Akční / Fantasy

USA / Austrálie, 2004, 100 min

Trochu som prekvapený, že sa tento film ocitol medzi perlami ako Talíře nad Velkým Malíkovem a Princezna ze mlejna 2. Aj keď o brakovitosti obsahu sa nedá moc špekulovať, určite sa JE na čo pozerať (Berry-Stone-Pitof). A to niekomu stačí, niekomu nie.(15.4.2005)

Velmi smíšené pocity. Když jsem viděl film jak kluk, tehdy platonicky zamilovaný do Halle Berry, pochopitelně jsem film žral. Z dnešního pohledu samozřejmě vidím jako podivuhodnou digitální brečku plnou roztodivnejch situací a tak vůbec, ale co, tahle Catwoman má něco do sebe. Nakonec, nepřijde mi ale zas tak hroznej ani Daredevil, tak co...Z nostalgie 70%(21.4.2015)

• Payushka

Ackoliv je to svym zpusobem bozi zalezitost, tentokrat jsem spravedlive klesla na 2 * (Ghost Rider nebyl tak trapnej). Presto musim priznat, ze Halle je spravne sexy, to jeji "mnau" je rozkosne nemozny a bicik...mmm, bez komentare. Na tuhle slataninu proste nedam dopustit (zvlast s ceskym dabingem)(14.1.2007)

• Gimp

Zamýšlel jsem pustit se do hlubšího rozboru se zázemím ve feministické teorii a psychoanalytické filosofii ale tento film vzdoruje jakýmkoliv interpretacím. Je to totiž sračka.(22.9.2008)

• kiddo

Rozebírat, jak dobře/špatně je ztvárněná rozdvojenost Kočičí ženy, by u tohohle filmu bylo skoro tak směšné jako typově mizerně obsazená Halle Barry ve svém sado maso oblečku, když vrtí zadkem za svitu měsíčku. Kde Michelle Pffeifer zvládá vypadat jako kočka „jen“ za pomoci pečlivě zvolených pohybů, tam u Catwoman musí nastoupit triky jak z druhořadé videohry. Scénář očividně počítal s extrémně mladým (rozuměj – intelektově upozaděným) publikem, když veškeré napětí staví na tom, že polovinu stopáže sledujeme, jak se hlavní hrdinka snaží vypátrat informace, které už dávno známe. Umělá romantika a mizerné akční scény tak Catwoman vyhrazují pouze užšímu okruhu náctiletých dívenek, kterým je sice řečeno, že na reklamy dát nemají, ale hlavního poučení a jediného lákadla pro ty ostatní, totiž rozpadajícího se ksichtu Sharon Stoneové, se nedočká nikdo.(23.7.2008)