Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Střet socialisty Šebka s kapitalistou Krausem je skvostný, malé hláškující postavy jsou vynikající, soundtrack náležitě stylový, ale za zázračný kousek či snad nejlepší český film Pelíšky rozhodně nepovažuji. Asi největší problém mám s mizerně slyšitelným mumlavým huhňáním některých postav, kvůli kterému mé nedoslýchavé ucho některé hlášky zachytilo až při několikáté projekci.(21.7.2011)

 • choze
  *****

  Jakkoli dokonalými komediálními scénkami PELÍŠKY oplývají, já si jich vážím především jako mimořádně poetického, laskavého a dojemného filmu ze života. Účtování s komunisty je na druhé koleji a je svěrákovsky vyměklé a úsměvné. Hřebejk fantasticky pracuje s herci a nesmím zapomenout pochválit hudbu.(1.1.2008)

 • golfista
  *****

  Skvělý film se skvělou atmosférou těch "podivných" let našeho života. Vždy při jeho sledování obdivuju, jak to všechno mohl s takovou přesností vystihnout režisér, který v té době zrovna přicházel na svět ?! Klobouk dolů pane Hřebejk.(11.2.2003)

 • Melies
  *****

  9 / 10 Najlepší český film, aký som kedy videl! Hláška strieda hlášku, bránica vám čoskoro začne odchádzať, no aj napriek tomu budete na konci plakať - a to všetko osvetlené ohňostrojom hereckých výkonov. Bomba!!!(19.11.2005)

 • Gemini
  *****

  Slabé místo by se určitě našlo, ale nějak si ho nemůžu vybavit... nebo že by tam vážně nebylo? Tímhle filmem každopádně Jan Hřebejk uhodil hřebíček na hlavičku.(26.3.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace