Vlastně mi to nepřišlo až tak špatný, co do žánru.. O předvídatelnosti děje se samozřejmě hádat nebudu (to je u tohohle druhu filmů poněkud bezpředmětné), ale herci byli překvapivě dobře koukatelní a chvílema jsem se hodně bavila :)(11.12.2010)

• Tsuki

Nevím proč se všichni snaží napodobovat Prcičky, Prcičky aspoň nápad měly a nezákladaly se jen na nějakých nechutnostech. Fuj! ~(0,2)~(11.2.2009)

• mustafa

Dokonce už i Francouzi se nám snaží ukázat, že umí natočit stejně debilní filmy jako Američané a Němci. Alespoň tahle komedie (až na ty špagety) není až zas tolik ulítlá. Bohužel místy se snaží tvářit vážně a opravdu nevím, jestli si ze mě dělají tvůrci srandu nebo to myslí vážně. Zasmál jsem se pouze tomu okamžiku, kdy si hrdina myslí, že řekl dokonalou řeč, ale jeho výklad uznají dva nebo tří lidé, to byl jediný směšný moment filmu, jinak samá trapárna. Film je na rozhraní mezi jednou a dvěma hvězdičkama, prozatím se přikláním k lepší variantě.(14.7.2003)

• jonyyy

Humor žádný, nechutností až moc. 35%(18.1.2012)

• Tomco

shit, shit, shit...fakt len na jedno pozretie s vasou babou, ked sa totalne, ale totalne nudite...(12.3.2006)