Podľa mňa v poho, rýchle, milé, celkom vtipné, síce úplne klišovité a Schneider robí zo seba vola ako nikdy predtým, ale takého ho mám niekedy rád! Proste čistá béčková zábava. 55%.(18.4.2006)

• LiVentura

Výměna identity? Možná, ale ne s takovými herci.! Jen Rob opět bláznivě exceluje, ale je to už spíše trapné..(5.11.2011)

Ač je to fakt ptákovina, neskutečně často jsem se u této komedie ze srdce zasmál a to je základ komedie, takže dávám lepší 3*, Schneider není buhví jaký herec, ale tenhle film mu sedl a jeho namyšlená středoškolačka je fakt skvělá. Od filmu jsem nečekal vůbec nic a myslel jsem, že to brzo vypnu, ale viděl jsem to celé už 2 x a vždy jsem se skvěle bavil... Pro mě určitě nejlepší film od Roba Schneidera :-)!(2.2.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $35,081,594Tržby Celosvetovo $54,639,553 ║ Pásová komédia ako hrom z tuctovým Robom Schneiderom, a peknou tváričkou Rachel McAdams, ktorú by som bral radšej vo viac záberoch než v konečnom výsledku sa objaví, občas tu príde aj nejaký závan o podarenejší vtip ale celkovo to nie je žiadna výhra. Adam Sandler a jeho producentská podpora poväčšinou za moc nestojí, rovnako ako jeho krátky výstup v tomto filme. /40%/(15.7.2009)

Rob Schneider je prostě komik a tohle je spíš film pro holky ale mě se to líbilo :D taky něco jako Mezi námi děvčaty(30.3.2012)

• - Filmový debut hereček Ashlee Simpson a Michelle Branch. (HappySmile)

• - Když jedna roztleskávačka týmu Foxes opustí obchod s nezaplaceným zbožím, chytne ji ochranka, která říká: "Jdeme, Winono." Má to být narážka na herečku Winonu Ryder, která byla v listopadu 2002 chycena při kráděži v obchodu. (HappySmile)

• - Pilar, matka Roba Schneidera , si ve filmu střihla roličku porotkyně na soutěži roztleskávaček (HappySmile)