Comfort

Cameron (Christopher Dinh) pracuje v LA ako nočný kuriér. Jedného dňa má vybaviť zákazku pre veľmi dôležitého klienta, ten ho však poverí ešte jednou úlohou - vyzdvihnúť jeho dcéru z letiska. Cameron sa na úlohu podujme a medzi ním a Jasmine (Julie Zhan) vznikne silné priateľstvo, ktoré prerastie do niečoho silnejšieho. A stačia im na to len dve noci strávené v LA. (silentname)

Soupalka

Hezký romantický film s neotřelou zápletkou, která působí, stejně jako ústřední pár, velmi uvěřitelně. Doufala jsem v něco nízkorozpočtového a potěšujícího jako byl film Před úsvitem. Do toho má tento film daleko, ale potěšil ve více jiných směrech a dala bych i 4 * , kdyby z něj byla vystřižená poslední scéna. ()

silentname

Neviem kedy a kde som to povedal, no mám rád, keď vzniknú dobré romantické filmy. Pretože dokážu navodiť atmosféru a my ako diváci dokážeme prežiť všetko spolu s nimi. A dá sa to urobiť dobre ako to bolo napríklad v "The Beauty Inside" alebo vrcholne iritujúco ako napríklad "The Choice". "Comfort" vstupuje do prvej kategórie a musím sa priznať, že som veľmi šťastný z tohto filmu. Nepotrebuje mať veľa času, na nič sa nehrá a máme tu len úprimné romantické momentky medzi našimi dvoma hlavnými hrdinami, medzi ktorými chémia skutočne funguje a dialógy príjemne prekvitajú. Má to humor, má to skutočný šarm a hlavne to pôsobí úprimne, príjemne a uveriteľne. Rád som sa na to díval, hlavní hrdinovia boli skvelí a aj ostatné postavy to dokázali posúvať správnym smerom. Plus sa do toho pripája aj veľmi láskavý a príjemný humor, ktorý z toho robí skvelý film na pozeranie so svojou polovičkou. Pre milovníkov romantických filmov musím "Comfort" vyslovene odporúčať a dúfam, že nebudme jediný, kto tento film uvidí. Pretože si myslím, že viac ľudí by mohlo prežiť príjemný a láskavý romantický film ako je tento. Sú tu využité klišé? "Áno." Sú tu scénky, ktoré na míle vieme odhadnúť? "Jasné." Ale vo filme ako je tento ich človek aj chce vidieť, pretože verí, že ich tam dobre zapracuje. A je to skutočne tak. Podľa mňa romantický film, ktorý rozhodne je hodný vášho času. Hodnotenie: A ()

erapo

Možno trochu štedré hodnotenie ku kvalite filmu ale treba si uvedomiť, že išlo o projekt niekoľkých youtuberov Christopher Dinh (Wong Fu Productions), Julie Zhan (shutupanddance) a prvotinu Williama Lu. Finančne vykryté crowdfundingovou zbierkou. Trochu naivné ako Everything Before Us ale pritom pekne spravené bez nejakých veľkodušných prázdnych hollywoodských dojákov. Dokonca aj s pravou Julala v podobe prekofeinovanej Jasmine. ()