poster

Timecop

 • USA

  Timecop

 • Slovensko

  Timecop

Akční / Sci-Fi / Thriller

USA / Kanada / Japonsko, 1994, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ***

  Priemerná Van Dammovka so slabou výpravou na to, že ide o SF. Zábavné. Prijateľné bitky (len tá s nožmi bola nejaká divná) a prijateľný Van Damme čoby drsný policajt...(26.3.2006)

 • jojinecko
  **

  Ach jaj, zase dvaja klonovaní Jean-Claudovia... :)(4.1.2009)

 • Deimos
  ****

  TV/// Obsazení 7/10 Děj 9/10 Hudba 9/10 Efekty 9/10/// +námět, příběh, hudba, myšlenka, scénář, -nemůžu si pomoct, chtělo by to seriál/// Ono není moc pochyb, že tohle je jeden z Van Dammovích nejlepších filmů, on je to celkově hodně dobrej film. A za těch 13 let neztratil moc ze svého půvabu. No možná zpracování aut a sem tam nějaká móda je asi trochu trefa mimo terč. Podobný je to i s další technologíí. Třebas kde jsou nějaké plazmové a LCD televize a naopak ovládání hlasem u domácího kina je stále hudba budoucnosti. Ale myslím, že tohle jsou spíše úsměvné drobnosti. Podstatné je, že Van Damme dělá roznožky, cestuje časem, hraje zase dvojroli. Navíc film oplívá stále slušnými efekty a dynamickou hudbou, takže i když jsem film viděl potřetí, rozhodně jsem se bavil./// Celkem 86%///(5.6.2007)

 • Xmilden
  ***

  Rozhodně se nejedná o žádnou perlu a to jak v rámci Jeanovy tvorby, tak pokud jde o vědecko-fantastický příspěvek. Film si zcela určitě užijí více ti, kteří nestačí zapojit mozek. 50%(21.11.2015)

 • Lucasion
  *****

  "Čti! - Wolverine? - Mezi řádky..." Je pravda, že jsem moc z filmografie JCVD neviděl. Ale s jistotou mohu prohlásit, že Timecop je nejlepší snímek jeho kariéry. Film je nadupaný skvělými hláškami a já si ho užívám i po x-tém zhlédnutí. Jean-Claude opět předvádí rozštěp a kop z otočky. Navíc mu role Maxe Walkera neuvěřitelně sedne. Timecop je parádní akční sci-fi, které má v sobě i dojemnou zápletku. Walker přijde o ženu, a i když pracuje pro agenturu, která cestuje v čase, tak jí přesto nemůže jít zachránit. Dokud vše šlape jak má, je klid. Jakmile se objeví na obzoru člověk, který chce cestování časem využít k osobním prospěchům, tak je pouze na Maxovi, aby grázla odhalil a poslal ho pod kytičky. Co se týče humoru, tak na ten se taky dostane. Když si divák vnímá detailů, pak postřehne, že spoustu hlášek je mířeno naprosto trefně. Timecop je pro mě skvělý akčňák z 90tek a to díky hudbě, Van Dammovi, příběhu a hláškám. (94 %)(1.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace