Soundtrack Jeff Rona: 1. No Sunshine - DMX ,2. State To State - Black Child featuring Ja Rule ,3. Gangsta Tears - Nas ,4. We Got - Trick Daddy featuring Trina ,5. Party - Sincere faturing Timbaland ,6. It's On Me - Ideal ,7. They Don't Fuck Wit U - Three 6 Mafia featuring Pat ,8. Walk With Me - Big Stan featuring DMX ,9. 1-2-3 - Memphis Bleek ,10. Bust Your Gun - The Lox featuring Styles and Sheek ,11. Steady Grinding - Mack 10 featuring Cash $$ Millionaires ,12. Incense Burning - Playa ,13. Off Da Chain Daddy - Drag On featuring Aja ,14. Hell Yeah - Outsiderz 4 Life ,15. Hey Ladies - Lady Luck featuring Redman ,16. Fo All Y'All - Caviar featuring WC ,17. Dog 4 Life - Iceberg ,(19.5.2011)

• Djkoma

Kravina.... kam ten svět spěje.... a kde Segal skončí(a hlavně kdy :))? :)(28.12.2004)

Oproti jiným akčním filmům to mělo alespoň nějakou ucházející zápletku. Segal je mi úplně volnej, jenom mi docela vadilo, jaké "nečekané" zvraty (tedy ten či onen není tím, co jsme si mysleli) na nás páni scénáristi připravili. Pokud byl tohle "čistokrevnej" policajtskej film, bavil jsem se.(12.3.2004)

Hlavně obdivuji reálnost scénaře, protože je jasný, že pokud je u policie Steven Seagal, kriminalita klesne na nulu, bohužel, většinou za cenu smrti většiny obyvatel rajonu, kde Seagal řeší své případy. Tohle už je všem jasný a tak jediný zločinci musí být zákonitě Seagalovi policejní kolegové a v tomhle filmu jsme teda svědky toho jak si Seagal vyšlápne na zlotřilé kolegy u policie. Po skončení Seagalova vyšetřování visí na policejní stanici následný leták " Přijímáme k policii větší počet mužů a žen na doplnění stavů". No a mistr Seagal se zase na chviličku zabaví.(18.11.2007)

Ucházející jednohubka. Potěšilo mě pár nečekaných maličkostí - několik docela legračních míst a nečekaných obratů (nebo spíš detailů v ději).(8.2.2004)

• - V scéne, kde Orin Boyd (Steven Seagal) počas jazdy v čiernej dodávke zápasí s dvoma chlapíkmi, vykopne jedného z nich von cez otvorené dvere. Pri zábere z vonku je však jasne vidieť, že vypadne iba figurína v blond parochni. (Patrik200s)

• - V jednej scéne prednesie Michael Jai White vetu "Najväčší trik, ktorý kedy diabol predviedol, bolo presvedčiť ľudí, že neexistuje." Replika zaznela vo filme Obvyklí podozriví (1995) a dnes je už kultová. (HUMOOOO)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 38. (Zdroj: ČSFD.cz)