Akční / Fantasy

USA / Austrálie, 2004, 100 min

• Gilmour93

Tak si to shrňme. Početná skupina scénáristů by za svůj chorý výplod zasloužila devítiocasou kočkou. Hale Berry je kočka a bezesporu by dokázala v koženém oblečku s holým pupíkem ještě nastartovat kdejakého starého kocoura. Její postava Catwoman s digitálními pohyby roztěkaného Spidermana patří do kočičího útulku a kýčovitý klipař Pitof? Toho rozemlít na kousíčky, ať mají obyvatelé mňoukajícího sirotčince co žrát..(10.1.2012)

• monolog

No, není to až taková hrůza, kromě těch prachů, co na to vydali. Ale jako zábavný nebo inteligentní film to brát nesmíte, protože to byste se rozesmáli nebo rozplakali hrůzou. Vlastně, když to srovnám s Kočkou Michelle Pfeipfer z Batmana s Keatonem, je to strašlivý. Michelle nám toho totiž na mnohem menším prostoru předvedla stotisíckrát víc, než ubohoučká Hail. A to mě jen utvrzuje v přesvědčení, že Oskaři se nedávají za schopnost hrát, ale spíše z politických nebo ekonomických důvodů, případně když už neví, komu ještě ho nedali. Rozhodně tahle Kočka mě nepřesvědčila, že by měla nějakej důvod se změnit a kromě dalšího příběhu Ošklivky Berry nic neukázala.(4.4.2006)

• Rex Mundi

Bolo to dosť strašné, ale furt sa na to pozeralo lepšie ako na Ghost ridera.(14.5.2012)

• petero

Čo už na tom, že Catwoman si to užíva bez zbytočného "Bože, čo sa to zo mňa stalo?". Možno by to fungovalo. Na lovestory je tu slušne zadeláno, ale tvorcovia zabudli na najdôležitejšiu vec v komixových filmov. Proste Catwoman chýba dostatočne silný záporák. No však Halle Berry je sexy aj v tom hroznom kostýme.(2.1.2005)

To samé jako Ghost Rider.. akorát tady musím půl hvězdičky přidat za velmi krásnou Halle Berry..(8.7.2007)