Líbánky

Medové týždne

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 91 min

• POMO

Nezáväzná, dobrodružná a sympatická zábava pre teenagerky. Pre všetkých ostatných osina v prdeli.(9.6.2003)

• Cival

Takovou blbost jsem už hodně dlouho neviděl. Scenárista je asi šílenec, který potřebuje ke svému životu permanentní pocit tragédie.(26.7.2003)

• Gemini

V hlavních rolích filmová a televizní zoufalka a filmový a televizní zoufalec, co z toho asi vznikne? Ani alkoholové opojení tenhle film nepozvedlo, takže ani za jednu hvězdu to u mě nebude. PS: Kačer Donald je lepší herec než Kačer Ashton:P(1.2.2005)

• Tosim

Čekal jsem ještě větší nesmysl, z velké části proto, že Ashton Kutcher je znám leda tak jako nový objev Demi Moore, takže jsem k jeho herectví zaujal dost negatviní postoje. Tenhle snímek je prostě věc, o které se není třeba zvlášť rozepisovat. Některé fórky se i mě docela líbily (Hvězdné války).(8.5.2004)

Rozpočet $18miliónovTržby USA $56,127,162Tržby Celosvetovo $101,564,935║ v tomto prípade platí "za málo peňazí, málo muziky!" ale zas hlavne že sú dobré tržby, na čo len tý ľudia chodia, no naprkotinky od výmyslu sveta _Takto nezáživných gýčových komédii tu už bolo neúrekom a pri tejto platí každou pribúdajúcou minútou vzrastajúca otravnosť, z mojej strany len dodám, že som to nedokázal dopozerať. "Až moc ploché!" /40%/(16.6.2007)

• AngelAngie

Je to zlý, ale sympatická dvojice i tohle zachrání...(25.5.2008)

• mandes

rozpočet : $18 million tržby celosvetovo : $101,564,935(5.1.2007)

• novoten

Krásná Brittany Murphy bez jediného pořádného vtípku a nevděčně obsazený trouba Ashton Kutcher. Občas jsem se sice usmál, nejvíc asi když hlavnímu hrdinovi ruply nervy a chystal se pohrabáčem zabít domnělého konkurenta, ale většinou jsem jen kroutil hlavou, co mi scénář předkládá. Větší várku klišé a stokrát viděných zvratů jsem asi ještě neviděl.(23.6.2007)

Ztřeštěný komediální film o novomanželském páru a jejich líbánkách. Ashton Kutcher a Brittany Murphy se vzájemně doplňovali a hodili se k sobě i v reálném životě, nejen na plátně. Bohužel to neskončilo jak ve filmu, ale aspoň díky tomuhle snímku se můžu zasnít a představovat si, jak by to dopadlo.. ale je to stále jen Kdyby... a o osud se rozhodl prostě jinak.(1.8.2012)

• Jeanne

Dost podprůměrná americká komedie, která absolutně nevyužila možností tématu. Přitom se děj odehrává také ve Francii, Benátkách..., staví však jen na dvou nikterak výjimečných hercích, a přesněji řečeno s nimi padá, a to kamsi hodně hluboko! Většina scén a "vtipů" nepůsobí vůbec směšně, není to však ani romantická komedie s dojemnými okamžiky ...není to totiž vůbec nic! (A tohle byl přímo spoiler!) :-)(26.1.2004)

Zase další příjemná komedie do mé sbírky podhodnocených filmů. Milá, humorná, občas trochu bláznivá, ale pro mě rozhodně ne jakkoliv trapná či ujetá. Brittany krásně kulí ty svoje oči a spolu s Ashtonem "Kačerem" vytvořili hezký, mladý pár, pro něž budou líbánky velmi nespoutané. "Chováš se jako šílenec." - "To bude možná proto, že jsem dostal do hlavy popelníkem."(7.3.2011)

Romantická komedie podle klasické šablony. Přitom jsem byl mile překvapen, že mě nenudila. Teď už vím, že jsem Kutcherovi dříve křivdil a že dokáže být i v komediální roli celkem koukatelný a poslouchatelný. Brittany Murphy je pro mě docela veliký objev a koukalo se mi na ní opravdu hezky. Pokud vyletíte z kůže vždy, když v komediích pro mladé někdo začne močit či zvracet, tohle by mohla být ta pravá volba. Nic více ale nečekejte, je to prostě romantická komedie podle klasické šablony. Tj. kluci a chlapi pět minut před koncem vypnout, dívkám a ženám nejspíš nic nehrozí což jim celkem závidím...:o)(18.8.2004)

Romantická komedie, která ale bohužel není ani dost romantická, ani komedie.(24.6.2007)

• 3DD!3

Nuda, u které jsem se ale překvapivě párkrát zasmál. 2* s odřenýma ušima.(19.7.2008)

• castor

Několik rozpustilých scén, pověstná chemie mezi Kutcherem a Brittany Murphy relativně zapůsobila, ostatní je ale jen vatou bez invence, která těžkopádně drží pohromadě. Režisér Levy navíc snímkem studiu vydělal VELMI slušné peníze, tudíž nás bude jeho jméno ještě nějaký čas otravovat!! Jen jeho nejnovější Noc v muzeu se stala komerčním megahitem!!(10.5.2007)

• ajuska

Tenhle příběh o pokažených líbánkách má ke komedii poměrně daleko, až na pár světlejších okamžiků totiž neustále sledujeme smyčku hádka - usmíření. Na jedno podívání to ale překvapivě nenudí.(21.6.2007)

• hellstruck

Pěkně slabé,nezáživné a předvídatelné.Navíc jsem se zasmála asi tak jednou.(4.3.2011)

Aston Kutcher sa v roli prihlúpleho primitíva aspoň nemusel na nič hrať...S prižmúrenými očami a v dobrej náladičke celkom obstojná komédia, ktorá mala šťastie, že som ju pozerala za dobrých okolností. V inom prípade by som sa snažila na ňu čo najrýchlejšie zabudnúť.(15.12.2007)

Hmm, je to docela trapný, ale stejně to příjemně utíká!(26.6.2007)

• hippyman

radši snad ten pohrabáč nebo dvě libry hašiše do řiti než tohle ještě jednou! 30% a to víceméně jen díky psovi :-)(23.6.2009)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7