Lovec policajtů

Lovec policajtov

Smrteľný zásah

Akční / Krimi

USA, 2001, 101 min

Poslední kvalitní Seagalův akční film. Hodně povedené akční scény a Seagal se ještě i uměl dobře rvát.(31.12.2006)

Po hodně dlouhé době docela solidní film se Stevenem Seagalem a jak se zdá na dlouhou dobu poslední. Zase jednou slušně natočené akční scény. Ovšem ty "vtipné scény" mi vůbec nesedly - scény z psychoterapie mi přišly spíše trapné.(3.8.2003)

• Legas

Segal je zpátky. Tentokrát zřejmě jeho um nestačil, že ho tak přikrášlili různými zpomalovačkami. Dnes už bohužel čistokrevný policajtský akční film není IN (a Segal bohužel taky ne). Kde jsou ty časy Přepadení v Pacifiku...(1.4.2003)

Seagalovka jako vystřižená z první poloviny 90. let, navíc okořeněná trefným humorem.(7.5.2013)

Hodně mě překvapilo, že i když tu hraje Seagal a je to film z nového milénia, tak je to koukatelné - a to tak, že docela dost. :P(29.1.2012)

• - Natáčení v Torontu se pozdrželo, protože David Vadim byl zadržen a obviněn z pokusu o znásilnění. (Terva)

• - Keď Eva Mendez (Trish) prvý krát videla film, všimla si, že s jej postavou nie je niečo v poriadku. Na plátne síce bola ona, ale vôbec nerozprávala ako ona. Keď pátrala po dôvode, zistila, že bola predabovaná. Keď sa pýtala prečo, bolo jej povedané, že jej hlas neznel veľmi inteligentne. (drake31)

• - Pri scéne, kde Orin Boyd (Steven Seagal) preskakuje auto, si Seagal poranil koleno. (Seag)