Pod toskánským sluncem

Under the Tuscan Sun

Pod toskánskym slnkom

Komedie / Drama / Romantický

USA / Itálie, 2003, 113 min

Neobvyklý, milý, slunný film. Jste-li v depresi, vřele doporučuji, dává naději - já jsem ho viděla 6x a pořád to funguje. "Lítost je ztráta času. Je to část minulosti, která tě zmrzačuje v přítomnosti".(10.10.2004)

Hudba: Christophe Beck. Hlavně díky stále okouzlující Diane Lane vcelku příjemný romantický film o rozvedené ženě, která mění svůj život. Myslím, že tento film ocení hlavně ženské publikum a je hlavně jemu určeno.(5.1.2011)

• RHK

Jeden ze 100 nejlepších romantických filmů - 100 Greatest Romance Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(2.3.2013)

• Derek

nie tak ofenzivne otrasne ako "eat, pray, love" ale stale film ktory sa zameriava na tu istu cielovu skupinu. prostredie je uchvatne (toskansko je nieco uzasne) a dokonca par vedlajsich postaviciek je zabavnych, ale nie som dost zena aby som si film na plno vychutnal...(8.9.2014)

Krasne naivni romanticky film s uzasnymi Italskymi exteriery...hned bych se tam odstehoval :)(4.3.2008)