poster

Zakletá Ella

 • USA

  Ella Enchanted

 • Slovensko

  Začarovaná Ella

Komedie / Fantasy / Romantický / Rodinný

USA / Irsko / Velká Británie, 2004, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • D.Moore
  ****

  Milá a vtipná podívaná, která má ke Shrekovi a Princezně Nevěstě opravdu blízko a je na hony vzdálená dejme tomu nejnovější Sněhurce od Tarsema Singha. Anne Hathaway je nejen okouzlená, ale i jaksepatří okouzlující, a také obsazení ostatních rolí nemá chybičku. Obzvlášť mě bavili Cary Elwes coby proradný strýc a senzační Lucy Punch v roli zlé nevlastní sestry Hattie. Coververze Somebody To Love výborná, Eric Idle... prostě Eric idle.(16.5.2013)

 • claudel
  ***

  U Zakleté Elly jsem si pěkně odpočinul ve zkouškovém období, když jsem si dal pauzu od učení. A poprvé spatřil Anne Hathaway, kterou jsem si okamžitě oblíbil.(15.8.2007)

 • viperblade
  **

  Zatracení bratři Grimmové! Po strašném začátku, kdy jsem opravdu uvažoval, že to vypnu, přišel… lepší zbytek filmu. Překvapilo mě (a dost nemile), kolik dobrých herců se zde zahazuje. U Anne to chápu, přeci jen v roce 2004 by ji málokdo tipl na nějakou charakternější roli a hleďme, o pár let později už má nominaci na Oscara. Ale co mě dostalo do kolen, byl Monty Python Eric Idle a Cary Elwes, který je zde absolutně k nepoznání. No a Heidi Klum (já jsem si říkal, že to byla ona!) Nicméně abych nebyl tak kritický, Zakletá Ella není zas tak špatný film - to, že selhává jako dobrá pohádka a neumí se rozhodnout, jestli bude spíše parodovat nebo vyprávět příběh je na jinou debatu - ale hlavní zásluhu na tom (že se na film dá koukat bez újmy na zdraví) má právě Anne. Je to prostě… nemám vhodnější výraz, než zlatíčko. Ji je prostě radost sledovat. Ostatní kolem se snažili, ale Anne je jednoznačně převálcovala. Takže, pokud bych se někdy měl rozhodnout, zda si pustím Ellu nebo něco ve stylu "HSM", tak jednoznačně volím Ellu. Dokonce jsem chvíli i uvažoval o třech hvězdách kvůli tomu skvělému nápadu, kdy Anne musí poslouchat na slovo, ale to bych ji musel mít u sebe, abych to mohl, ehm, vyzkoušet… :-) Takže jen za dvě. P. S. Mimochodem, levná DVD opět bodují se skvělými titulky (ale chápu je, slovo "výjimečný" je tak těžké napsat správně… :-))(19.7.2010)

 • Kamca_
  ***

  Další z mnoha romantických pohádek, která nepřináší nic nového a ničím zvláštním nepřekvapí. Snad jen sympatickým hereckým obsazením. 60%.(22.12.2014)

 • MoiJe
  ****

  Trochu vykradacka Shreka, chvilami az prilis zjednodusene, ale par fajn napadov a celkovo sranda. A sakra, tej Hathawayke zacinam fakt zavidiet hereckych partnerov... Pine, Dancy, Grenier, ...:)(3.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace