Mezi námi děvčaty

Strelený piatok

Medzi nami dievčatami

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2003, 96 min

Rozpočet $20miliónovTržby USA $110,230,332Tržby Celosvetovo $160,846,332/75%/(29.5.2006)

Jamie Lee Curtis zdědila 100 % hereckého talentu svého otce. Navíc krásnej příběh. Nějaká ta hluchá místa vůbec nehrají roli, fajn podívaná.(21.5.2016)

Čekal jsem jen další americkou slátaninu, ale dostalo se mi skvělé komedie, u které jsem se opravdu báječně pobavil! A obě hlavní hrdinky jsou fakt super :-)))....(4.4.2010)

Nápad zajímavý, ale nepříjemně odfláknutý. Proč se trápit tím, jak to všecko vznikne. Prostě do toho obsadíme jednu mladou nadějnou oblíbenou a starou harcovnici, která toho má tolik za sebou. Ty si mezi sebou vyměněj role a uvidíme. Proč by to tvůrci ztěžovali tím, jak to všecko vzniklo? Prostě čínská legenda a je to. Každopádně cíl, za kterým oni mají dojít je jasný a zřetelný už od začátku a já jsem se docela příjemně bavil. Hlášky občas padnou, příběh rychle plyne, ale na víc jak na tři hvězdičky to dle mého rozhodně nemá. Prostě průměrná komedie, i když zajímavě vymyšlená. Kam se hrabe na ty příběhově opravdu tupé. Ale celkovým dojmem podle mě prostě průměr. --- Tahle kniha je, no... Napsala jsem ji.(26.4.2008)

Myšlienka výmeny rolí je stále aktuálna, ale tentokrát aj nepochybne trefná a zábavná až k rozplakaniu. íČasti filmu, v ktorých je na scéne 'premenená' Jamie Lee sú neskutočné, dvakrát som musel film pauznúť, čo som od smiechu nemohol ďalej sledovať dej a to asi hovorí za všetko. V tejto jej postave som sa dočkal asi najväčšieho komediálneho prekvapenia. K tomu sa pridáva konečne trošku iná Lindsay, strašne podarený, milý, mierne dojemný záver a chytľavý garážový song. Vôbec mi nevadila prvá, pomalšia rozjazdová polhoďka. 95%.(5.10.2007)