Orin Boyd sice patří v Detroitu k nejlepším policistům, má však stále problémy, protože se odmítá podřídit autoritě a případy řeší po svém, často bez ohledu na rozkazy a zákony. Při slavnostním shromáždění s projevem viceprezidenta si všimne dvou podezřelých policistů v jeho doprovodu. Opravdu jde o atentátníky, kteří se viceprezidenta vzápětí pokusí zabít. Boyd zasáhne a po divoké přestřelce politika zachrání, i když ho přitom musí shodit z mostu do řeky. Místo pochvaly je proto převelen do obávaného 15. okrsku, který řídí rázná náčelnice Annette Mulcahyová. Když jednoho večera překazí Boyd transakci drogového dealera Latrella Walkera a muže, z něhož se vyklube policista Montini, je přeložen k dopravní policii. Ukáže se však, že je při řízení dopravy naprosto neschopný. V noci se ale stane svědkem organizované loupeže padesáti kilogramů heroinu, které jsou ukradeny přímo z policejního skladu. S novým parťákem, mladým černochem Georgem Vladkem, se pustí do pátrání a dostane se na stopu Latrella Walkera, který často navštěvuje ve vězení dopadeného překupníka Shauna Rollinse. Od šéfky se také dozví o podezření na korupci mezi policisty... (TV Nova)

Lima

Na to, v čem se v tý době Seagal pohyboval, jde o nadprůměrnou akčňárnu. Seagal by měl Joelu Silverovi líbat nohy, že ho vzal v milost a dočasně ho vytáhl ze sračkovitých vod podřadných videobéček. Tenhle film měl být Seagalovým návratem na výsluní, ale bohužel (bohudík?) nestalo se tak, což dokazují jeho poslední výtvory. ()

Gemini

Že by se vrátil starý dobrý Seagal (tím myslím toho borce z Under Siege)? Skoro to tak vypadá. A pokud máte rádi hip hop, bude se vám to líbit ještě víc:) ()

Tosim

Oproti jiným akčním filmům to mělo alespoň nějakou ucházející zápletku. Segal je mi úplně volnej, jenom mi docela vadilo, jaké "nečekané" zvraty (tedy ten či onen není tím, co jsme si mysleli) na nás páni scénáristi připravili. Pokud byl tohle "čistokrevnej" policajtskej film, bavil jsem se. ()

Enšpígl

Hlavně obdivuji reálnost scénaře, protože je jasný, že pokud je u policie Steven Seagal, kriminalita klesne na nulu, bohužel, většinou za cenu smrti většiny obyvatel rajonu, kde Seagal řeší své případy. Tohle už je všem jasný a tak jediný zločinci musí být zákonitě Seagalovi policejní kolegové a v tomhle filmu jsme teda svědky toho jak si Seagal vyšlápne na zlotřilé kolegy u policie. Po skončení Seagalova vyšetřování visí na policejní stanici následný leták " Přijímáme k policii větší počet mužů a žen na doplnění stavů". No a mistr Seagal se zase na chviličku zabaví. ()

T2

Rozpočet $50miliónovTržby USA $51,758,599Tržby Celosvetovo $79,958,599║ Určite som čakal viac než v konečnom výsledku tento film ponúkol. /50%/ ()

gouryella

Vzkriseni Stevena Seagala - no to jsem opravdu necekal. Film sice jen prumerny, ale jak jsem uz napsal - potesi hlavne stary dobry Seagal. ()

Anthony

Po hodně dlouhé době docela solidní film se Stevenem Seagalem a jak se zdá na dlouhou dobu poslední. Zase jednou slušně natočené akční scény. Ovšem ty "vtipné scény" mi vůbec nesedly - scény z psychoterapie mi přišly spíše trapné. ()

DaViD´82

Pravděpodobně poslední dobrá seagalovka, takže si jí važme. Nejde o žádný zvlášť kvalitní snímek, ale oproti produkci v jaké se v posledních letech "bývalý bojový guru" objevuje, je pro něj tento film darem z nebes. Škoda, že tvůrci neudrželi laťku kvality takovou jako na začátku, jelikož pak by se jednalo o nadprůměrný počin. Akce, scénář ani režie nejsou nijak nápadité, ale jsou alespoň obstojné. Ve výsledku je Lovec policajtů solidní film na jedno podívání. ()

Pohrobek

Jeden z mála Seagalů, na které se dá koukat bez závažné újmy na zdraví. Úspěch tkví nejspíše v tom, že scény, kdy Seagal brutálně likviduje nejrůznější individua, mimochodem v tomto filmu to má asi hlavně díky kvalitnímu režisérovi a "choreografům" tu správnou šťávu, jsou správně namíchány s těmi, v nichž se (Pozor, v seagalovkách věc velice vzácná!) cosi děje i ze scénáristického hlediska. (Seagal na křižovatce). ()

Superpero

Naprosto nesouhlasím že starý dobrý Seagal. Tohle je právě dost jiný a mnohem víc prostoru než Seagal tu mají ostří černí hoši kteří jsou drsní jen protože touhle dobou zrovna frčí hip-hop. Prostě tenhle Steve mě jaksi nepřesvědčil. ()

