poster

Catwoman

 • USA

  Catwoman

 • Slovensko

  Catwoman

Akční / Fantasy

USA / Austrálie, 2004, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  ****

  Velmi smíšené pocity. Když jsem viděl film jak kluk, tehdy platonicky zamilovaný do Halle Berry, pochopitelně jsem film žral. Z dnešního pohledu samozřejmě vidím jako podivuhodnou digitální brečku plnou roztodivnejch situací a tak vůbec, ale co, tahle Catwoman má něco do sebe. Nakonec, nepřijde mi ale zas tak hroznej ani Daredevil, tak co...Z nostalgie 70%(21.4.2015)

 • castor
  *

  Zatraceně stupidní příběh sráží na dno veškerá snaha o ozvláštnění, o náznak dobrého úmyslu.. To bylo asi tak. Šedá a vpravdě místy otravná myška, jinak nesmělá výtvarnice Patience si to takhle jednou v noci směle šlape do kosmetické firmy s přepracovanými návrhy a přistihne největší hlavouny koncernu, kterak rozebírají bedlivě střežené vedlejší účinky nového přípravku. Osud, a pár kulek, tomu chtěly, aby se z introvertní dívenky rázem stala nadlidsky mrštná, latexem obalená „číča“. Tedy Catwoman.. Comicsová dobrodružství už mě nějakou dobu solidně rozčilují; ostatně doba je dnes už někde jinde, a tak pouhé opakování osvědčených postupů bez jakéhokoli náznaku invence, kterou se většina jejich předchozích filmů vyznačovala, nestačí. Režisér s uměleckým jménem Pitof je nula k pohledání!! Zběsilému tempu, šíleným nájezdům kamery a přesyceným barvám lahodil neuvěřitelný rozpočet 100 (ano, sta) milionů dolarů. Jenže Catwoman vypadá minimálně lacině, rozhodně trapně a zcela určitě JE špatná!! A mnohokrát rozesměje (přestřelka v klenotnictví, basketbalový zápas atp.).. Pitof je milovník v přeplácávání, který nedokáže obrazově ustát ani ty na první pohled „klidné“ scény, navíc zbytečně plýtvá talentem hvězdného kameramana Thierryho Arbogasta. Akční sekvence pak jen představují prázdné pózy, které na sebe mnohdy ani nijak nenavazují a hlavně jdou proti jakémukoli diváckému očekávání. A samotná Halle Berry? S figurou jako lusk kroutí směle zadkem a pronáší retardované dialogy; a s hereckým výkonem jde do silného mínusu. Někomu se to může líbit, mně bohužel. Navíc potvrzuje dávné mýty, že dokonalý zevnějšek (že ale padlo make-upu) a vyzývavě vystrčené poprsí je jedinou cestou k pořádnému sebevědomí a k lepším možnostem. Jo, a to ještě neplýtvám nadávkami k bývalé lásce Julie Roberts Benjaminu Brattovi.. Někdy příště!!(16.4.2008)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Klaus Badelt: 1. Same Direction ,2. Scandalous ,3. Clever Kicks ,4. The Beat Box Is Around ,5. Who's In Control(9.6.2011)

 • Jacinda
  *

  Nemám ráda Halle Berry a mám ráda Černou kočku ze Spidermana. Tyhle dvě věci rovnou snížily hodnocení o dva. další hvězda padla za naprosto nezáživnou zápletku a poslední za trapného záporáka(23.10.2008)

 • Stegr

  Zlaté maliny 2004 - 4x - Nejhorší film, Nejhorší herečka HR (Halle Berry), Nejhorší režie (Pitof), Nejhorší scénář...(14.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace