Líbánky

Medové týždne

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 91 min

• Cival

Takovou blbost jsem už hodně dlouho neviděl. Scenárista je asi šílenec, který potřebuje ke svému životu permanentní pocit tragédie.(26.7.2003)

• Revanx

V súvislosti s týmto filmom ma napadá iba jedna otázka - prečo som to ja v polke nevypol. Nudná kópia National Lampoon's European Vacation s absolútne nesympatickou ústrednou dvojicou a nulovou zábavou.(28.8.2009)

Aston Kutcher sa v roli prihlúpleho primitíva aspoň nemusel na nič hrať...S prižmúrenými očami a v dobrej náladičke celkom obstojná komédia, ktorá mala šťastie, že som ju pozerala za dobrých okolností. V inom prípade by som sa snažila na ňu čo najrýchlejšie zabudnúť.(15.12.2007)

Toto treba povinne premietať po sobotách na mestských úradoch a v kostoloch.(30.10.2008)

Ľahko podpriemerná americká "klasika" čo sa týka romantických komédií. Vtipných scén je vo filme poskromne a niektoré mi pripadali až trápne. Celkový dojem z filmu - nič moc. Nebol to najhorší film, ale na druhú stranu ničím nezaujal. Ale aby som nebol len kritický, našli sa tu aj miesta u ktorých som sa pousmial. Od romantickej komédie som očakávala trochu niečo iné. Nie že by to bola úplná hrôza, ale občas sa pri tom človek nudil.(6.1.2015)