poster

Timecop

 • USA

  Timecop

 • Slovensko

  Timecop

Akční / Sci-Fi / Thriller

USA / Kanada / Japonsko, 1994, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Deimos
  ****

  TV/// Obsazení 7/10 Děj 9/10 Hudba 9/10 Efekty 9/10/// +námět, příběh, hudba, myšlenka, scénář, -nemůžu si pomoct, chtělo by to seriál/// Ono není moc pochyb, že tohle je jeden z Van Dammovích nejlepších filmů, on je to celkově hodně dobrej film. A za těch 13 let neztratil moc ze svého půvabu. No možná zpracování aut a sem tam nějaká móda je asi trochu trefa mimo terč. Podobný je to i s další technologíí. Třebas kde jsou nějaké plazmové a LCD televize a naopak ovládání hlasem u domácího kina je stále hudba budoucnosti. Ale myslím, že tohle jsou spíše úsměvné drobnosti. Podstatné je, že Van Damme dělá roznožky, cestuje časem, hraje zase dvojroli. Navíc film oplívá stále slušnými efekty a dynamickou hudbou, takže i když jsem film viděl potřetí, rozhodně jsem se bavil./// Celkem 86%///(5.6.2007)

 • MM_Ramone
  ***

  Americký akčný sci-fi snímok "Timecop" je inšpirovaný komiksovou predlohou. V rámci filmov, v ktorých sa v hlavnej úlohe objavil belgický borec Jean-Claude Van Damme, to patrí rozhodne ku tomu lepšiemu. Réžie sa chopil skúsený Peter Hyams. Jedným zo štedrých producentov bol Sam Raimi. Van Damme bol vtedy na vrchole svojej hereckej kariéry. Zaujal ma i námet a scénar. Príbehy o cestovaní v čase radím medzi moje obľúbené témy. "Timecop" síce nepatrí v tomto špecifickom žánri ku špičke, ale za tri slabšie hviezdičky to stojí. ***(24.10.2016)

 • Zeck
  ***

  Je to klasické béčko (to zábavné). Děj koukatelný, scénář není zas tak špatný, celkový nápad dobrý. Van Damme ve své lepší roli. Nudit se nebudete, ale duševní orgasmus nezažijete.(24.7.2008)

 • mzss1
  ****

  Abych se přiznal, tak tenhle film s Van Dammem mi dlouho unikal. Ani nevím proč jsem shlédnutí tak odkládal. Takže jsem to shlédl a zklamaný rozhodně nejsem. Před pustění filmu jsem měl obavy co to vůbec bude za sci-fi. Úvod filmu je teda obyčejný, ale jak se film začne vyvíjet je pořád na co se dívat. První půlhodina filmu, tam se nic extra neděje, samozřejmě je zajímavé sledovat dění postav, děj, chystanou zápletku, stručné vylíčení způsobu cestování časem atd. Van Dammova postava rozhodně zaujme a drží diváka po celý čas filmu. Van Damme je zde v nejlepší formě, předvádí své parádní kousky, výskoky s otočkou, rozštěpy, je furt na co se dívat. Druhá třetina filmu je už lepší, je zde více akce, není teda nějak velkolepá, ale akční scény a nějaké ty výbuch, přestřelky - to vše je bez problému a přehledně natočeno. Pár menších zvratů tu máme, napínavost - takže je film celkem kvalitní. Třetí třetina filmu je opravdu vydařená. Kdyby se film držel příkladem třetí třetiny, byl by to o dost lepší film. Tím nechci film zatracovat, ale ze začátku bylo pomalejší tempo, mohlo být tak o nějaký souboj víc a akci. Nejvíc mě štvala taková nelogičnost v některých scénách, hlavně na konci. Nějak jsem nepobral to propojení budoucnosti s minulostí, např.Ke konci Van Damme jde domů, nevím jestli je to ten starší či mladší. Takže hlavním motivem je sci-fi či cestování v čase a právě tohle mělo být více vysvětleno. Ale nevadí, ze začátku jsem se obával, nakonec mi film sedl. Takže nebýt těchto nelogičností, byla by to výborná klasická VanDammovka. Co se týče hereckého obsazení, to je na tom celkem dobře, každý nějak dokázal krom hlavního hrdiny zaujmout, i hlavní záporák. Hudba rovněž slušná. Ve výsledku nedostávám sice bombu, ale rozhodně výrazně nadprůměrný film, který si ještě určitě párkrát bez problému zopáknu. Celkově hodnotím na slušných 76% = ****(10.4.2013)

 • Lucasion
  *****

  "Čti! - Wolverine? - Mezi řádky..." Je pravda, že jsem moc z filmografie JCVD neviděl. Ale s jistotou mohu prohlásit, že Timecop je nejlepší snímek jeho kariéry. Film je nadupaný skvělými hláškami a já si ho užívám i po x-tém zhlédnutí. Jean-Claude opět předvádí rozštěp a kop z otočky. Navíc mu role Maxe Walkera neuvěřitelně sedne. Timecop je parádní akční sci-fi, které má v sobě i dojemnou zápletku. Walker přijde o ženu, a i když pracuje pro agenturu, která cestuje v čase, tak jí přesto nemůže jít zachránit. Dokud vše šlape jak má, je klid. Jakmile se objeví na obzoru člověk, který chce cestování časem využít k osobním prospěchům, tak je pouze na Maxovi, aby grázla odhalil a poslal ho pod kytičky. Co se týče humoru, tak na ten se taky dostane. Když si divák vnímá detailů, pak postřehne, že spoustu hlášek je mířeno naprosto trefně. Timecop je pro mě skvělý akčňák z 90tek a to díky hudbě, Van Dammovi, příběhu a hláškám. (94 %)(1.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace