poster

Líbánky

 • USA

  Just Married

 • Německo

  Voll verheiratet

 • Slovensko

  Medové týždne

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 91 min

 • Torision
  *

  Jeden z nejzoufalejších pokusů o romantickou komedii. Ashton Kutcher je naprosto strašněj, Brittany Murphy mám docela rád, ale tady působí strašně prkenně. A samozřejmě nesmí chybět bídnej scénář bez kousku vtipu. Film, kterej rozhodně nemusíte vidět před smrtí.(12.12.2007)

 • Suzie05
  *

  Čekala jsem že to bude alespoň trochu lepší.(19.7.2008)

 • ivishka
  *****

  Můj oblíbený novomanželský filmový pár :-D. Jen tihle dva mladí herci mohli stvárnit něco tak jedinečného. Tom Leezak a Sarah McNerneyová oba z jiné společenské vrstvy ale jak se říká láska dělá divy :-). Rodičům se však volba jejich dcery ani trochu nelíbila, protože doufali,že se provdá za skvělou partii Petera-pohledného a hlavně bohatého obchodníka. "Náhodou" se potkají na líbánkách v Itálii a přes veškeré příhody a nešťastné náhody mladého páru si Sarah Peter získává svou "dokonalostí". Nebyla by to správná romantická, karamelová záplava, kdyby se "nerozešli" a Tom Leezak by nepřijel a neztropil histerickou scénu před bránou domu jejich rodičů. Mám i přes veškeré předsudky velmi ráda tento film a hlavně tyto dva herce Brittany Murphy a Ashtona Kutchera a velmi mě mrzí,že jim to spolu nevyšlo a že to s Brittie dopadlo tak špatně. K připomenutí této velké herečky mi musí však stačit tyto (dle hodnocení) béčkové filmy a tak za mě 95%.(1.5.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace