• gouryella
  *****

  Opravdu nadmiru vydarena komedie o starych casech, ktera dokaze rozesmat snad i zarytyho komunistu.(31.7.2002)

 • Gemini
  *****

  Slabé místo by se určitě našlo, ale nějak si ho nemůžu vybavit... nebo že by tam vážně nebylo? Tímhle filmem každopádně Jan Hřebejk uhodil hřebíček na hlavičku.(26.3.2003)

 • Enšpígl
  *****

  Co mě na Hřebejkovi opravdu fascinuje, že z tak vážného tématu dokaže udělat tak humornou záležitost a přitom mám celou dobu na mysli,jak vážné věci se na pozadí filmu odehravájí. Nepochybně i herecké výkony všech herců,ale zejména Jiřího Kodeta a jako vždy skvělý hudební doprovd tuto mou fascinaci ještě zvýrazńují. Já už bolševikovi nedávám ani rok natož dva.(7.7.2006)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - S „nabídkou kvalitního sexu“ a erotickou předehrou se skleněným těžítkem přišel Jaroslav Dušek, který při natáčení často improvizoval. Fráze tak nepochází od scenáristů. Právě díky těmto nápadům si poté Dušek zahrál v dalším filmu režiséra Hřebejka Musíme si pomáhat (2000). (Stocki)

 • - Autor knižní předlohy „Hovno hoří!“ Petr Šabach vycházel při psaní z příhod, které skutečně v mládí zažil. Přiznal také, že filmová postava malého Péti je právě on sám jako pozorovatel tehdejších událostí. Své zážitky ve scénáři filmu zužitkoval i Jan Hřebejk. (ChandlerBing)

 • - Natáčení filmu Pelíšky začalo 22. července 1998 v barrandovském studiu č. 4. Další interiéry se poté natáčely v modřanské sokolovně. (Stocki)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace