Volný den Ferrise Buellera

Ferris Bueller's Day Off

Voľný deň Ferrisa Buellera

Komedie / Drama

USA, 1986, 102 min

Na kultovku mi to přišlo trošku neslané namastné, byť s pěknou kamerou. Hughes bez Molly Ringwald jen poloviční?(10.7.2009)

• PauloZ

Čekal jsem víc, za celý film 4 vtipné scény a nevím proč, ale fakt jsem chtěl aby Ferrise chytli :) Film má dobrý soundtrack a Nejepší role ředitel a Cameron. Jinak nic extra, Hughes umí lepší!(19.10.2009)

• Houdini

NFR 2014(10.1.2015)

Tenhle film do jistý míry předpověděl, kde bude Charlie Sheen dnes. Viz. scéna z policejní stanice - "Za co tady seš? Drogy?" Ne. A zaco tady seš ty?" "Drogy."(30.3.2011)

• Radek99

To, co takový Bart Simpson téměř denně činní s grácií a s obrovskou mírou vtipu a nadsázky, dělá Ferris Bueller tak upoceně a nudně, že je na pováženou, zda raději neměl jít ten den normálně do školy. Kdybychom totiž sledovali jeho běžný školní den a třeba i nezkrácený záznam celého jeho školního rozvrhu a výuky ve třídě, bylo by to celé mnohem zábavnější a komediálnější, jak jen může takový statický osmihodinový snímek být. Takhle je to jen zpackaný filmový pokus mající oslavovat americký způsob života.(14.5.2011)