Dle mého jednoznačně nejlepší díl série (i když ukázky na 4ku taky nevypadaj špatně). Zuckerovský styl je znát, a mnohé fóry jsou přímo smrtící. Jen tak dál, tahle série má šanci zklasičtět(25.2.2006)

• POMO

Síce nie nechutné, ale stále príliš blbé a iba premenlivo zábavné.(6.1.2004)

Charlie Sheen se narodil pro hraní v parodiích a ani většina dalších herců, včetně přestárlého Leslieho na tom není špatně. Příběh je krásně šílenej, polovina vtipů pobaví, druhá vás přinutí trapně se dívat někam jinam než na televizi. Není to tak skvěle šílené a humusoidní jako dvojka, ale pořád to šlape.(8.3.2004)

Tenhle film sam o sobe nefunguje. Strasne zalezi, jesli clovek zna filmy, ktery paroduje, protoze jedinej humor tu spociva v parodovani nejen hororovejch filmu. Obcas se sem sice hodi nejakej vtipek nesouvisejici s zadnym filmem, ale ty jsou vetsinou dost tragicky. Ale jelikoz jsem videl asi vsechny filmy, ktery tvurci parodujou, tak jsem se docela slusne bavil. Skoda, ze tu neni vic starejch znamejch z minulejch dilu, ale az zas tak spatny obsazeni tu neni. Trosku mi jen vadilo, ze z nejakejch scen slo vytezit vic, treba takovej Matrix je tu daleko vic, ale pouze ve vynechanejch scenach. Nicmene, film drzi jakz takz pohromade, par vtipu je vostrejch a da se u toho dobre pobavit a diky delce 75 minut nenudi. Lepsi 3*.(21.3.2007)

• EdaS

Hodně decentní parodie (zvlášť ve srovnání se svými dvěma předchůdci), sice s vysokým výskytem hluchých míst, na druhou stranu stopáž je hodně střídmá (bez titulků jen málo přes hodinu), takže člověk se nenudí, u povedených fórů (kterých by rozhodně mohlo být víc) zasměje, u těch nepovedených se mu aspoň nezvedá kufr. ** 1/2 P.S. S razancí Bláznivých střel se to srovnávat opravdu nedá. Uvidíme, co předvede Zucker ve čtverce.(19.3.2006)

• - Postavu Ralpha s rozmazaným obličejem na Brendyně (Regina Hall) pohřbu hraje Marlon Wayans, představitel "čmouda" z předešlých dílů. (Scelleton)

• - S nabídkou sepsání scénáře byl osloven i Kevin Smith. (lubos111)

• - Když George nastupuje na farmě do autobusu, skřípne se mu hlava do dveří a upadne mu čepice. V dalším záběru má čepici zase na hlavě. (JayCZ)