• Gilmour93

Tak si to shrňme. Početná skupina scénáristů by za svůj chorý výplod zasloužila devítiocasou kočkou. Hale Berry je kočka a bezesporu by dokázala v koženém oblečku s holým pupíkem ještě nastartovat kdejakého starého kocoura. Její postava Catwoman s digitálními pohyby roztěkaného Spidermana patří do kočičího útulku a kýčovitý klipař Pitof? Toho rozemlít na kousíčky, ať mají obyvatelé mňoukajícího sirotčince co žrát..(10.1.2012)

• mandes

rozpočet : $100 million tržby americké : $82,102,379(9.12.2006)

• akisha

Nic nemůže být tak hrozné, jak se říká. Až na Catwoman. Už jen ta zápletka. Krém proti vráskám co z vás udělá zombie? To by se hodilo možná tak do parodie na Bonda. Dále je tu nezajímavá Halle Berry, Sharon taky nepředvádí zrovna nic moc oslnivýho, akční scény nestojí za nic. Druhá hlavní role - sexy obleček - se snaží bejt tak moc sexy, že v tom jediným naprosto selhává. (Vzpomínáte na Michelle? Jak ta byla sexy! A nepotřebovala v každý scéně vrtět zadkem a bejt zabíraná kamerou zleva, zprava, zeshora, zespoda a zevnitř zároveň). A souboj dvou bab, mládí a stáří, kvůli krému proti vráskám...opravdu to někoho tak moc zajímá, aby u toho zabil 110 minut v křesle u televize?(13.12.2008)

Některé Pitofovy režijí nápady mají něco do sebe, ovšem i jako comixový příběh to vypadá značně divně. To s těma kočkama. Je to celé takové mdlé a hlavně - Halle Berry není z těch, která by na sebe dokázala strhnout pozornost a táhnout celý příběh o mstcí se ženě, které se změnil život. Teď mluvím tedy hlavně o schopnostech hereckých. Obleček se mi líbil.(14.3.2005)

• Hellboy

Skutečně špatný film, který nemá čím zaujmout a vtáhnout diváka do děje. Postavy jsou vám ukradené, úplně všechny mi byly nesympatické v čele s Halle Berry, která zde opravdu není sexy! I její vztah s nesympatickym poldou mi byl ukradenej, stejně jako její "boj" proti bývalému šéfovi. Problém je, že je to film u superhrdince, nebo alespoň ženě se superschopnostmi, která ale nemá odpovídajícího protivníka, žádného superpadoucha. Jen obyčejné ubožácké lidi. Žádné napětí, žádná akce, nic, jen strašná nuda... Příšerný scénář, režii i herectví ještě podtrhuje naprosto odporná hudba! Maska Catwoman také není zrovna povedená. Účes Halle Berry je tragickej na začátku, když je Ošklivka, po proměně na Catwoman je ale snad ještě odpornější. Naprosto odpudivý film, nekoukejte na něj. Měl jsem potíže to dokoukat, úplně mě rozbolela hlava.(11.8.2008)