poster

Konec světa

 • USA

  End of Days

 • Slovensko

  Koniec dní

 • Slovensko

  Koniec sveta

Horor / Akční / Thriller / Mysteriózní

USA, 1999, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jacinda
  **

  Když jsem byla malá, tak mě rodiče zakázali na tenhle film dívat. Se sestrou jsme se pak bavili v pokoji kreslením poslepu. No je to už hodně let. Nakonec jsem zjistila, že to vlastně ani taková ztráta nebyla.(10.4.2010)

 • Davies182
  **

  Gabrieli Byrneovi ta zloba z očí přímo dští, ale jinak jde o vcelku špatný akční film o spáse světa. Pochybuji ale, že si jej nějaký fanoušek Arnieho nechá ujít.(9.1.2008)

 • Marius
  **

  Za Byrnovho Satana a tu peknú "vyvolenú".(4.6.2004)

 • ScreamJay
  **

  Teda abych se přiznal tohle mě dokonale zaskočilo, Arnie v hororu. Když šel Konec světa před 5ti lety do kin, mnul sem si svoje unavené oči jestli správně vidím. Ale spátky k hodnocení. Jako film to zas až tak špatný není, je to správně temné, je to místy i celkem napínavé žel stroze neoriginální. Tohle co nabízí Konec světa vám nabídne kdejaký "satanistický" horor s leckdy větší přesvědčivostí. Nelíbilo se mi tam několik speciálních efektů, především to s těma ohníčkama na začátku filmu, což si mohl pan Hyams odpustit a pak hlavně Pán pekel osobně, ten jenž připomínal hybridní ještěrku a místo děsivosti sobě vlastní nabídl chvilku oddechu a pobavení. Ovšem naopak scéna v metru byla geniální a správně akční. Zvláštní je taky úloha Gabriela Byrna, ketrý tady figuruje jako Satan a ve Stigmatech o chvilku později jako fáterník. Zkrátka tenhle film je spíš akčním thrillerem a na horor si jen hraje, stejně jako sám Arnie na lovce démonů. Je to čirá zábava, ale nic víc a ani nic míň.(23.6.2004)

 • JohnnyD
  ***

  Áčkový akčno-hororový výplach s klasickým dreveným Arnoldom, tak ako ho máme radi. Vo filme zaznie na dlhé roky posledná pieseň Guns N Roses Oh My God (a dlho vyzerala, že bude posledná vôbec).(10.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace