej křupan :-D a najednou má mezi nohama úplně neco jiného..... a kamarádky jak byli zvědavé:-D Opravdu pecka.(11.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace