Ano,je to klišoidní typicky americká ptákovina,ale já se bavila:)(30.7.2011)

• LiVentura

Výměna identity? Možná, ale ne s takovými herci.! Jen Rob opět bláznivě exceluje, ale je to už spíše trapné..(5.11.2011)

"Sem si můžete dát trávu." (...) "Nevím jestli jsem vám to říkal, ale sem si můžete dát trávu." Film plný schneiderovského humoru, který určitě nesedne každému. Já osobně proti němu ale nic nemám a "Žábu k zulíbání" tak, ač je chvílemi slabší, považuji za poměrně slušnou oddechovku.(27.11.2008)

Ze začátku sem se docela bavila ale ke konci to se to totálně zkazilo a "vtípky" nebyly vůbec k smíchu- až trapné :) jinak začátek skvělej :P(29.11.2012)

Prostě jedna z mnoha komedií o tom jak si někdo s někým prohodil tělo. Ovšem tato komedie je velice vtipná. Podařené hlášky, vtipné scény a hlavně (ne)herec Rob Schneider, který je prostě Král Komiků a prostě pobaví kdykoliv. A ještě zde hrala krásná Anna Faris. Pohodová komedie, která neurazí!!(4.6.2005)

• - Nápad natočiť film sa zrodil v hlave Toma Bradyho v okamihu, keď zazrel Roba Schneidera ako napodobňuje svoju bývalú priateľku. (Greenpeacak)

• - Natáčení probíhalo od 18. března do května roku 2002, a to v Los Angeles. (Dlee)

• - Rob Schneider spolu so ženskou časťou hereckého obsadenia absolvovali výcvikový kurz pre roztlieskavačky. (Greenpeacak)