poster

Timecop

 • USA

  Timecop

 • Slovensko

  Timecop

Akční / Sci-Fi / Thriller

USA / Kanada / Japonsko, 1994, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ištván87
  ****

  Myslím že něco podobného měl Van-Damme točit častěji... Tohle rozhodně není Béčkový film, i když byste to do něj neřekli....(26.4.2011)

 • cheyene
  **

  Vcelku příjemná sci-fi podívaná o cestování časem. Směšný je ten rok 2004, protože stále časem necestujeme :) ale budiž. Při sledování jsem ovšem pořád očekával, že příjde něco víc..a nepřišlo. Dávám poctivé 2*.(11.1.2011)

 • Gilmour93
  **

  Dvojitý zásah? Replikant? Moc piju? Ne! Timecop, co nenechá číst mezi řádky! Hojná účast vymetačů béček, finanční, dietologické i existenciální rady svým druhým já v časoprostorovém kontinuu, futuristický vůz, co se umístil v prestižní soutěži designu na 2.místě hned za plechovým kontejnerem na odpadky, Jean-Claudeovy roznožky (obzvlášť užitečné poté, co vytře kuchyň) - když pominu Martyho McFly na skateboardu, nic mi nechybělo. Jedině snad, že by si Max Walker vzal plavky, lehátko, krém a alobalovou fólii, na systému TEC nastavil: 6.srpna 1945, 8:05 a přemístil se na střechu Hirošimského prefekturálního paláce pro podporu průmyslu..(5.5.2014)

 • SeBig
  ****

  JCVD jako drsnej polda! Dobrej sci-fi akčnák 4* s odřenýma ušima.(2.2.2012)

 • Shakers
  ***

  Jedna s mojich obľúbených Van Dammoviek. Na Van Damma trochu nezvyk, že hraje v sci-fičku, ale celkom mu to sekne ako tie dlhé vlasy. Timecop nemá zlý príbeh a s Jean-Cladeových filmov asi aj najlepší, len škoda, že sa film ku koncu rozbehne do béčkovej kopanice. 70% - 3*(11.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace