Akční / Fantasy

USA / Austrálie, 2004, 100 min

• NinadeL

Čistě za Sharon a Petera.(19.9.2009)

• Gilmour93

Tak si to shrňme. Početná skupina scénáristů by za svůj chorý výplod zasloužila devítiocasou kočkou. Hale Berry je kočka a bezesporu by dokázala v koženém oblečku s holým pupíkem ještě nastartovat kdejakého starého kocoura. Její postava Catwoman s digitálními pohyby roztěkaného Spidermana patří do kočičího útulku a kýčovitý klipař Pitof? Toho rozemlít na kousíčky, ať mají obyvatelé mňoukajícího sirotčince co žrát..(10.1.2012)

• sud

Věštil jsem hroznou kravinu s hrozným scénářem a také jsem ji dostal. Halle Berry, ač není můj typ, má za tento film spolu se Sharon Stone ode mne jednu hvězdičku. 15%.(18.4.2008)

• -bad-mad-wolf-

Většina komiksových filmů je iracionálních vůči reálnému světu. Catwoman je iracionální vůči divákově vlastnictví mozku. Nemám slov. Tvůrčí tým při natáčení pravděpodobně vězel pod obrovským hadrem máchaném v benzinu, jinak si to šílené provedení všeho nedokážu vysvětlit. A když už občas vykoukne hezký vizuál, sežere ho příšerně digitální kočka. Koho napadlo obsadit do hlavní role Halle Berry??? ...plus tragický soundtrack.(19.6.2009)

• Nin

Pořád poctivé dvě hvězdy. Kostým nestojí za nic a i po jeho vidění v pohybu je mi maximálně odporný. Ale dalo se čekat, že i s jednou z mála kostýmovaných komiksových žen, co je téměř kompletně zahalená, udělají něco takového. I tak je to k úžasu, když Catwoman z Batman Returns je téměř dokonalá. Pak je tu režie, která je naprosto úchylná na "cool" přibližování, "cool" oddalování, zpomalování, zrychlování... což už začne být velmi brzo otravné. Já asi za nejhorší prvek vůbec považuju příšernou hudbu. Někdo si jí možná chválí, ale mě absolutně nesedla. Co ksakru dělá ve filmu o temné antihrdince R n' B a jiná taneční hudba, která je tu absolutně pořád. Já vím, že je to teďka v módě, ale... Když začne další rádoby drsná bitka v muzeu a do toho zas začne hrát to "a - oh. a - oh.", tak si připadám, že jsem omylem přepnul na Honey. Jinak příběh je velmi obyčejný, plný schématických a nudných postav. Největší překvapení proto pro mě byla Sharon Stone, která má drajv, šťávu, prostě něco do sebe... Když byla ona ve filmu, tak se mi neklížily oči. A to prosím opravdu mluvím o charismatu, protože narovinu - Halle Berry má taky své přednosti a přesto... jako hlavní hrdinka blockbusteru absolutně neobstála. (3/10)(9.11.2006)

• - Snímek se umístil na 15. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném od čtenářů časopisu Empire. (orkadimenza)

• - Během basketbalové scény zazní píseň "Scandalous" od skupiny Mis Teeq. Stejná píseň se i mimo jiné objevila ve hře "GTA V." (fiLLthe3DD)

• - Původně se v souvislosti s hlavní úlohou několik let povídalo o Ashley Judd či Nicole Kidman. (imro)