• Martinibaby
  ***

  Vlastně mi to nepřišlo až tak špatný, co do žánru.. O předvídatelnosti děje se samozřejmě hádat nebudu (to je u tohohle druhu filmů poněkud bezpředmětné), ale herci byli překvapivě dobře koukatelní a chvílema jsem se hodně bavila :)(11.12.2010)

 • mysiak
  odpad!

  Čo očakávať od francúzskej odpovede na Prcičky...no nechutnosť najvyššieho ranku...a tak to aj bolo...obludný humor a hrozní herci, podčiarkujú nevyhnutnosť tento film zničiť...(18.9.2008)

 • Dudek
  odpad!

  Ani nevíte, jak mi bylo trapně, když mě kamarádi vytáhli na film s takto úchylným názvem. A už vůbec netušíte, jak snadno jsem předvídal děj. Znáte-li mě, víte, že předvídatelnost nenávidím... takže odpad!.(10.9.2005)

 • 2Pac
  **

  ono...ehmm...ako by som...je vidno, ze to "robili" europania.Ma to rochu hlbsiu "pointu :)'' Spagety si predsa len dokazem lepsie predstavit ako jablkovy americky kolac.Jeden z tych filmov, ktore by sa tocit ani nemali.Filmik sice posluzil ako kulisa k struhaniu zemiakov, ale :,,toto sme chceli?!''...Ani by som nemal pisat tento stupidny komentar k tomu stupidnemu filmu, ale zvysujem si pocet komentarov...ako tak spatne citam svoj koment, parada...asi moj najlepsejsi:((17.4.2004)

 • Tsuki
  odpad!

  Nevím proč se všichni snaží napodobovat Prcičky, Prcičky aspoň nápad měly a nezákladaly se jen na nějakých nechutnostech. Fuj! ~(0,2)~(11.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace