Lovec policajtů

Smrteľný zásah

Lovec policajtov

Akční / Krimi

USA, 2001, 101 min

Mierne nadštandardný mix akcie a vtipu v podaní Seagala a hip hoperov. V roku 2001 to ešte hlavnému hrdinovi šlo.(8.11.2009)

Myslel jsem si že to bude další "povedený" film Seagala, ale naštěstí je to celkem průměrný s akci která je na Segala velmi dobrá, až na to že při některejch svejch kombech vypadá šíleně směšně a skoro bych řek, že to snad ani neni on a dobrou hudbou. Ale čeho si u tohohle filmu nejvíc cenim je to, že seagal je tam občas vtipnej a nevypadá to trapně a samozřejmě, že k tomu všemu je tam ještě fakt drsnej DMX, takže ty 4* by si to s tim, že to je po dlouhý době dobrej film se segalem zasloužilo(8.2.2004)

Po dlouhé době se zase Steven Seagal dostal trochu do formy a natočil doce slušný akční film. I rapper DMX hraje docela slušně. Bohužel jeho další filmy jsou zase slabota.(19.2.2005)

• Pohrobek

Jeden z mála Seagalů, na které se dá koukat bez závažné újmy na zdraví. Úspěch tkví nejspíše v tom, že scény, kdy Seagal brutálně likviduje nejrůznější individua, mimochodem v tomto filmu to má asi hlavně díky kvalitnímu režisérovi a "choreografům" tu správnou šťávu, jsou správně namíchány s těmi, v nichž se (Pozor, v seagalovkách věc velice vzácná!) cosi děje i ze scénáristického hlediska. (Seagal na křižovatce).(28.12.2004)

Hlavně obdivuji reálnost scénaře, protože je jasný, že pokud je u policie Steven Seagal, kriminalita klesne na nulu, bohužel, většinou za cenu smrti většiny obyvatel rajonu, kde Seagal řeší své případy. Tohle už je všem jasný a tak jediný zločinci musí být zákonitě Seagalovi policejní kolegové a v tomhle filmu jsme teda svědky toho jak si Seagal vyšlápne na zlotřilé kolegy u policie. Po skončení Seagalova vyšetřování visí na policejní stanici následný leták " Přijímáme k policii větší počet mužů a žen na doplnění stavů". No a mistr Seagal se zase na chviličku zabaví.(18.11.2007)