Pod toskánským sluncem

Under the Tuscan Sun

Pod toskánskym slnkom

Komedie / Drama / Romantický

USA / Itálie, 2003, 113 min

Zejména ti, kteří mají rádi cestování, anebo ženy, které sní o žití v nějaké romantické destinaci, si přijdou na své. Mě se týká spíše první případ, takže se mi pohledy na Toskánsko moc líbily. Film jako takový byl pěkně natočen a CZ dabing, zejména paní Zlata Adamovská, tomu dodaly super šmrnc. Diane Lane válela, ostatně jako mnohdy. Pěkný film. 77% (with J.)(16.10.2011)

• Enšpígl

Film skončil, mě se z něj chtělo zvracet a najednou babička "Nemohl by si to pustit ještě jednou, konečně hezkej film." Ten den jsem přestal své babičce rozumět:)(29.5.2008)

• mandes

rozpočet : $18 million tržby celosvetovo : $58,878,723(20.12.2006)

• Damiel

35 % - Poměrně hodně slabá romantická záležitost, která je napěchována všemi trapnými klišé, která si jen člověk dovede představit. Romantiky aby člověk pohledal, na komedii nevtipné, na drama vyumělkované. Nuda jako blázen, never more.(21.11.2009)

Rozpočet $18miliónovTržby USA $43,610,723Tržby Celosvetovo $58,878,723║ Jedine prostredím zaujímavý film ináč nič prekvapivé čo by fakt zaujalo. /40%/(25.4.2010)