Líbánky

Medové týždne

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 91 min

• nash.

Natočit romantickou komedii bez špetky humoru a romantiky je umění. Shawn Levy je však v tomhle ohledu skutečný umělec. A Kutcher s Murphy dělají vše co mohou, aby mu to nějakým vtípkem nebo dokonce hereckým výkonem nepokazili..(21.3.2011)

• novoten

Krásná Brittany Murphy bez jediného pořádného vtípku a nevděčně obsazený trouba Ashton Kutcher. Občas jsem se sice usmál, nejvíc asi když hlavnímu hrdinovi ruply nervy a chystal se pohrabáčem zabít domnělého konkurenta, ale většinou jsem jen kroutil hlavou nad tím, co mi scénář předkládá. Větší várku klišé a stokrát viděných zvratů jsem asi ještě neviděl.(23.6.2007)

• Gemini

V hlavních rolích filmová a televizní zoufalka a filmový a televizní zoufalec, co z toho asi vznikne? Ani alkoholové opojení tenhle film nepozvedlo, takže ani za jednu hvězdu to u mě nebude. PS: Kačer Donald je lepší herec než Kačer Ashton:P(1.2.2005)

• Cival

Takovou blbost jsem už hodně dlouho neviděl. Scenárista je asi šílenec, který potřebuje ke svému životu permanentní pocit tragédie.(26.7.2003)

• ajuska

Tenhle příběh o pokažených líbánkách má ke komedii poměrně daleko, až na pár světlejších okamžiků totiž neustále sledujeme smyčku hádka - usmíření. Na jedno podívání to ale překvapivě nenudí.(21.6.2007)