Akční / Sci-Fi / Thriller

USA / Kanada / Japonsko, 1994, 94 min

• bassator

20%(12.4.2009)

3 hvězdy z nostalgie a plus s přihlédnutím do jakých dalších hrůz směřovala kariéra JCVD v následujících letech(7.3.2010)

Mohu jedině souhlasit s Tomem Hardym a Djkoma: snad jediný koukatelný film s J-CD, relativně slušná akční časovka, co má hlavu a patu. 65%(26.2.2009)

Časoprostorovými skulinami tentokráte proskakuje "Boule z Belgie" a navíc nám k tomu servíruje několik efektních rozštěpů. Ono souboje tu jsou poměrně zdařilé (James Lew si s nožem rozumí jako Chuck Norris s kopem z otočky), jenom jsou porcované rychlým střihem. Druhá půle je celkem nudná, finále chabé, přesto se ale jedná o jeden z těch lepších kousků evropského mistra v karate. Jo a nekraďte v obchoďácích kabelky nebo vám dá Van Damme přičuchnout ke své Wolverince... 28 miliónů dolarů(rozpočet)/102,5 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(3.5.2006)

• Iggy

Zaujalo mě jen to cestování časem, ale jestli se dobře pamatuju, tak se mi v něm nepodařilo najít logiku. To si radši pusťte Terminátora nebo Zabil jsem Einsteina, pánové.(9.2.2008)