Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vishnar
  **

  jako film: odpad....ovšem jako blbost k odreagování je to dobrý. Bohužel Deuce je Deuce. Ale jestli se chcete dozvědět, kam všude strčit travku, tak je to film přímo pro vás.(25.1.2007)

 • sheen
  ***

  Kdo by si nechtěl zkusit aspoň jednou za život vyměnit role s opačným pohlavím? Tak to se v tomto filmu podáří Robu Schneiderovi. Docela zábavná komedie, plná holčičího humoru.(16.8.2008)

 • akisha
  ***

  Rob Schneider je pro mě herec, jehož nejlepší rolí je pidirolička poldy v Demolition man. Výčet jeho další tvorby zahrnuje názvy jako: Evropský gigolo, Dobrej striptér, Pidihajzlík nebo Zvíře, znějící víc jak lahodně. Tyhle fekální, trapný a dementní buranský komedie jsou to poslední, co by mě kdy mohlo zajímat. Samotnou mě překvapilo, jak často jsem se u Hot Chick smála, i když většinou u tohohle typu filmů spíš brečím zoufalstvím. Není to nic dokonalýho, i nějaký ty hnusárny si neodpustili, naštěstí jich není moc. Dobrej námět skýtá prostor pro fajn vtipy jako močení ve stoje, chlapská rozmluva mezi otcem a zahradníkem, Schneiderovo dámičkovský pitvoření nebo místa, kde balí jinocha Billyho. A k tomu výtečná minorole zhulence Adama Sandlera a všechny scény s tím jeho šíleným bubnováním. Kdybych si měla vybrat, jakou přiblblou buranskou hovadinku si pustit, beru tohle.(1.11.2012)

 • Dudek
  odpad!

  Po příšerném začátku přichází příjemné potěšení. Tenhle tématický provar totiž není tak špatný jak mohl vzhledem ke svému tématu být. Věřte, že Žába k zulíbání je asi taková jako obrázky z filmu. Pokud někoho pobaví Rob Schneider, který se snaží imitovat - spíše než ženu - homosexualitu ve filmovém - komediálním - slova smyslu, určitě by si neměl nechat tenhle snímek ujít. Pokud si však představujete slovo humor trochu jinak, nebudete zrovna na tom šťastném břehu. Samotný "nápad" není špatný, už několikrát jsme se stali svědky faktu, že na podobné téma může vzniknou povedený film, jenže tenhle snímek nemá nic, co by jej mohlo ke kvalitě dokopat. Scénář je bezradný, neustále se motá kolem téhož tématu - pitvoření roztažené na 101 minut - a chybí mu pořádná dávka drzosti. Též mu schází herecká opora. Schneider je sice relativně dobrý a v rámci role nejspíš odvádí maximum, jenže hned druhá hlavní herečka - Anna Faris - je až neskutečně křečovitá a předvádí téměř totožné výrazy jako v sérii Scary Movie.(3.12.2007)

 • Tom Hardy
  ***

  Ač se mi to zdá neuvěřitelné, mě se tahle komedie docela dost líbila. Není sice nikterak zvlášť originální, ani herecky vyjímečná, ale má několik skutečně vydařených okamžiků, které spojuje nenáročná, avšak stravitelná, vata...(23.3.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace