Líbánky

Medové týždne

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 91 min

• BoPo

Nebožka Brittany vo svojej menej trápnej variácií na komédiu.(28.11.2010)

• Torision

Jeden z nejzoufalejších pokusů o romantickou komedii. Ashton Kutcher je naprosto strašněj, Brittany Murphy mám docela rád, ale tady působí strašně prkenně. A samozřejmě nesmí chybět bídnej scénář bez kousku vtipu. Film, kterej rozhodně nemusíte vidět před smrtí.(12.12.2007)

• 3DD!3

Nuda, u které jsem se ale překvapivě párkrát zasmál. 2* s odřenýma ušima.(19.7.2008)

Toto treba povinne premietať po sobotách na mestských úradoch a v kostoloch.(30.10.2008)

• mysiak

Žeby mal Shaun Levy slabosť na nosy???..to ma asi prvé napadlo, málo vtipné, na to aká dvojica tam účinkovala...typicky tragické od režiséra..bojím sa jeho ďalšieho filmu....(25.8.2009)

• - Před natáčením scény, kde zapadne auto do sněhu, se Brittany Murphy a Ashton Kutcher pohádali, což jim pomohlo, aby při této scéně nedostali záchvat smíchu. (HappySmile)

• - Posledná úloha herca Georgea Gaynesa. (pancoyote)

• - Když Tom a Sarah poprvé dorazí do svého francouzského hotelu, rozdováděně utíkají po kamenné pěšince. Tato scéna byla improvizací Brittany a Ashtona. (HappySmile)