Dever

Soundtrack Jeff Rona: 1. No Sunshine - DMX ,2. State To State - Black Child featuring Ja Rule ,3. Gangsta Tears - Nas ,4. We Got - Trick Daddy featuring Trina ,5. Party - Sincere faturing Timbaland ,6. It's On Me - Ideal ,7. They Don't Fuck Wit U - Three 6 Mafia featuring Pat ,8. Walk With Me - Big Stan featuring DMX ,9. 1-2-3 - Memphis Bleek ,10. Bust Your Gun - The Lox featuring Styles and Sheek ,11. Steady Grinding - Mack 10 featuring Cash $$ Millionaires ,12. Incense Burning - Playa ,13. Off Da Chain Daddy - Drag On featuring Aja ,14. Hell Yeah - Outsiderz 4 Life ,15. Hey Ladies - Lady Luck featuring Redman ,16. Fo All Y'All - Caviar featuring WC ,17. Dog 4 Life - Iceberg , ()

tron

„Čo keby umrel?“ – „Nevolil som ho.“ Posledná rozumná seagalovka (potom už len tony video béčok). S akrobatickým hláškujúcim Afroameričanom (vtedy Keenen Ivory Wayans) to Stevenovi seklo už v drsnom BLESKOVOM MUŽOVI a sekne mu to i teraz (tentokrát raper DMX). Aj keď sa nejedná až o taký buddy movie, ako by sa mohlo zdať (trvá dlho, kým sa Seagal a DMX vôbec dajú dokopy). Joel Silver s režisérom Bartowiakom sa do toho poriadne opreli, Steven schudol, nezľakol sa netradičného sitkomu (boj so školskou lavicou je svojím spôsobom v jeho filmografii úchvatný a hodný Oscara) a nerušivých spomalených záberov. V podporných rolách sa predstavujú dobrí herci (McGill, Duke), nechýbajú silácke seagalovské dialógy - a žltý Hummer. Seagal bol ale kedysi frajer! V niekoľkých scénach LOVCA POLICAJTOV som si na to spomenul. Bolo to príjemné. Ale nebolo ich veľa. ()

B!shop

Rozhodne jeden ze Seagalovo nejlepsich filmu. Cekal jsem, ze to bude zas ta klasika typu bejvalej marinak, vsechno vi nejlip atd. jako to je u vetsiny jeho novejsich filmu, ale byl sem opravdu hodne prekvapen. Seagal tu neni zas tak tlustej, choreografie souboju je celkem povedena, hlasky hodne dobry a hudba taky slusna. Je dobre, ze se celej film nebere nejak moc vazne (terapie, dopravak ...). I kdyz bych to nebral jako Seagalovku, ale jako normalni akcni film, tak i v tom pripade by to byl nadprumer, hlavne diky propracovanymu scenari a slusne napsanejm dialogum. Ja se bavil dobre, hlavne diky tomu, ze Seagal neni vsemocnej jako jinde, takze dostane i parkrat po hube, nedela budhisticky sracky a je jen obycejnej neoblibenej polda. Nicmene jedna vec tu zustala stejna jako u ostatnich jeho filmu - Seagal neumi hrat, ale tady to nastesti zachranuje DMX. ()

movie

Steven se pokusil o návrat! Zahrál si v kvalitním akčňáku pod taktovkou stylového režiséra ... Nechápu, že mu to ale vydrželo jen na jeden film ? ()

Lateef

Bartkowiakovi tenhle typ filmů prostě sedí. A i když si režisér zrovna neusrknul z poháru originality, byli Romeo, Kolébka, a nakonec vlastně i ten Doom, zábavné. Stejné je to i s Lovcem. Orin Boyd v podání Stevena Seagala je sympatický bitkař, který když právě nemlátí zkorumpované poldy, zápasí třebas s neprostornými lavicemi nebo s elektrickými výboji. Kromě toho má jednu výbornou hlášku (Sledujte mistra!) a jeden hybridní kop, který ho naučil Gumák gumový. DMX je spíše takovým přišmrdovačem, nicméně podílí se alespoň na výborném raperském soundtracku. A nakonec je tu Michael Jai White, hovado s obří a zároveň detailně vyseparovanou ebenovou muskulaturou. Ranař každým coulem. Finální duel vypadá dobře, škoda jen, že jsou viditelně použita bezpečnostní lana. Tímto filmem končí Seagalova dráha bez újmu koukatelných počinů a nastupuje období temnější než zlobří prdel. /Koordinátor bojových scén: R.A.Rondell, John Stoneham Jr./ 33 miliónů dolarů(rozpočet)/80 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)/7 miliónů dolarů(čistý zisk z kinoprojekcí) ()

Bloody13

Na tomhle jsem byl kdysi v kině a musim uznat, že jsem udělal dobře. Jedná se totiž s přehledem o Seagalovu poslední, opravdu našlapanou akci. ()