Tajuplný ostrov (TV film)

• Česko

Tajemný ostrov

Mysterious Island

Tajomný ostrov

Dobrodružný / Akční

USA, 2005, 2x85 min

• IllIlIlIIl

Rádoby dobrodružný příběh s velkými a ,,strachnahánějícími,, příšerami.....Filmek na brzké nedělní dopoledne, kdy naštěstí většina lidí spí:)(3.11.2008)

• Gilmour93

Ve stejném okamžiku, kdy pirát Vinnie Jones chladnokrevně odpráskl dvěma výstřely z bambitky digitální kobru o velikosti kloubového trolejbusu, tvrdě dopadl na samé filmařské dno Russell Mulcahy. Snad se mu podaří ještě někdy vstát..(11.11.2008)

• Radek99

Až příliš rozvolněná televizní adaptace klasického dobrodružného románu Julese Vernea, víc slov si tenhle televizní ,,pokus" nezaslouží... Jestliže ho totiž tvůrci mysleli jako televizní podkres k nějaké nedělní dopolední kulinářské chvilce, pak si to chce dotyčný pokrm hodně připálit...(18.6.2010)

• oLí

Že by to byl film hodný 20% si teda nemyslím. Viděl jsem daleko horší filmy. Je třeba ocenit tu kupu dobrodružství kolem ostrova, na kterém mimojiné najdeme obří mravenečky, chobotničky, ptáčky... dokonce i déšť je na tomto ostrově větší a silnější. No k tomu si přičtěte kapitána Nema a máte jeden z lepších filmů na noční hodiny, jenž je hodně typický Hallmarkovské produkci. 35% [srpen 2007](31.8.2006)

• Socraates

Člověk se nestačí divit, do čeho všeho jsou schopni se filmaři vrhnout s rozpočtem evidentně ne o moc větším, než mám já sám na rok svýho skromnýho života, a to i u snímku, u kterýho je jasný, že bude stát na filmový trikařině. Hudba taky stojí za starou bačkoru, jako úplně všechno v tomhle odpadu.(1.2.2010)