Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  *

  Zatraceně stupidní příběh sráží na dno veškerá snaha o ozvláštnění, o náznak dobrého úmyslu.. To bylo asi tak. Šedá a vpravdě místy otravná myška, jinak nesmělá výtvarnice Patience si to takhle jednou v noci směle šlape do kosmetické firmy s přepracovanými návrhy a přistihne největší hlavouny koncernu, kterak rozebírají bedlivě střežené vedlejší účinky nového přípravku. Osud, a pár kulek, tomu chtěly, aby se z introvertní dívenky rázem stala nadlidsky mrštná, latexem obalená „číča“. Tedy Catwoman.. Comicsová dobrodružství už mě nějakou dobu solidně rozčilují; ostatně doba je dnes už někde jinde, a tak pouhé opakování osvědčených postupů bez jakéhokoli náznaku invence, kterou se většina jejich předchozích filmů vyznačovala, nestačí. Režisér s uměleckým jménem Pitof je nula k pohledání!! Zběsilému tempu, šíleným nájezdům kamery a přesyceným barvám lahodil neuvěřitelný rozpočet 100 (ano, sta) milionů dolarů. Jenže Catwoman vypadá minimálně lacině, rozhodně trapně a zcela určitě JE špatná!! A mnohokrát rozesměje (přestřelka v klenotnictví, basketbalový zápas atp.).. Pitof je milovník v přeplácávání, který nedokáže obrazově ustát ani ty na první pohled „klidné“ scény, navíc zbytečně plýtvá talentem hvězdného kameramana Thierryho Arbogasta. Akční sekvence pak jen představují prázdné pózy, které na sebe mnohdy ani nijak nenavazují a hlavně jdou proti jakémukoli diváckému očekávání. A samotná Halle Berry? S figurou jako lusk kroutí směle zadkem a pronáší retardované dialogy; a s hereckým výkonem jde do silného mínusu. Někomu se to může líbit, mně bohužel. Navíc potvrzuje dávné mýty, že dokonalý zevnějšek (že ale padlo make-upu) a vyzývavě vystrčené poprsí je jedinou cestou k pořádnému sebevědomí a k lepším možnostem. Jo, a to ještě neplýtvám nadávkami k bývalé lásce Julie Roberts Benjaminu Brattovi.. Někdy příště!!(16.4.2008)

 • D.Moore
  **

  Dvě a půl hvězdy v tomto případě - narozdíl od žánrově příbuzné Elektry - zaokrouhluji dolů. Nevadila mi ani Halle Berry (kočičí pohyby si pěkně nacvičila, stejně jako různá gesta a mimiku - třeba zírání na ryby v akváriu) ani Pitofova supervideoklipová režie (říkejte si, co chcete, ale atmosféru ten chlap udělat umí - zmrtvýchvstání Kočičí ženy budiž skvělým příkladem). Co film potápí, je scénář. Hloupá kosmetická historka není ani trochu zajímavá a vypadá, jako z nějaké parodie, některé postavy (superpolda, otravná kolegyně z práce, otravný teplý kolega z práce) jsem měl chuť zavraždit pohledem. I Sharon Stone, která byla většinu filmu jakž takž snesitelná, se v závěru tak děsivě znemožní, až se jednomu udělá zle. Brrr, promarněná šance.__P.S. Povedla se hudba Klause Badelta. Proč ale místo ní během soubojů hraje jakési otravné RnB?__P.P.S. Samozřejmě, že Michelle Pfeiffer pořád zůstává jedinou opravdovou filmovou Catwoman. Uvidíme ale, jestli s tím něco neprovede Nolan a jeho třetí Batman.(24.10.2010)

 • gudaulin
  *

  Film předcházela skutečně děsivá pověst nejhorší komiksové adaptace všech dob a neobyčejně zžíravé komentáře, takže jsem se podíval už z pouhé zvědavosti a masochizmu. Tak děsivý jako jeho image zase film není, což vůbec neznamená, že by šlo o ucházející žánrový kousek. Mizerný je především scénář, ale ani režie nebo herecké obsazení film z bahna nevytahuje. Na jeden z nejdražších snímků svého roku oprávněný propadák, který sklidil úrodu zlatých malin a byl pro rozjetou a oskarem ověnčenou Berryovou mimořádně hořkou pilulkou...Celkový dojem 25 %.(18.4.2008)

 • T2
  *

  Rozpočet $100miliónovTržby USA $40,202,379Tržby Celosvetovo $82,102,379/25%/(12.8.2005)

 • Gilmour93
  *

  Tak si to shrňme. Početná skupina scénáristů by za svůj chorý výplod zasloužila devítiocasou kočkou. Hale Berry je kočka a bezesporu by dokázala v koženém oblečku s holým pupíkem ještě nastartovat kdejakého starého kocoura. Její postava Catwoman s digitálními pohyby roztěkaného Spidermana patří do kočičího útulku a kýčovitý klipař Pitof? Toho rozemlít na kousíčky, ať mají obyvatelé mňoukajícího sirotčince co žrát..(10.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace