poster

Líbánky

 • USA

  Just Married

 • SK název

  Medové týždne

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 91 min

Komentáře uživatelů k filmu (140)

 • POMO
  **

  Nezáväzná, dobrodružná a sympatická zábava pre teenagerky. Pre všetkých ostatných osina v prdeli.(9.6.2003)

 • Cival
  *

  Takovou blbost jsem už hodně dlouho neviděl. Scenárista je asi šílenec, který potřebuje ke svému životu permanentní pocit tragédie.(26.7.2003)

 • Gemini
  odpad!

  V hlavních rolích filmová a televizní zoufalka a filmový a televizní zoufalec, co z toho asi vznikne? Ani alkoholové opojení tenhle film nepozvedlo, takže ani za jednu hvězdu to u mě nebude. PS: Kačer Donald je lepší herec než Kačer Ashton:P(1.2.2005)

 • Tosim
  **

  Čekal jsem ještě větší nesmysl, z velké části proto, že Ashton Kutcher je znám leda tak jako nový objev Demi Moore, takže jsem k jeho herectví zaujal dost negatviní postoje. Tenhle snímek je prostě věc, o které se není třeba zvlášť rozepisovat. Některé fórky se i mě docela líbily (Hvězdné války).(8.5.2004)

 • T2
  **

  Rozpočet $18miliónovTržby USA $56,127,162Tržby Celosvetovo $101,564,935║ v tomto prípade platí "za málo peňazí, málo muziky!" ale zas hlavne že sú dobré tržby, na čo len tý ľudia chodia, no naprkotinky od výmyslu sveta _Takto nezáživných gýčových komédii tu už bolo neúrekom a pri tejto platí každou pribúdajúcou minútou vzrastajúca otravnosť, z mojej strany len dodám, že som to nedokázal dopozerať. "Až moc ploché!" /40%/(16.6.2007)

 • AngelAngie
  **

  Je to zlý, ale sympatická dvojice i tohle zachrání...(25.5.2008)

 • mandes

  rozpočet : $18 million tržby celosvetovo : $101,564,935(5.1.2007)

 • novoten
  **

  Krásná Brittany Murphy bez jediného pořádného vtípku a nevděčně obsazený trouba Ashton Kutcher. Občas jsem se sice usmál, nejvíc asi když hlavnímu hrdinovi ruply nervy a chystal se pohrabáčem zabít domnělého konkurenta, ale většinou jsem jen kroutil hlavou, co mi scénář předkládá. Větší várku klišé a stokrát viděných zvratů jsem asi ještě neviděl.(23.6.2007)

 • Jeanne
  **

  Dost podprůměrná americká komedie, která absolutně nevyužila možností tématu. Přitom se děj odehrává také ve Francii, Benátkách..., staví však jen na dvou nikterak výjimečných hercích, a přesněji řečeno s nimi padá, a to kamsi hodně hluboko! Většina scén a "vtipů" nepůsobí vůbec směšně, není to však ani romantická komedie s dojemnými okamžiky ...není to totiž vůbec nic! (A tohle byl přímo spoiler!) :-)(26.1.2004)

 • Aluska88
  ***

  Zase další příjemná komedie do mé sbírky podhodnocených filmů. Milá, humorná, občas trochu bláznivá, ale pro mě rozhodně ne jakkoliv trapná či ujetá. Brittany krásně kulí ty svoje oči a spolu s Ashtonem "Kačerem" vytvořili hezký, mladý pár, pro něž budou líbánky velmi nespoutané. "Chováš se jako šílenec." - "To bude možná proto, že jsem dostal do hlavy popelníkem."(7.3.2011)

 • Darren
  ***

  Romantická komedie podle klasické šablony. Přitom jsem byl mile překvapen, že mě nenudila. Teď už vím, že jsem Kutcherovi dříve křivdil a že dokáže být i v komediální roli celkem koukatelný a poslouchatelný. Brittany Murphy je pro mě docela veliký objev a koukalo se mi na ní opravdu hezky. Pokud vyletíte z kůže vždy, když v komediích pro mladé někdo začne močit či zvracet, tohle by mohla být ta pravá volba. Nic více ale nečekejte, je to prostě romantická komedie podle klasické šablony. Tj. kluci a chlapi pět minut před koncem vypnout, dívkám a ženám nejspíš nic nehrozí což jim celkem závidím...:o)(18.8.2004)

 • hellstruck
  *

  Pěkně slabé,nezáživné a předvídatelné.Navíc jsem se zasmála asi tak jednou.(4.3.2011)

 • Divočák
  ***

  Romantická komedie, která ale bohužel není ani dost romantická, ani komedie.(24.6.2007)

 • 3DD!3
  **

  Nuda, u které jsem se ale překvapivě párkrát zasmál. 2* s odřenýma ušima.(19.7.2008)

 • castor
  **

  Několik rozpustilých scén, pověstná chemie mezi Kutcherem a Brittany Murphy relativně zapůsobila, ostatní je ale jen vatou bez invence, která těžkopádně drží pohromadě. Režisér Levy navíc snímkem studiu vydělal VELMI slušné peníze, tudíž nás bude jeho jméno ještě nějaký čas otravovat!! Jen jeho nejnovější Noc v muzeu se stala komerčním megahitem!!(10.5.2007)

 • nunka
  ***

  Aston Kutcher sa v roli prihlúpleho primitíva aspoň nemusel na nič hrať...S prižmúrenými očami a v dobrej náladičke celkom obstojná komédia, ktorá mala šťastie, že som ju pozerala za dobrých okolností. V inom prípade by som sa snažila na ňu čo najrýchlejšie zabudnúť.(15.12.2007)

 • ajuska
  **

  Tenhle příběh o pokažených líbánkách má ke komedii poměrně daleko, až na pár světlejších okamžiků totiž neustále sledujeme smyčku hádka - usmíření. Na jedno podívání to ale překvapivě nenudí.(21.6.2007)

 • freddy
  ***

  Mám rád romantické, odpočinkové a vtipné komedie. A zde několik vtipných scén opravdu bylo. Mělo to i děj a navíc, co si budeme pánové povídat, Briitany Murphy není úplně k zahození. Zaujal mne zde i originální nápad, že komedie začne svatbou. Většinou romantické komedie svatbou končí a nevíme, co se s onou zamilovanou dvojicí dělo, a tady máme možnost pozorovat, jak asi většina těch dvojic z romantických komediií mohla dopadnout. Ale zde se vše vyřešilo a ústřední pár prožil druhé zamilování. Herecké výkony jsou v normálu, režie nijak výrazně špatná, scénář zajímavý, mne se ten film zalíbil a dávám tři hvězdičky, komedii považuji za mírně nadprůměrnou, ale ne příliš, takže toto hodnocení je odpovídající.(14.7.2007)

 • hippyman
  **

  radši snad ten pohrabáč nebo dvě libry hašiše do řiti než tohle ještě jednou! 30% a to víceméně jen díky psovi :-)(23.6.2009)

 • Boogeyman
  ***

  Hmm, je to docela trapný, ale stejně to příjemně utíká!(26.6.2007)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7