poster

Lovec policajtů

 • USA

  Exit Wounds

 • Slovensko

  Smrteľný zásah

 • Slovensko

  Lovec policajtov

Akční / Krimi

USA, 2001, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  ****

  Nerad používám jedno slovo v komentáři tak často, ale tady si nemůžu pomoct. Tenhle film je prostě cool. Seagal je v něm cool, úvodní akční scéna je cool i ty rapující hvězdy jsou překvapivě cool a scéna z nákupem auta je úplně nejvíc cool. No a Wacoslav1 byl pěknej vůl když tento poslední opravdu téměř po všech stránkách vydařený Seagalův epos ocenil jen 3* Tohle je film dokonale napsanej mistrovi taktiky na tělo, ale nejenom jemu. Občas mi ta převaha drsných nigga gangsta ve filmech vadí, ale ne tehdy pokud mají solidně napsaný dialogy dokážou i pobavit a nepůsobí samoúčelně a trapně a to je přesně příklad tohohle filmu. Poté co Seagal v úvodní bombastické scéně na mostě velkolepě zachrání víceprezidenta se nedočká žádného vděku ba naopak je převelen na zapadlou stanici až po krk do svinstva, tam se ani neohřeje a degradují ho na dopraváka přesto se pustí na stopu něčeho velkého a ve spolupráci z nečekaným tajemným komplicem odhalí rozsáhlé zapojení policajtů do drogových kšeftů. Film má na rozdíl od jiných Seagalovek i kompetentní scénář a tak snad zamrzí jenom to, že už to není až tak úplně film který stojí a padá se Stevenem jako v dobách jeho největší slávy, ale i tak si ty poctivý 4* zaslouží.75%(20.11.2012)

 • Pohrobek
  **

  Jeden z mála Seagalů, na které se dá koukat bez závažné újmy na zdraví. Úspěch tkví nejspíše v tom, že scény, kdy Seagal brutálně likviduje nejrůznější individua, mimochodem v tomto filmu to má asi hlavně díky kvalitnímu režisérovi a "choreografům" tu správnou šťávu, jsou správně namíchány s těmi, v nichž se (Pozor, v seagalovkách věc velice vzácná!) cosi děje i ze scénáristického hlediska. (Seagal na křižovatce).(28.12.2004)

 • hippyman
  ****

  Fakt jsi toho grázla zmlátil mrtvou kočkou? - Ne, nebyla mrtvá... :-D tenhle film má akci, vtip a dokonce i děj, k tomu nabere druhá polovina ještě na obrátkách... no nebudu skrývat své překvapení. 70%(14.8.2008)

 • Lateef
  ***

  Bartkowiakovi tenhle typ filmů prostě sedí. A i když si režisér zrovna neusrknul z poháru originality, byli Romeo, Kolébka, a nakonec vlastně i ten Doom, zábavné. Stejné je to i s Lovcem. Orin Boyd v podání Stevena Seagala je sympatický bitkař, který když právě nemlátí zkorumpované poldy, zápasí třebas s neprostornými lavicemi nebo s elektrickými výboji. Kromě toho má jednu výbornou hlášku (Sledujte mistra!) a jeden hybridní kop, který ho naučil Gumák gumový. DMX je spíše takovým přišmrdovačem, nicméně podílí se alespoň na výborném raperském soundtracku. A nakonec je tu Michael Jai White, hovado s obří a zároveň detailně vyseparovanou ebenovou muskulaturou. Ranař každým coulem. Finální duel vypadá dobře, škoda jen, že jsou viditelně použita bezpečnostní lana. Tímto filmem končí Seagalova dráha bez újmu koukatelných počinů a nastupuje období temnější než zlobří prdel. /Koordinátor bojových scén: R.A.Rondell, John Stoneham Jr./ 33 miliónů dolarů(rozpočet)/80 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)/7 miliónů dolarů(čistý zisk z kinoprojekcí)(6.4.2006)

 • D.Moore
  ****

  Poslední Seagalův film, který stojí za vidění. Opravdu kvalitní snímek naznačoval velký comeback, ale nepodařilo se. Musím říct, že s odstupem času to vlastně ani tolik nevadí.(14.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace