Akční / Sci-Fi / Thriller

USA / Kanada / Japonsko, 1994, 94 min

• cheyene

Vcelku příjemná sci-fi podívaná o cestování časem. Směšný je ten rok 2004, protože stále časem necestujeme :) ale budiž. Při sledování jsem ovšem pořád očekával, že příjde něco víc..a nepřišlo. Dávám poctivé 2*.(11.1.2011)

Myslím že něco podobného měl Van-Damme točit častěji... Tohle rozhodně není Béčkový film, i když byste to do něj neřekli....(26.4.2011)

Asi nejlepší film "hvězdy" béček(3.6.2004)

• EdaS

Tak Timecop ve zkoušce časem rozhodně neobstál.(14.10.2010)

Cestování časem je pořad omývána záhada dokola a dokola. Jenže já si myslím, že z pohledů vědy je naprosto nemožné cestovat časem .... do minulosti.... Myslím, že do budoucnosti je to celkem možné... Leda, že by byl náš život paralelně nalajnován a každému by bylo předem dáno :) A Jean to celkem přeháněl :-D(18.5.2009)

• Ron Silver

• - Z celkového rozpočtu 27 milionů amerických dolarů si Van Damme odnesl honorář 5 milionů. S výdělkem přes 103 milionů se jedná o jeho nejvýdělečnější snímek. (Eldrick)

• - Po dokončení filmu dostal Van Damme nabídku na natočení 3 filmů s honorářem 12 milionů amerických dolarů. Van Damme, v té době závislý na kokainu, však odmítl s tím, že si přeje 20 milionů, podobně jako Jim Carrey. Jeho kariéra pak nabrala negativní směr. (colin70366)

• - Futuristické hodinky jsou ve skutečnosti Casio model DW-400. (Elwanelyn)