Strýček Buck

• slovenský

Strýko Buck

Komedie / Drama

USA, 1989, 100 min

Krásná rodinná komedie :-) jeden čas sem měl tu dilinu chut udupat(26.8.2011)

Vlastně se ani nejedná o komedii, spíše je to rodinný filmík, který svou atmosférou skvěle zapadne do období vánočních svátků, kdy se nejvíce utužují rodinné vztahy. John Candy svou mohutnou postavou vládne. To pravé peklo, ale teprve čeká až malý Culkin zůstane jednou sám doma. 60%(26.7.2009)

Je to vlastně průměrná komedie, která je tak příjemná, až je dost nadprůměrná :) ... Skvělý Candy a také ještě ne tolik "sám doma" malý Culkin.(24.7.2004)

Pohodová komedie na nedělní odpoledne. Nic víc, nic míň. V konečném důsledku jsou 4* malinko nadhodnocené, ale kromě uloudaného děje jsem nenarazil na vážnější nedostatek. Děti jsou supr a strýček je zde od toho, aby se staral a to taky dělá...vrtačkou, sekyrkou, golfovou holí...hold, každý má své výchovní metody :-) 70%(8.11.2008)

Taková pohodová, rodinná oddechovka na jedno použití. Humor sice chvílemi skřípe, ale díky přesnému Candymu se pořád bavíte. Děti se chovaly překvapivě přirozeně a vcelku nestrojeně, a tak jediná postava, která mi vadila svojí trapností byl Brouk. A ikdyž se sem tam nějaké to klišé objevilo, pořád to zachraňují dobře napsané dialogy a již zmíněný John Candy, takže ve výsledku lepší průměr.(19.9.2009)