poster

Poklad na Sierra Madre

 • USA

  Treasure of the Sierra Madre, The

Dobrodružný / Drama / Western

USA, 1948, 126 min

Režie:

John Huston

Předloha:

B. Traven (kniha)

Scénář:

John Huston

Kamera:

Ted D. McCord

Hudba:

Max Steiner

Producenti:

Henry Blanke

Střih:

Owen Marks
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slarque
  *****

  Parádní dobrodružný film s vynikající režií, hudbou, scénářem i herci. Předkládá nám univerzálně platné pravdy o tom, jací jsou lidé a co s nimi dělá bohatství. Připomíná mi to i Hustonova pozdějšího, neméně kvalitního Muže, který chtěl být králem.(16.7.2006)

 • Renton
  *****

  MFF KV .. Scénář: John Huston .. Až na zlato.(7.7.2006)

 • viperblade
  *****

  Tenhle film je dokonalou ukázkou toho, co s vámi může udělat chamtivost. Vynikající výkon Bogarta a Hustona. Nemám víc, co bych napsal, kromě tohohle: Kvůli těmto filmům miluju snímky ze starého Hollywoodu!(24.11.2010)

 • Lynn
  *****

  Vynikající herci, brilantní režie, úžasné lokace a kamera a geniální závěr aneb jaká je skutečná cena zlata. John Huston opět předběhl svoji dobu.(23.7.2006)

 • anais
  ****

  Vynikající výkon Humphreyho Bogarta dělá z tohoto film nezapomenutelný zážitek. Klobouk a baloňák? Kdeže Pot, strniště a nebezpečně vychytralý výraz jsou tu Humphreyho hlavními zbraněmi. Přiznám se, že mě „poklad“ přišel trochu moc dlouhý, a o něco méně zábavný než spolupráce Hustona s Bogartem na Key largu a Maltézském sokolu. Přesto krásný film.(13.7.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace