Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bestlama
  *****

  Podle mě nejlepší český film, proč? To se ani nedá vyjádřit, jaké má ten film kouzlo ... Pořád se u něj směju a to jsem ho viděl nespočetněkrát... Nejlepší postava je Mirek Donutil, ty jeho vtipny, to je prostě úžas .... Chystám se a jsem zvědavý na americkou verzi.(20.5.2009)

 • molotov
  *****

  Česká klasika.(10.7.2005)

 • Matty
  *****

  Film nesmrtelný zlidovělými vtipy a nezapomenutelný dobou, ve které se odehrává. 90% Zajímavé komentáře: Eddard, PetrPan, Merggie, Michaell(20.5.2005)

 • Enšpígl
  *****

  Co mě na Hřebejkovi opravdu fascinuje, že z tak vážného tématu dokaže udělat tak humornou záležitost a přitom mám celou dobu na mysli,jak vážné věci se na pozadí filmu odehravájí. Nepochybně i herecké výkony všech herců,ale zejména Jiřího Kodeta a jako vždy skvělý hudební doprovd tuto mou fascinaci ještě zvýrazńují. Já už bolševikovi nedávám ani rok natož dva.(7.7.2006)

 • Gilmour93
  *****

  Sled tu vtipných a zlidovělých, tu méně vtipných a zlihovatělých scén, zalitý hořkou polevou z rudých třešní aneb Hřebejkův první počin o nesnesitelné lehkosti bytí v komunistické kleci. Palec nahoru za výstupy cholerického noka Kodeta.(31.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace