• 2Pac
  **

  ono...ehmm...ako by som...je vidno, ze to "robili" europania.Ma to rochu hlbsiu "pointu :)'' Spagety si predsa len dokazem lepsie predstavit ako jablkovy americky kolac.Jeden z tych filmov, ktore by sa tocit ani nemali.Filmik sice posluzil ako kulisa k struhaniu zemiakov, ale :,,toto sme chceli?!''...Ani by som nemal pisat tento stupidny komentar k tomu stupidnemu filmu, ale zvysujem si pocet komentarov...ako tak spatne citam svoj koment, parada...asi moj najlepsejsi:((17.4.2004)

 • Dudek
  odpad!

  Ani nevíte, jak mi bylo trapně, když mě kamarádi vytáhli na film s takto úchylným názvem. A už vůbec netušíte, jak snadno jsem předvídal děj. Znáte-li mě, víte, že předvídatelnost nenávidím... takže odpad!.(10.9.2005)

 • jonyyy
  **

  Humor žádný, nechutností až moc. 35%(18.1.2012)

 • mustafa
  **

  Dokonce už i Francouzi se nám snaží ukázat, že umí natočit stejně debilní filmy jako Američané a Němci. Alespoň tahle komedie (až na ty špagety) není až zas tolik ulítlá. Bohužel místy se snaží tvářit vážně a opravdu nevím, jestli si ze mě dělají tvůrci srandu nebo to myslí vážně. Zasmál jsem se pouze tomu okamžiku, kdy si hrdina myslí, že řekl dokonalou řeč, ale jeho výklad uznají dva nebo tří lidé, to byl jediný směšný moment filmu, jinak samá trapárna. Film je na rozhraní mezi jednou a dvěma hvězdičkama, prozatím se přikláním k lepší variantě.(14.7.2003)

 • Dever
  ***

  // Production Companies: Delante Films, Pathé Image Production , M6 Films , Gimages 4, Natexis Banques Populaires Images 2, Canal M6 //(14.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace