Mezi námi děvčaty

Strelený piatok

Medzi nami dievčatami

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2003, 96 min

Mé hodnocení - ****1/2 ... To, co v téhle komedii předvádí Jamie Lee Curtis i mladá Lindsay Lohan je naprotosto neuvěřitelné. Stejně jako spousta opravdu vtipných situací. Pro mě osobně jde o "komedii roku". Velice příjemný film, který neztrácí tempo a naštěstí se vyhýbá i sentimentálním a moralizujícím scénám, kterých je tu minimum. Po dlouhé době inteligentní komedie, při které jsem se smála po celou dobu.(29.10.2003)

Opravdu si myslím, že snímek je koukatelný pro diváky jakéhokoli věku. Všichni zúčastnění se snaží. Jamie Lee Curtis hraje (velice přesvědčivě) příliš pracující matku, pro kterou je každý strávený okamžik s její dcerou nesmírně vysilující. Dceru si zahrála Lindsa Lohan (která mě zaujala už v Pasti na Rodiče). Film doporučuji pro všechny, kteří už dlouho neviděli dobrou rodinnou komedii. You're ruining my life!(21.8.2005)

"It's an earthquake !" :)))(17.10.2005)

Rozpočet $20miliónovTržby USA $110,230,332Tržby Celosvetovo $160,846,332/75%/(29.5.2006)

Tak pokud se chcete velmi dobře pobavit, dost se zasmát a taky se lehce dojmout, pak je tahle komedie pro vás. Skvělé výkony hereček v obou hlavních rolích a výborně napsaný scénář - zkrátka inteligentní zábava ve velmi příjemném balení.(25.12.2003)

• - Fotky, které si můžete prohlédnout během úvodních titulků, patří skutečně Jamie Lee Curtis, ale je na nich se svou pravou dcerou, Annie Guest. (viperblade)

• - Režisér se ve filmu objeví na svatbě jako muž držící dítě. (Kulmon)

• - Gwen Stefani byla nabídnuta role členky kapely. (viperblade)