Lovec policajtů

Smrteľný zásah

Lovec policajtov

Akční / Krimi

USA, 2001, 101 min

Výborná zábavná Seagalovka, kterou ničí některé nelogičnosti. Herecký tým je opravdu vytříbený a mě osobně udělal obrovskou radost Michael Jai White. Trošku jsem nepochopil co tady dělala Eva Mendes, takže šok. Steven se předvádí už od začátku kdy zápasí se židlí. Nakonec prohlásí že má štastnej ksicht a tím pro něj terapie prakticky končí.(30.4.2007)

Fakt jsi toho grázla zmlátil mrtvou kočkou? - Ne, nebyla mrtvá... :-D tenhle film má akci, vtip a dokonce i děj, k tomu nabere druhá polovina ještě na obrátkách... no nebudu skrývat své překvapení. 70%(14.8.2008)

Všichni stárneme a tak tomu je i u pana Seagala. Sice už si odskočil od svých „akčních“ ekologických dokumentů, ale k jeho původním filmům má tohle docela daleko. Film nenabízí nic převratného a větší akce se strhne až na samotný závěr. Ale když to vezmu z pohledu nenáročného, jo jasně nenáročného diváka, který nečeká žádné novátorství a jde mu jen o to se u filmu vysloveně nenudit, pak zase musím říct, že úplně nudit se u toho nelze. A sem tam je to i vtipný.(9.2.2004)

Zábavná akční blbina a zřejmě Seagalův "vrchol". Nic stejně dobrého, natož lepšího, od něj už nečekám... 70 %(8.2.2004)

Tohle je jeste slusnej Seagaluv kousek v dobe kdy uz pomalu zabredal do bazin mohl tenhle film vyuzit ke svemu comebacku lec nestalo se tak presto vznikl solidni akcnak ve kterym uz mne sice stvou ty drsnacky negersky kecy ale jeste to neni takovej extrem jako pozdeji v Zakonu ulice ta uvodni akce je navic opravdu vydarena a Seagal jeste porad tady vypadal dost slusne takze mohla to bejt i vetsi pecka ale jinak celkem spokojenost(20.11.2012)