poster

Strýček Buck

 • USA

  Uncle Buck

 • slovenský

  Sám so strýkom Buckom

 • slovenský

  Strýko Buck

Komedie / Drama

USA, 1989, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • juta
  ***

  Když nedokážou zkrotit své dítě rodiče, někdy musí nastoupit strýček se svou neortodoxní metodou Sám pak může zjistit, že mládenecký život není to pravé, co by ho uspokojilo v jeho životě. Příjemná komedie s několika slušnými gagy a skvělým Candym a zaíčnajícím Culkinem.(28.8.2012)

 • Chrustyn
  ****

  John Huges byl ve své době na komedie opravdový machr a i když takhle nepatří k jeho nejlepšícm kouskům krásně se na ní kouká. Nejedná se o bláznivou komedii plnou gagů a fórů ale o film, který vtipně vypráví o napravení jednoho povaleče. Film je plný morálních ponaučení na jaký jsme zpodobných snímků zvyklý ale zde nejsou vloženy nijak násilně. Největší zásluhu má John Candy, který byl v hlavní roli perfektní. Jen je škoda, že není ve filmu více vtipných situací a hlášek hodných zapamatování. I tak se ale jedná o pohodovou komedii, u které se člověk nenudí.(15.11.2008)

 • 5150
  ***

  Písničkový doprovod je slabý - za zmínku stojí pouze "Mr. Sandman" od The Chordettes v hezkém prostřihu. Tahle píseň již dříve zazněla ve filmu HALLOWEEN 2 (1981). Jinak v paměti zůstane zejména skvělý John Candy coby strýček Buck a Macaulay Culkin ve své první "větší" roli. // hodnocení 3,5*(9.5.2007)

 • Fiftis
  ****

  John Hughes bol vo svojej dobe na komédie naozajstný macher a i keď toto nepatrí k jeho najlepším kúskom, krásne sa na to pozerá. Nejedná sa o bláznivú komédiu plnú gagov a fórov ale o film, ktorý vtipne rozpráva o napravení jedného povaľača. Film je plný morálnych ponaučení na aké sme zvyknutí z iných filmov, ale tu nie sú vložené nijako násilne. Najväčšiu zásluhu má John Candy, ktorý bol v hlavnej úlohe perfektný. Len je škoda, že nie je vo filme viac vtipných situácií. Aj tak sa ale jedná o film na ktorý sa pekne pozerá a človek sa u neho nenudí. A ďalší z filmov, v ktorom zahviezdil Macaulay Culkin.(3.2.2015)

 • predators
  ****

  Pohodová komedie na nedělní odpoledne. Nic víc, nic míň. V konečném důsledku jsou 4* malinko nadhodnocené, ale kromě uloudaného děje jsem nenarazil na vážnější nedostatek. Děti jsou supr a strýček je zde od toho, aby se staral a to taky dělá...vrtačkou, sekyrkou, golfovou holí...hold, každý má své výchovní metody :-) 70%(8.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace