Pod toskánským sluncem

Under the Tuscan Sun

Pod toskánskym slnkom

Komedie / Drama / Romantický

USA / Itálie, 2003, 113 min

Stoprocentně účinný navozovač dobré nálady, pohody a odvahy k radikálním rozhodnutím.. :-)) romantické, milé, úsměvné, i lehounce dojemné.... co zpříjemní zimní večer, a to nejěn těm, kteří milují sluncem prozářenou pohodu nebo se chystají k radikálním změně svého života... a Diana Lane je kočka.. :-)(3.3.2008)

• Tommassi3

"Ještě pořád jsem sexy !! Díky Bože.."(24.6.2016)

• RHK

Jeden ze 100 nejlepších romantických filmů - 100 Greatest Romance Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(2.3.2013)

• Derek

nie tak ofenzivne otrasne ako "eat, pray, love" ale stale film ktory sa zameriava na tu istu cielovu skupinu. prostredie je uchvatne (toskansko je nieco uzasne) a dokonca par vedlajsich postaviciek je zabavnych, ale nie som dost zena aby som si film na plno vychutnal...(8.9.2014)

Zejména ti, kteří mají rádi cestování, anebo ženy, které sní o žití v nějaké romantické destinaci, si přijdou na své. Mě se týká spíše první případ, takže se mi pohledy na Toskánsko moc líbily. Film jako takový byl pěkně natočen a CZ dabing, zejména paní Zlata Adamovská, tomu dodaly super šmrnc. Diane Lane válela, ostatně jako mnohdy. Pěkný film. 77% (with J.)(16.10.2011)