• ScreamJay

No asi nejlsabší Scary movie ze všech, i když za dvoujkou, která se taky nic moc nevyvedla, moc nezaostává. Především se totálně změnil styl filmu, už to není přímočaré, jednotuše účinné, ale moc nuceně filmové. Navíc vtipnost, nebo alespoň ta buranská vtipnost se vytratila kamsi do nenávratna. Tradiční nechuťárničky na jídlním lístku fanoušků této parodie vystřídalo luxusní ragú v podobě lecky přehrávaných vtipů. A parodie na 8 mile mi nepřišla snad vůbec vtipná. Váhám mezi jednou a dvěma, ale občas jsem nahodil křečovitý úsměv, takže to se dvěma risknu.(25.6.2004)

• Subjektiv

Nevím jestli si tahle záležitost může říkal movie, ale scary to rozhodně bylo. Bál jsem se, že toto martýrium uměle poslepovaného sledu vtipů, které jsou zřejmě tvořeny podle bestsellorvé příručky pro scénáristy "Jak správně a řachácky po americku parodovat", nikdy neskončí. Ale skončilo, v mém případě už po půl hodině. Naštěstí jsem se přeci jen párkrát (nevýrazně) zasmál, proto *.(18.8.2008)

-"Co se nám to asi snaží říct?" Postupem času si začínám myslet, že tento film je klenot v procesu broušení.(18.11.2006)

Scénář: Craig Mazin, Pat Proft .. . . . naštěstí trojka opět zvedá úroveň této (brzy už ne) trilogie . . . jsem zvědavý jaké filmy (a jak) předělají příště ;-))(22.3.2005)

Jeden z těch filmů, kvůli nimž se v dospělosti stydíte za to, čemu jste se v mládí smáli. 55% Zajímavé komentáře: ScreamJay, k212, Rex Mundi, anais(6.4.2005)

• - Postavu Ralpha s rozmazaným obličejem na Brendyně (Regina Hall) pohřbu hraje Marlon Wayans, představitel "čmouda" z předešlých dílů. (Scelleton)

• - Zhruba v polovině filmu Cindy (Anna Faris) odhrnuje koberec, pod kterým byly kuličky s ovocem, ale v dalším záběru vidíme pouze kuličky. (chleba24)

• - Ve scéně na začátku filmu hází Becca (Pamela Anderson) svou košili na klec papouška, ale hned v následující scéně jí má zase na sobě. (dc125)