Barbie Růženka

Elana Lesser, Cliff Ruby

Scénografie:

Walter P. Martishius
  • Reesam

Řekne-li někdo Růženka, vzpomenu si na časy, kdy jsem měla panenku Barbie s dlouhými blonďatými vlasy právě jako Růženka, hřebínek, který hrát onu krásnou melodii pokaždé, když jsem ho zmáčkla. Takováhle pohádka byla jednou z mých nejoblíbenějších. Kdybych mohla, klidně bych se na ni podívala znova a vrátila se do tajuplného světa za obrazem. Vždy mě fascinovalo, jak je to krásně namalované a doteď je to taková má inspirace.(6.5.2013)

• Momo_desu

Videla som to ako prvé, a celkom to ušlo ale aj tak mám najradšej Barbie Mermaidia takže ponechám 2*.(14.1.2013)

Jsem skalní fanoušek pohádek- kreslených i hraných- jen u málokteré pohádky se stane, že by se mi nelíbila a tahle je opravdu povedená( pokud od toho nečekáte víc než co to je- uvědomte si, že je to o barbie) PS: viděla sem to až po navlásku, tekže opravdu nechápu, proč to není přeloženo jako Locika, nebo aleson jak ve Shrekovi na Zlatovlásku(20.9.2011)

• Sašenka165

Za to, že si s tím dali práci.(18.11.2007)

Jedna z těch nejlepších Barbie pohádek vůbec! Byla to asi druhá Barbie pohádka, co jsem viděla jako malá a moc se mi líbila už tenkrát. Jen nechápu, proč přeložili Rapunzel jako Růženku?(23.6.2015)