Děvčátko

Girlie

Drama / Komedie

Česko / Slovensko, 2002, 83 min

• honajz

Poměrně nepřesvědčivé a mírně nereálné potácení se postavy životem, které mírně odkazuje k Čekání na déšť, fakticky ale stojí na počátku dlouhé linie českých oslavných filmů o lůzrech a spodině společnosti.(28.6.2012)

No, nebavilo mě to. Ale pane režisére, až budete točit další film, vemte sebou toho samýho kameramana, do soundtracku dejte zase něco od OHM SQUARE, či Penerů a rozhodně se budu těšit. Jenom toho samýho scenáristu, toho prosím ne.(24.8.2003)

• Houdini

Český Lev 1 : Herečka VR - Jana Hubinská + 1 nominace: Střih(6.9.2004)

Krásný film o hledání ,,pravé,, lásky stezkami trochu ,,zoufalého štěstí,,. Velice rád ho řadím mezi mé nejoblíbenější z české tvorby, má nádherný soundtrack a skvělé obsazení. A vyzdvihuji ho navíc pro to, že to, co jinak většinou páchá česká kinematografie je něco neskutečného, tento film pro mě osobně ční nad většinu ostatních už jen audiovizuální, hudební a hereckou formou. Zasloužené 4**** :)(12.6.2009)

• Tomco

miestami sa to dostavalo do podpriemeru, inak hruuuza.(8.1.2007)