Barbie Růženka

Owen Hurley

Elana Lesser, Cliff Ruby

Scénografie:

Walter P. Martishius

Jedna z těch nejlepších Barbie pohádek vůbec! Byla to asi druhá Barbie pohádka, co jsem viděla jako malá a moc se mi líbila už tenkrát. Jen nechápu, proč přeložili Rapunzel jako Růženku?(23.6.2015)

Náhodou teda... tohle vůbec není špatný! V porovnání s některými těmi animáky, které se poslední dobou vyrábějí, se mi to fakt líbilo a po dlouhý době jsem se výborně pobavila. No, přeložit do češtiny Rapunzel jako Růženku... k tomu snad nemám ani co dodat. Ale jinak mě překvapil i ten slušně akční závěr! A dost se to celý přibližovalo myšlence klasických českých pohádek, mělo to navíc hlavu a patu!(20.8.2013)

• Morholt

Možná že to tak hrozný neni, ale když vám to dcera pouští třeba třikrát za sebou, tak si k tomu vypěstujete totální averzi.(17.5.2008)

• Sašenka165

Za to, že si s tím dali práci.(18.11.2007)

Túto rozprávku som mala strašne rada, veľmi sa mi páčila a pozerala som ju dosť často :D. Ruženkin čarovný štetec som strašne chcela.(22.5.2013)