poster

Kozoroh 1

 • Československo

  Kozoroh jedna

 • USA

  Capricorn One

 • Československo

  Kozorožec 1

Drama / Sci-Fi / Thriller

USA / Velká Británie, 1978, 123 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chermy
  ****

  Vyčítat tomuhle filmu naivitu a hromadu klišé by asi nebylo úplně fér, když ve své době byl jeden z prvních, ne-li první:-) Co určitě stojí za pochvalu jsou poměrně slušné kaskadérské záběry a hlavně vtipné dialogy! To snad ani nepamatuju film, který by byl ve své podstatě tak vážně myšlený, přitom je to tu samá hláška....(17.3.2011)

 • S.Quentin QUALE

  Tohle nehodnotím, protože jsem to z nudy vypnul. Třeba tomu dám ještě někdy šanci.(8.9.2014)

 • berg.12
  ***

  Film, který je určitě zábavnější ve své hitchcockovské složce než v té šaškárně, co si říká téma.(17.2.2010)

 • T2
  ****

  Rozpočet $5miliónov║ V prvom rade musím potvrdiť, že tento film svojími myšlienkami zakotvenými vo filme predbehol dobu a tým pádom aj vďaka týmto trefným témam vytiahol tento film z priemernosti, kde mohol kľudne zapadnúť, lebo miestami ide o dosť vyhrotenú dráma rovnako tak občas až prílišnú dejovú pasivitu, kde sa nič zvláštne nedeje. Po technickej stránke v celku zvládnuté dielko, chýba tu troška zaujímavejšia postava, ktorá by dej o niečo spružila, takto tu ostáva najzaujímavejšia postava reportér pátrajúci po pravde, kozmonauti čo by mali ťahať dej sú tu trošku nevýrazní, chýba im skutočná vyformovaná osobnosť. /70%/(13.11.2008)

 • petaspur
  *****

  Znepokojivý snímek, který vzbuzuje důvodné pochyby o kempování Američanů na Měsíci. Hrdiny jsou kosmonauté Brubaker, Willis a Walker, kterým však pochybné společnosti, dodávající levné nefunkční zabezpečovací systémy, zabrání ve výletu na Mars. Raketa sice odstartuje, ale komunikace s nic netušícím Houstonem je vedena z nedaleké vojenské základny. Proto paradoxně dochází k tomu, že první dojemný krok na marsskou půdu je učiněn v televizním studiu. Politici se snaží touto misí získat finance pro hvězdné války, vedoucí letového provozu brilantně řídí neexistující misi a šťouravý investigativec Caulfield pomalu odhaluje skrývané nesrovnalosti i neskrývané pokusy o vraždu jeho maličkosti. V ohrožení života však zdaleka není sám.(15.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace