Líbánky

Voll verheiratet

Medové týždne

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 91 min

Ľahko podpriemerná americká "klasika" čo sa týka romantických komédií. Vtipných scén je vo filme poskromne a niektoré mi pripadali až trápne. Celkový dojem z filmu - nič moc. Nebol to najhorší film, ale na druhú stranu ničím nezaujal. Ale aby som nebol len kritický, našli sa tu aj miesta u ktorých som sa pousmial. Od romantickej komédie som očakávala trochu niečo iné. Nie že by to bola úplná hrôza, ale občas sa pri tom človek nudil.(6.1.2015)

• castor

Několik rozpustilých scén, pověstná chemie mezi Kutcherem a Brittany Murphy relativně zapůsobila, ostatní je ale jen vatou bez invence, která těžkopádně drží pohromadě. Režisér Levy navíc snímkem studiu vydělal VELMI slušné peníze, tudíž nás bude jeho jméno ještě nějaký čas otravovat!! Jen jeho nejnovější Noc v muzeu se stala komerčním megahitem!!(10.5.2007)

• codeas

Komedie založená na naschválech, nesnázích, smůle, trampotách to byly již několikrát. Bohužel mnoho krát však byly více vtipnější než tento film, který se snaží nalákat diváky na sladkou "Britanny" a sladkého "Ashtona". Pokud mate je Vám více než sympatický jeden z nich tak právě pro Vás je tato komedie určena. Ostatním ani nic neřekne...(3.4.2005)

• 3DD!3

Nuda, u které jsem se ale překvapivě párkrát zasmál. 2* s odřenýma ušima.(19.7.2008)

Nejlepší líbánky všech dob, fakt, že jo. Chtěla bych :D Když to neberete vážně, chcete prostě jen "romantickou" komedii, nevidim na tom nic špatnýho. Občas trochu přehnaná, někdy vtipná komedie se sladkým Ashtonem v hlavní roli. 3*(4.3.2011)