poster

Mezi námi děvčaty

 • USA

  Freaky Friday

 • Slovensko

  Strelený piatok

 • Slovensko

  Medzi nami dievčatami

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2003, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ***

  Nápad zajímavý, ale nepříjemně odfláknutý. Proč se trápit tím, jak to všecko vznikne. Prostě do toho obsadíme jednu mladou nadějnou oblíbenou a starou harcovnici, která toho má tolik za sebou. Ty si mezi sebou vyměněj role a uvidíme. Proč by to tvůrci ztěžovali tím, jak to všecko vzniklo? Prostě čínská legenda a je to. Každopádně cíl, za kterým oni mají dojít je jasný a zřetelný už od začátku a já jsem se docela příjemně bavil. Hlášky občas padnou, příběh rychle plyne, ale na víc jak na tři hvězdičky to dle mého rozhodně nemá. Prostě průměrná komedie, i když zajímavě vymyšlená. Kam se hrabe na ty příběhově opravdu tupé. Ale celkovým dojmem podle mě prostě průměr. --- Tahle kniha je, no... Napsala jsem ji.(26.4.2008)

 • Galadriel
  ****

  Velmi zábavná podívaná která na to, že je od Disneye ani moc nemoralizuje, hlavně inteligentním ale nenáročným způsobem pobaví. Navíc naprosto skvělé Jamie Lee Curtis a Linsday Lohan hrají prostě perfektněa a s nadšením.(24.6.2005)

 • Xmilden
  ****

  Tenhle film pro mě možná bude nakonec mít větší význam než bych si kdy přál :( Jinak je to ale povedená rodinná komedie s tentokráte doopravdy nestárnoucí Jamie Lee Curtis a vyspělou Lindsay Lohan.(31.7.2010)

 • ajuska
  *****

  Bezvadná komedie které vévodí herecké výkony obou představitelek. Nic extra jsem neočekávala a tak jsem byla velice příjemně překvapená. Prostě pětihvězdičkový zástupce svého žánru.(2.4.2006)

 • DaViD´82
  ****

  Inteligentní, vkusná, rodinná a hlavně hodně vtipná komedie z produkce Disneyho se slušným tempem... Nemožné ? Ale kdeže, jde to stačí mít dobrý nápad s výměnou těl, herce s komediálním talentem a režiséra s citem pro gag. Snímku jasně vévodí Jamie Lee Curtis, která již poněkolikáté dokazuje svůj výjimečný komediální timing a jíž více než zdatně sekunduje Lindsay Lohan. Na obou je vidět, že si své role hodně užívají a celý snímek táhnou na svých bedrech i ve slabších částech. Mít to jiné obsazení ústřední dvojice tak to dle mého není ani z poloviny tak dobré. Pravda všechny vtípky zde vznikají vlastně jen variacemi na jedno téma, ale komu by to vadilo. Film má jedinou chybku a to, že úvodních dvacet minut do výměny nedosahuje kvalit zbytku stopáže, takže to chce zatnout zuby a vydržet.(29.4.2005)

 • - Roli doktorky Tess (Jamie Lee Curtis) měla hrát Annette Bening. Ta ale na poslední chvíli odmítla. (viperblade)

 • - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenné knihy Mary Rodgers z roku 1972. (Terva)

 • - V závěrečné scéně, kdy Anna tančí s Jakem, můžete v pozadí krátce zahlédnout ženu, tančící se starším mužem, která se dívá přímo do kamery. Tato žena je matka Lindsay Lohan, Dina Lohan. (Valsadora)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace