The Rolling Stones Olé Olé Olé!

Olé Olé Olé!: A Trip Across Latin America

The Rolling Stones Olé, Olé, Olé!: A Trip Across Latin America

Hudební / Dokumentární

Velká Británie, 2016, 105 min

Paul Dugdale

Jonas Mortensen

Sam Bridger

RS nesleduji, ale to, že jsou legenda stačí k tomu, abych v rámci "rockového kina" na tento dokument zašel. Něco se i z minulosti dozvěděl, což beru jako bonus, bo jsem čekal, že se bude mluvit jen o posledním latinskoamerickém turné, o kterém dokument hlavně pojednává. Mezi Mickem a Keithem to funguje i po letech a ani Charlie a Ron nejsou pozadu, ale tam jsou přátelské vazby menší řekl bych. Keith je skvělý vypravěč a průvodce celým dokumentem a snad zhulený či co, bo se často směje :-). Každopádně hrát i po 50 letech kariéry na několika místech (resp. státech) poprvé je pozoruhodné a tyk se o něco o nich dozvite, hlavně o pozici kapely v těchto státech. Zatímco RS hrají v Jižní Americe, tak jejich tým chystá dva měsíce koncert na Kubě, který je prvním rockovým koncertem konaným na tomto ostrovním státě, tím dokument vrcholí s dovětkem, že RS se zatím skončit nechystají.(18.3.2017)

K Rolling Stones mám spíše neutrální vztah, dokument tedy můžu posoudit asi objektivněji, než jejich fandové. A musím říct, že Olé Olé Olé je naprosto profesionálně natočený a odvyprávěný snímek, který nenudí, ba co víc, baví. 7/10(21.3.2017)

Energická nálož, v které se dozvíte pár maličkostí o Stounech, pokocháte se krásami a kráskami latinské Ameriky, poslechnete něco dobré muziky, dozvíte se, že Argentina a její Rolingas Stouny prostě milujou, že uspořádat koncert na Kubě není žádná pohoda a bude vám příjemně. Pokud ale chcete dokument o Rolling Stones tak tenhle film jím úplně není.(17.3.2017)

Za každou vykouřenou cigaretu vám Bůh sebere minutu života a dá ji Keithu Richardsovi. A tady je vidět, že si ji zaslouží víc než vy.(16.3.2017)