Komedie / Horor

USA, 2003, 81 min

• gudaulin

Pokud chcete prozkoumat, jak jste si s tím kterým filmovým fanouškem blízcí ve filmovém vkusu a vidění, neporovnávejte tragédie nebo thrillery, protože lidé na celém světě se dojímají nad nebohoučkými sirotečky a umírajícími staříky v podstatě stejně, ale porovnejte komedie, protože národy, kultury a o to víc jednotlivci se smějí úplně odlišným věcem a zatímco jednomu tečou slzy od smíchu na tváři, druhý se rozhořčuje nad trestuhodným znevažováním těch nejposvátnějších ideálů. Nuže i ranné filmy Davida Zuckera, které dokázaly spoustu filmových diváků dovádět do extáze, na mě působily hodně střízlivě a naděloval jsem jim neutrální 3*. Při jeho posledních výtvorech už nepokrytě trpím a s ubíhajícími minutami ve mě vzrůstá pocit zoufalství nad nevkusem, trapností a zabitými příležitostmi ke skvělým fórům. Protože ono by to mohlo i fungovat, kdyby to nebylo tak laciné, odbyté nebo přehnané. Takhle ale dávám velmi nepřesvědčivou 1* a 15 % celkového dojmu. Dalším Zuckerovým pokusům se už raději obloukem vyhnu.(29.3.2011)

• xxmartinxx

Pořád lepší než fekální humor předchozích dílů, to ano, ale bohužel - i tak silně nezajímavé a nudné. Zucker měl mít na víc.(9.12.2009)

Dle mého jednoznačně nejlepší díl série (i když ukázky na 4ku taky nevypadaj špatně). Zuckerovský styl je znát, a mnohé fóry jsou přímo smrtící. Jen tak dál, tahle série má šanci zklasičtět(25.2.2006)

rozpočet : $48 million tržby celosvetovo : $220,673,217(15.12.2006)

Scénář: Craig Mazin, Pat Proft .. . . . naštěstí trojka opět zvedá úroveň této (brzy už ne) trilogie . . . jsem zvědavý jaké filmy (a jak) předělají příště ;-))(22.3.2005)