Fiona přijímá neobvyklého chráněnce. Zoe se snaží vrátit Kylovi život. (Disney+)

Trevor

Ku škole pre čarodejnice v New Oreans sa nasťahujú nový susedia, ktorých sa Madison a Nan rozhodnú privítať, avšak dostanú sa do konfliktu s ich silne nábožensky založenou matkou Joan, po ktorom Madison objaví novú schopnosť. Fiona sa o jej schopnosti dozvie a vezme ju pod svoje ochranné krídla a snaží sa ju naučiť, ako byť dobrou čarodejnicou. Avšak jej plány sú iné, nakoľko sa domnieva, že Madison by mohla byť novou najvyššou. Zoe dúfa, že návrat Kylea k matke by mu mohol pomôcť stať sa opäť "človekom", netuší však, aký bol vzťah Kylea a jeho mamy dôverný.Cordelia sa dozvie, že nemôže mať dieťa a tak o pomoc požiada Marie Laveauovú. Za hriechy spáchané v minulosti Fiona prikáže Delphine LaLaurie obsluhovať Queenie. Tak seriál začína naberať na obrátkach a v tejto sérii si tvorcovia nedávajp servtku pred ústa. Keď "prebudená" Delphine zbadá v televízii Obamu a povie "tá skrinka je očarovaná, vraveli že ten neger je prezidentom Spojených štátov" neubránil som sa slzám smiechu. Pre samozvaných liberálnych lovcov nacistov dodávam, že to v úvodzovkách je citát zo seriálu, pretože oni by to nepochopili. A keď sa mamba Queenie začne hrať so svojou "škatuľkou" pri pohľade na Bastiena...táto séria nastavila latku poriadne vysoko. ()

• Když Madison (Emma Roberts) zvedá telefon, jelikož jí někdo volá, můžeme si všimnout, že je na telefonu plocha a ne hovor. (Sayko)