poster

Vítězství

 • český

  Návrat k vítězství

 • český

  Nerovný zápas

 • USA

  Victory

 • slovenský

  Nerovný zápas

Drama / Akční / Válečný / Sportovní

USA, 1981, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MM_Ramone
  ***

  Zabudnem na všetky nedostatky tohoto snímku. Opomeniem niekoľko nepodarených sekvencií. Nebudem ani zapárať do technického spracovania, deravého scenára a pokrivkávajúcej réžie. V tomto prípade sa chcem sústrediť na tie, pre mňa podstatné detaily. V prvom rade je tam Sylvester Stallone. Tohto týpka som vždy považoval za sympatáka . Je to o futbale. Túto kolektívnu hru mám velice rád z viacerých dôvodou. No a je radosť vidieť vo filme hrať také futbalové legendy ako sú Pelé, Michael Caine, Bobby Moore, Osvaldo Ardiles, Paul Van Himst, Kazimierz Deyna, Hallvar Thoresen, Co Prins, Mike Summerbee, John Wark, Soren Lindsted, Kevin O´Callaghan... čo meno, to veľká futbalová ikona. Všetci spolu v jednom tíme, všetci spolu v jednom filme. V bráne im chytá Sly Stallone a spoločne nakopú prdele mužstvu hnusných fašistov. Tomu sa hovorí "Víťazstvo". ***(21.4.2011)

 • Paxxx.cz
  ***

  Tak trochu jiný válečný film, který nepostrádá slavná jména. Víceméně se dá říct, že za shlédnutí stojí prakticky jen samotný zápas. For me 60%.(21.2.2010)

 • petaspur
  ***

  Sportu zdar a fotbalu zvlášť! Kdyby si Sly trochu věřil a šel hrát do zálohy špílmachra, tak by to rozhodně byla nejlepší válečná komedie.(29.12.2008)

 • 5150
  ***

  Docela zábavný válečný film, který zejména svou poslední čtvrtinou - fotbalový zápas - vysloveně perlí. Michael Caine s bříškem na stoperu, Sly v bráně a s nimi v mančaftu fotbalové legendy - Paul Van Himst, Bobby Moore a další. Navíc takový průběh zápasu - naprosto mimo hranice reality. No sranda.(17.9.2007)

 • Shit
  ***

  Mezi filmy o druhé světové určitě zajímavý a originální téma, ale bohužel už hůř spracovaný. v podstatě od začátku je jasný jako to dopadne, takže žádnej nepříznivej vývoj utkání nedodá na napětí, ale fotbal se na tu dobu hraje slušnej a ještě když vezmu, že tam jsou většinou herci, tak jim to docela šlo, teda až na Slye, to byla bída. Samozřejmě, že mezi hráči byl nejlepší Pelé a aby ještě víc vynik, tak se snažil co nejvíc machrovat, ale jelikož je černej, tak se tam moc nehodil. Ten by se zrejmě zápasu ani nedožil. Celkově se na to koukat dá a zápas je zajímavej, ale víc toho film už nenabídne(17.9.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace