poster

Mezi námi děvčaty

 • USA

  Freaky Friday

 • Slovensko

  Strelený piatok

 • Slovensko

  Medzi nami dievčatami

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2003, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • molotov
  *****

  Jeden z těch mnoha filmů, co mi leželi doma na cédu už aspoň rok, s tím že se na někdy snad podívám. Myslel jsem si, že to bude nějaká blbá komedie... ó jak jsem se mýlil:-) Už dlouho jsem neviděl tak vtipnou věc. Ani chvíli to není trapný, je to svěží, má to spád. Jediná drobná výtka, White Stripes jsou boží:-)(21.7.2005)

 • Falko
  ****

  Po prvom pozreti sa mi tento film az tak moc nepacil a myslel som si, ze na csfd najdem väcsinou hodnotenia s tromi hviezdickami, preto ma vyssie hodnotenia prekvapili a presvedcili si tuto skvelu komediu pozriet este raz. Po druhom pozreti sa mi to pacilo omnoho viac, dobre dialogy aj scenar, nasmial som sa. Jamie Lee Curtis je super.(23.3.2007)

 • freddy
  ****

  Tak tohle bylo velmi dobré. Až nečekaně dobré, chtělo by se říci. Čekal jsem něco podobného, jako byl film Žába k zulíbání, který byl také založen na výměně dvou lidí. Ale narozdíl od Žáby k zulíbání tady excelují dvě hlavní hrdinky a aktérky záměny. Jamie Lee Curtis a Lindsay Lohan tuto komedii povyšují z průměru do nadprůměru, protože jim věříte každou kreaci, každé slovo, každý pohyb. Nečekal jsem, že budu s touto komedií tak spokojený, ale stalo se a já se příjemně bavil. Ale opravdu musím podotknout, že nebýt dvou hlavních hereček, tak film by nebyl tím, čím je. Takže dávám nadprůměrné, ale určitě zasloužené čtyři hvězdičky.(28.4.2008)

 • Pethushka
  ****

  Dost originalní nápad, který byl vložen do těch správných rukou. Nadstandartní herecké výkony obou hlavních představitelek a spousta opravdu vtipných hlášek i scén. Jedna z nejpovedenějších komedií všech dob. Jen se usadit a bavit se..4,5*(1.5.2011)

 • kleopatra
  ****

  Jak často někomu řekneme: " jo, ty víš prd, jak mi je, nejsi v mý kůži", ale nikdy se nám nestane, abychom si ty "kůže" mohli prohodit a vyzkoušet si to. Máma a dcera v tomto filmu tu možnost dostaly a poznaly, zač je toho loket. Byla to parádní jízda a pro mě především v partu matky, tedy dcery v matčině kůži, blahodárný zážitek. Jak se zmocnila kreditek a šla nakupovat hadry, na piercing a ke kadeřníkovi nebo jak se postarala o psychopacienty. A když "jela" v talkshow ke "své" knize a fanoušci si jí podávali nad hlavou, to mi už smíchy tekly slzy. "A jakpak se cítíte vy?". Děkuju, dobře.(18.1.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace