• Rex Mundi

Občas sa dalo zasmiať, ale aj tak ide len o typicky predvídateľnú pubi-komédiu. Nepáčili sa mi scény, ktoré vykrádali iné "prcičkoviny", aj keď niekedy sa aspoň snažili originály prečúrať lepším nápadom. Najhoršie však boli momenty, keď viditeľne chýbala plnka do scenára a snaha predĺžiť stopáž vďaka akože hlboko emocionálnym a dramatickým chvíľkam vytvorila príšerne hluché a vzhľadom na žáner aj mimoriadne trápne situácie. Proste a stručne - pokiaľ sa Sexy vtáci držia žánrových klišé, dajú sa pozerať, keď sa miestami hrajú na vážnu psychologickú sondu do života mladých, je to tragédia.(13.5.2006)

Zo začiatku sa zdá, že francúzsky humor opäť predčí ten americký a podobná téma bude spracovaná lepšie. Bohužiaľ sa to len zdá. 55%.(6.5.2007)

• mysiak

Čo očakávať od francúzskej odpovede na Prcičky...no nechutnosť najvyššieho ranku...a tak to aj bolo...obludný humor a hrozní herci, podčiarkujú nevyhnutnosť tento film zničiť...(18.9.2008)

• KevSpa

Francouzská obdoba Prciček, jejíž děj je trapně předvídatelný, stejně jako veškeré "vtipné" pointy. Francouzi si jak známo neberou servítky, takže těch nechutností je tu skutečně požehnaně.(7.11.2002)

• jonyyy

Humor žádný, nechutností až moc. 35%(18.1.2012)