Zakletá Ella

Ella Enchanted

Začarovaná Ella

Komedie / Fantasy / Romantický / Rodinný

USA / Irsko / Velká Británie, 2004, 96 min

Další z mnoha romantických pohádek, která nepřináší nic nového a ničím zvláštním nepřekvapí. Snad jen sympatickým hereckým obsazením. 60%.(22.12.2014)

Z Princezny Miy je poslušná Ella,která nikomu nemůže říct ne a musí každého poslechnout na slovo.To je její prokletí..Vcelku pěkný a zajímavý film na jedno shlédnutí,nic víc se v tom asi hledat nedá.(27.11.2011)

Soundtrack Nick Glennie-Smith a Shaun Davey: 1. Don't Go Breakin' My Heart - Anne Hathaway and Jesse McCartney ,2. It's Not Just Make Believe - Kari Kimmel ,3. Respect - Kelly Clarkson ,4. Walking On Sunshine - Jump 5 ,5. True To Your Heart - Raven ,6. I Think I Love You - Kaci ,7. You Make Me Feel Like Dancing - Anne Hathaway ,8. Somebody To Love - Anne Hathaway ,9. If You Believe - Andrea Remanda and Bryan Adams ,10. Strange Magic - Darren Hayes ,11. Magic - Stimulator ,12. Once Upon A Broken Heart - Beu Sisters ,13. Score Suite by Sean Devel ,(12.5.2011)

Sama nevím proč, ale moc mě to bavilo. Příjemné a zábavné, a tak to má být (aspoň v tomhle žánru). Anne je okouzlující, ostatně jako vždy.(18.11.2012)

Veľmi príjemné prekvapenie. Skvelá paródia na klasické rozprávky. Keby sa tvorcovia pri pár scénach držali hesla Menej je viac, mohlo by to byť aj na plný počet. Najviac moje srdce zaplesalo pri pohľade na sympťáka H. Dancyho a úžasne úlisného C. Elwesa.(24.12.2007)

• - Název města Lamia, kde princ Char žije, je latinské označení pro čarodějnici nebo upíra. (Teres)

• - Pisničky, které zpívá Ella, nazpívala všechny sama její představitelka Anne Hathaway. (Teres)