poster

Líbánky

 • USA

  Just Married

 • Německo

  Voll verheiratet

 • Slovensko

  Medové týždne

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ivishka
  *****

  Můj oblíbený novomanželský filmový pár :-D. Jen tihle dva mladí herci mohli stvárnit něco tak jedinečného. Tom Leezak a Sarah McNerneyová oba z jiné společenské vrstvy ale jak se říká láska dělá divy :-). Rodičům se však volba jejich dcery ani trochu nelíbila, protože doufali,že se provdá za skvělou partii Petera-pohledného a hlavně bohatého obchodníka. "Náhodou" se potkají na líbánkách v Itálii a přes veškeré příhody a nešťastné náhody mladého páru si Sarah Peter získává svou "dokonalostí". Nebyla by to správná romantická, karamelová záplava, kdyby se "nerozešli" a Tom Leezak by nepřijel a neztropil histerickou scénu před bránou domu jejich rodičů. Mám i přes veškeré předsudky velmi ráda tento film a hlavně tyto dva herce Brittany Murphy a Ashtona Kutchera a velmi mě mrzí,že jim to spolu nevyšlo a že to s Brittie dopadlo tak špatně. K připomenutí této velké herečky mi musí však stačit tyto (dle hodnocení) béčkové filmy a tak za mě 95%.(1.5.2012)

 • mysiak
  **

  Žeby mal Shaun Levy slabosť na nosy???..to ma asi prvé napadlo, málo vtipné, na to aká dvojica tam účinkovala...typicky tragické od režiséra..bojím sa jeho ďalšieho filmu....(25.8.2009)

 • Smok
  ***

  Toto treba povinne premietať po sobotách na mestských úradoch a v kostoloch.(30.10.2008)

 • Stegr
  ***

  60% - Romantické komedie nedokážou z 99% svým dějem překvapit, je to pokaždé o tom samém. Když už mám na nich něco hodnotit, tak je to míra zábavy, kterou si při jejich sledování užiju a jak je mi sympatická hlavní herecká dvojice. Zde bylo obojí splněno velmi nadstandartně, tak nevidím důvod, proč Líbánky zatracovat...(23.6.2007)

 • korbitch22
  ***

  celkem slušně odsípající komedie,které bych dal sice dvě hvězdy,ale nejde to,už kvůli brittany R.I.P.(1.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace