Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Scrytcher
  **

  Hloupoučké, zdlouhavé..Je pravda, že kamera je výborná, z obrazů čiší surovost a kompozice je vskutku mystrovská, ale natahovat to na 3 hodiny? díky, ale ne.(23.11.2005)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $3,789,952Tržby Celosvetovo $6,012,751(9.4.2009)

 • Fr
  ***

  „DNES VEČER SE SEJDEME A NAVŽDY ZAPUDÍME ZLO, KTERÉ NÁS TAK DLOUHO SOUŽILO…“ /// Všechno je tak zkurveně bílý! Jestli jste na ty vejlety do jinejch kultur (a zrovna nemáte nic novýho z Islámskýho státu), vřele doporučuju tuhle zimní atrakci. Nečekejte nezapomenutelný herecký kreace (ty vole, i když možná…), Oscarovej příběh a odvážný sexuální scény (tak tady trochu kecám, protože – znáte to, ve stanu se votočíte a najednou máte péro v nějaký bábovce…), ale legendu o složitosti života eskymáka. Nejde vo to zjistit, že tam „za kruhem“ se to nehemží jadernejma fyzikama, ale spíš to, že přes maximální odlišnosti mají všechny kultury společný - ZLO. Opravdová kulturní lahůdka! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Když se mi postaví, musím dávat bacha, ať se mi nezlomí (ne vole, nejsu černoch…). 2.) Zatejká mi do iglů. 3.) Thx za titule ,,mechac163“ a „risokramo“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *(3.3.2015)

 • Pejpr
  *

  Atanarjuatááááááááááá, Atanarjuatáááááááááááá, Atanarjuatáááááááááááá(26.7.2008)

 • swamp
  ****

  Velice podmanivý snímek, který oplývá atmosférou a silným příběhem o lidské duši a souznění člověka s přírodou. Silný zážitek, který je podtržen tím, že se toho dozvíte mnoho o zcela jiné entitě lidí.(17.6.2011)

 • - Tento film je úplně prvním, ve kterém se používá jazyk Inuktitut. (formelin)

 • - Jedná se o první film natočený Eskymákem. (Pavlínka9)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace