Zakletá Ella

Ella Enchanted

Začarovaná Ella

Komedie / Fantasy / Romantický / Rodinný

USA / Irsko / Velká Británie, 2004, 96 min

Ač to pro mě bylo velké překvapení, tak mě tenhle kousek velmi bavil!(5.6.2008)

Zabite ma, ale ja som sa bavil. Aj preto, že som netušil do čoho idem a bol som milo prekvapený. Blbôstka s obstojnými trikmi, hlúpou zápletkou a fajn hercami. Film sa za svoje slabiny nehanbí a občas si sám zo seba robí srandu. Originálne nápady, skvelé tanečno-hudobné scény... a boli Vianoce a ja dávam štyri...(25.12.2008)

• Allien.9

Mám pocit, že tohle by se mi nelíbilo, ani kdyby mi bylo dvanáct. Moderní chování v rádoby pohádkově-historickém hávu, může být něco horšího? Pro mě vražedná kombinace.(27.3.2016)

Možná trošku "slizká" pohádka, ale za to vtipná a navíc s Anne Hathaway. K dokonalosti ale chybí lepší příběh, nápaditost i estetické vylepšení..(2.11.2010)

len preto lebo to berem ako jednorázovú odychovku inak uplne zrejme kliše a aj vieme ako to skonci ale kupodivu miestami velmi vtipne(17.12.2007)

• - Název města Lamia, kde princ Char žije, je latinské označení pro čarodějnici nebo upíra. (Teres)

• - Pisničky, které zpívá Ella, nazpívala všechny sama její představitelka Anne Hathaway. (Teres)