• Terva
  ****

  Nezapomenutelná klasika. Raději Viktorku.(19.4.2015)

 • Ištván87
  ****

  "Celá rodina pohromadě. Smí se to vůbec? Já bych to policejně zakázal." Perla české kinematografie. Nebýt příšerné kamery, která Jindřicha Plachtu zabírá jenom od krku dolů, bylo by to za 5*. Zajímavost: Karel Poláček souhlasil s natočením filmu jen pod podmíkou, že roli pana Načeradce bude hrát jeho přítel, Hugo Haas.(20.11.2008)

 • ad-k
  ***

  Jakožto právověrný Slávista nemohu opomenout Haasovo vkusné přívrženství i některé stařičké fotbalové záběry, které jsou sice "namontovány" do příběhu lehce neobratně, ale rok vzniku snímku leccos ospravedlňuje... Nakonec tedy poměrně příjemný "přepis" knihy Karla Poláčka se sympatickými protagonisty, optimistickou atmosférou a v neposlední řadě příšernými dresy dělnické Sparty... ale co: nakonec mi "můžou bejt ukradený", viz skóre: │6:0%(21.4.2007)

 • Skip
  ****

  Tato komedie trochu trpí dost nevýraznými vedlejšími postavami, ale naštěstí se na ty skoro amatérské herecké výkony dá rychle zapomenout, když se objeví ti hlavní v čele s Hugem Haasem. To je pak radost sledovat, co tam všichni ti naši skvělí herci předvádí.(24.12.2004)

 • blackrain
  ****

  Fotbalová vášeň ta dokáže dokonale ovládnout rodinný život. Sport může pěkně pošramotit rodinnou idylku a to nemusí jít nutně jen o fotbal, úplně stačí formule. Tenkrát se ještě na fotbale neházely dělobuchy a fanoušci si chodili zápas užít a ne se poprat. Příběh není jen o fotbalu. Eman Fiala, který ve filmu hraje, se postaral i o hudební doprovod. Poláčkovu knihu jsem četla několikrát.(28.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace