SOLOM.

Nastavenou laťku dokázali tvůrci udržet i ve druhém dílu. Zfetovaný Jeníček a Mařenka, coby hyperaktivní parchanti, lháři a vrazi nebohé důchodkyně. Tak tohle jsem „nežral“. Samozřejmě že tato recesní verze pobavila, jak taky jinak. Nejsem z těch, kteří se hned naserou, že někdo przní pohádkovou klasiku. Já jsem pro každou prdel. ()

Frajer42

Pohlédnutí na známou dětskou pohádku optikou dospělých - zejména z právního a psychologického hlediska. Poukazování na velmi očekáváná úskalí tohoto mýto poetického příběhu velmi očekáváným způsobem. Tudíž nemohu říct, že bych se nějak řezal smích. Žádný velký zázrak. [60 %] ()

Jara.Cimrman.jr

"Vše nasvědčuje tomu, že ty děti opět lhaly, když nařkly ženu z kanibalismu." Tak dva malí hyperaktivní parchanti poškodili perníkostavbu, zavraždili důchodkyni a pak ji ještě okradli? Kdysi jsem v tom určitě viděl cosi poučného, ale tento "dospělý" pohled na věc je mi nyní mnohem bližší. ()

Necrotongue

Kam se hrabou neustále propíraní "šmejdi".Konečně se všichni dozvěděli pravdu o hyperaktivních spratcích,kteří bezbranné důchodkyni nejprve ohlodali dům a následně ji přiložili na oheň coby fosilní palivo. ()