Akční / Sci-Fi / Thriller

USA / Kanada / Japonsko, 1994, 94 min

Cestování časem je pořad omývána záhada dokola a dokola. Jenže já si myslím, že z pohledů vědy je naprosto nemožné cestovat časem .... do minulosti.... Myslím, že do budoucnosti je to celkem možné... Leda, že by byl náš život paralelně nalajnován a každému by bylo předem dáno :) A Jean to celkem přeháněl :-D(18.5.2009)

Priemerná Van Dammovka so slabou výpravou na to, že ide o SF. Zábavné. Prijateľné bitky (len tá s nožmi bola nejaká divná) a prijateľný Van Damme čoby drsný policajt...(26.3.2006)

• Falko

Myslim si, ze aj producent Sam Raimi sa pri tomto filme sekol, ked sa ho rozhodol produkovat, ale to sa moze stat kazdemu. V kazdom pripade v case premiery v kine ma nezaujimal scenar, ako skor vizualne efekty z cestovania casom, ale hlavne Van-Dammovske kopance a hlavne v tom obdobi som filmy nehodnotil tak, ako dnes. Sam som bol prekvapeny, ako ma tento film dnes vobec nebavil, ale nastastie ma Van Damme aj lepsie alebo skor zabavnejsie filmy, pri ktorich staci vypnut mozog a jednoducho sa treba len bavit. Tento film este stale patril medzi tie, ktore sa dostali do kin, neskorsie filmy od neho sli uz len priamo na videokazety. _________ Jean-Claude Van Damme - (Walker) +++ Mia Sara - (Melissa) +++ Ron Silver - (McComb) +++ Bruce McGill - (Matuzak) +++ Gloria Reuben - (Fielding) +++ Scott Bellis - (Ricky) +++ Jason Schombing - (Atwood) +++ Produkcia: Sam Raimi +++(27.12.2011)

• Superpero

Klasická srágora o cestování v čase. Jean Claude předvede obvyklou sestavu kop, roznožka, holá prdel, podsek nohou, roznožka, ale jinak je to nejlepší na celém filmu a dost to táhne, chvílema dokonce i zahláškuje "čti mezi řádky." Ovšem ostatní herci stojej za hovno. Abyste pochopili celou debilitu a zbytečnost tohohle filmu stačí se podívat na auto, kterým tam Van Damme jezdí.(14.4.2006)

Najlepším filmom Petra Hyamsa v rokoch 1972 - 2005 je v mojich očiach nenáročný horor RELIC, takže to zrejme o ňom niečo vypovedá (možno o mne, ale možno aj nie). Akčný sci-fi triler TIMECOP ale tiež nie je nič strašné ani nudné; je to solídna priemerná žánrová rutina, ktorej scenár párkrát prekvapí šikovne využitou „časovou zápletkou“ (rotačný guľomet na Divokom západe). Nič inteligentné netreba čakať, ale Jean-Claude Van Damme má parádnu čiernu uniformu, Mia Saraová (panna z Ridleyho LEGENDY) má niečo do seba, béčkar Ron Silver (novinár z Cronenbergovej MUCHY) na poste slizkého hlavného gaunera je muž na správnom mieste a ako bonus slúži jeho nechutná filnálna likvidácia a čokoláda Gloria Reubenová.(23.12.2004)

• Ron Silver