Lovec policajtů

Lovec policajtov

Smrteľný zásah

Akční / Krimi

USA, 2001, 101 min

Rozpočet $50miliónovTržby USA $51,758,599Tržby Celosvetovo $79,958,599║ Určite som čakal viac než v konečnom výsledku tento film ponúkol. /50%/(31.7.2005)

Hodně mě překvapilo, že i když tu hraje Seagal a je to film z nového milénia, tak je to koukatelné - a to tak, že docela dost. :P(29.1.2012)

Poslední kvalitní Seagalův akční film. Hodně povedené akční scény a Seagal se ještě i uměl dobře rvát.(31.12.2006)

Na tomhle jsem byl kdysi v kině a musim uznat, že jsem udělal dobře. Jedná se totiž s přehledem o Seagalovu poslední, opravdu našlapanou akci.(12.4.2010)

Steven se pokusil o návrat! Zahrál si v kvalitním akčňáku pod taktovkou stylového režiséra ... Nechápu, že mu to ale vydrželo jen na jeden film ?(27.5.2005)

• - Keď Eva Mendez (Trish) prvý krát videla film, všimla si, že s jej postavou nie je niečo v poriadku. Na plátne síce bola ona, ale vôbec nerozprávala ako ona. Keď pátrala po dôvode, zistila, že bola predabovaná. Keď sa pýtala prečo, bolo jej povedané, že jej hlas neznel veľmi inteligentne. (drake31)

• - O bojovou choreografii se postarali sami protagonisté filmu Steven Seagal a Michael Jai White. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 38. (Zdroj: ČSFD.cz)