Lovec policajtů

Lovec policajtov

Smrteľný zásah

Akční / Krimi

USA, 2001, 101 min

Vzkriseni Stevena Seagala - no to jsem opravdu necekal. Film sice jen prumerny, ale jak jsem uz napsal - potesi hlavne stary dobry Seagal.(8.8.2002)

Že by se vrátil starý dobrý Seagal (tím myslím toho borce z Under Siege)? Skoro to tak vypadá. A pokud máte rádi hip hop, bude se vám to líbit ještě víc:)(12.2.2003)

Hlavně obdivuji reálnost scénaře, protože je jasný, že pokud je u policie Steven Seagal, kriminalita klesne na nulu, bohužel, většinou za cenu smrti většiny obyvatel rajonu, kde Seagal řeší své případy. Tohle už je všem jasný a tak jediný zločinci musí být zákonitě Seagalovi policejní kolegové a v tomhle filmu jsme teda svědky toho jak si Seagal vyšlápne na zlotřilé kolegy u policie. Po skončení Seagalova vyšetřování visí na policejní stanici následný leták " Přijímáme k policii větší počet mužů a žen na doplnění stavů". No a mistr Seagal se zase na chviličku zabaví.(18.11.2007)

Další Segalova akčňárna...tentokrát však není za poldy, ale proti poldům. Pro fanoušky Segala povinnost, pro toho, kdo ho nesnáší, tak ať to radši nesledují. Já se řadím do skupiny, která respektuje Segalovu tvorbu a někdy se u ní dokáže i velmi pobavit. Tentokrát jsem se i docela bavil, takže 3 fajn hvězdičky.(22.6.2010)

Rozhodne jeden ze Seagalovo nejlepsich filmu. Cekal jsem, ze to bude zas ta klasika typu bejvalej marinak, vsechno vi nejlip atd. jako to je u vetsiny jeho novejsich filmu, ale byl sem opravdu hodne prekvapen. Seagal tu neni zas tak tlustej, choreografie souboju je celkem povedena, hlasky hodne dobry a hudba taky slusna. Je dobre, ze se celej film nebere nejak moc vazne (terapie, dopravak ...). I kdyz bych to nebral jako Seagalovku, ale jako normalni akcni film, tak i v tom pripade by to byl nadprumer, hlavne diky propracovanymu scenari a slusne napsanejm dialogum. Ja se bavil dobre, hlavne diky tomu, ze Seagal neni vsemocnej jako jinde, takze dostane i parkrat po hube, nedela budhisticky sracky a je jen obycejnej neoblibenej polda. Nicmene jedna vec tu zustala stejna jako u ostatnich jeho filmu - Seagal neumi hrat, ale tady to nastesti zachranuje DMX.(17.5.2005)

• - V scéne, kde Orin Boyd (Steven Seagal) počas jazdy v čiernej dodávke zápasí s dvoma chlapíkmi, vykopne jedného z nich von cez otvorené dvere. Pri zábere z vonku je však jasne vidieť, že vypadne iba figurína v blond parochni. (Patrik200s)

• - Čtveřice DMX, Isaiah Washington, Anthony Anderson a Tom Arnold se o tři roky později znovu sešla během natáčení snímku Od kolébky do hrobu (2003), který také režíroval Andrzej Bartkowiak. (Jizni Tlapa)

• - Drag-On, ktorý hraje postavu Shaun Rollins, je v skutočnosti raper, ktorý patrí do skupiny Ruff Ryders. Do tej skupiny patrí aj raper DMX. (Seag)