Líbánky

Medové týždne

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 91 min

• Torision

Jeden z nejzoufalejších pokusů o romantickou komedii. Ashton Kutcher je naprosto strašněj, Brittany Murphy mám docela rád, ale tady působí strašně prkenně. A samozřejmě nesmí chybět bídnej scénář bez kousku vtipu. Film, kterej rozhodně nemusíte vidět před smrtí.(12.12.2007)

VHS/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 8/10/// +moc pěkně se na to kouká, dobře se to poslouchá a občas se u toho zasmějete -možná trošku slabší herecké obsazení, u Asthona jsem stále na pochybách kam ho zařadit (borec nebo looser?)/// Nebudu skrývat že jsem od filmu moc nečekal, ale nakonec mě docela pobavil. Oba herci se mi líbili, jen příběh mi příjde trošku jednoduší. Hudba mohla být klidně výraznější. Film je pěkně ztřeštěnej, ale naštěstí není trapnej. Pobavil jsem se./// Celkem 70%///(7.10.2007)

• Cival

Takovou blbost jsem už hodně dlouho neviděl. Scenárista je asi šílenec, který potřebuje ke svému životu permanentní pocit tragédie.(26.7.2003)

Nejsem teenager, i když si dítě v sobě snažím zachovat, ale mě se to opravdu LÍBILO. :-)(21.2.2011)

• ajuska

Tenhle příběh o pokažených líbánkách má ke komedii poměrně daleko, až na pár světlejších okamžiků totiž neustále sledujeme smyčku hádka - usmíření. Na jedno podívání to ale překvapivě nenudí.(21.6.2007)