Líbánky

Voll verheiratet

Medové týždne

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 91 min

Rozpočet $18miliónovTržby USA $56,127,162Tržby Celosvetovo $101,564,935║ v tomto prípade platí "za málo peňazí, málo muziky!" ale zas hlavne že sú dobré tržby, na čo len tý ľudia chodia, no naprkotinky od výmyslu sveta _Takto nezáživných gýčových komédii tu už bolo neúrekom a pri tejto platí každou pribúdajúcou minútou vzrastajúca otravnosť, z mojej strany len dodám, že som to nedokázal dopozerať. "Až moc ploché!" /40%/(16.6.2007)

VHS/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 8/10/// +moc pěkně se na to kouká, dobře se to poslouchá a občas se u toho zasmějete -možná trošku slabší herecké obsazení, u Asthona jsem stále na pochybách kam ho zařadit (borec nebo looser?)/// Nebudu skrývat že jsem od filmu moc nečekal, ale nakonec mě docela pobavil. Oba herci se mi líbili, jen příběh mi příjde trošku jednoduší. Hudba mohla být klidně výraznější. Film je pěkně ztřeštěnej, ale naštěstí není trapnej. Pobavil jsem se./// Celkem 70%///(7.10.2007)

Nejsem teenager, i když si dítě v sobě snažím zachovat, ale mě se to opravdu LÍBILO. :-)(21.2.2011)

• Tosim

Čekal jsem ještě větší nesmysl, z velké části proto, že Ashton Kutcher je znám leda tak jako nový objev Demi Moore, takže jsem k jeho herectví zaujal dost negatviní postoje. Tenhle snímek je prostě věc, o které se není třeba zvlášť rozepisovat. Některé fórky se i mě docela líbily (Hvězdné války).(8.5.2004)

• Slarque

Romantická komedie, která většinou není romantická a vůbec není k smíchu. Prostě paráda!(27.6.2007)