Barbie Růženka

USA, 2002, 84 min

Owen Hurley

Elana Lesser, Cliff Ruby
  • Reesam

Řekne-li někdo Růženka, vzpomenu si na časy, kdy jsem měla panenku Barbie s dlouhými blonďatými vlasy právě jako Růženka, hřebínek, který hrát onu krásnou melodii pokaždé, když jsem ho zmáčkla. Takováhle pohádka byla jednou z mých nejoblíbenějších. Kdybych mohla, klidně bych se na ni podívala znova a vrátila se do tajuplného světa za obrazem. Vždy mě fascinovalo, jak je to krásně namalované a doteď je to taková má inspirace.(6.5.2013)

Túto rozprávku som mala strašne rada, veľmi sa mi páčila a pozerala som ju dosť často :D. Ruženkin čarovný štetec som strašne chcela.(22.5.2013)

Jedna z těch nejlepších Barbie pohádek vůbec! Byla to asi druhá Barbie pohádka, co jsem viděla jako malá a moc se mi líbila už tenkrát. Jen nechápu, proč přeložili Rapunzel jako Růženku?(23.6.2015)

Jsem skalní fanoušek pohádek- kreslených i hraných- jen u málokteré pohádky se stane, že by se mi nelíbila a tahle je opravdu povedená( pokud od toho nečekáte víc než co to je- uvědomte si, že je to o barbie) PS: viděla sem to až po navlásku, tekže opravdu nechápu, proč to není přeloženo jako Locika, nebo aleson jak ve Shrekovi na Zlatovlásku(20.9.2011)

Po komentáři Ninadel nevím co dodat, mluví mi z duše! Tyhle Barbie filmy nejsou tak špatné, jak by se na první pohled mohlo zdát a jako fanoušek pohádek se za ně stavím. 4 * jsou možná moc, pokud bychom srovnávali s českými pohádkami (ať už s televizními nebo filmovými), ale v rámci žánru animovaná pohádka pro holčičky je toto hodnocení adekvátní.(27.4.2009)