poster

Láska shora

Experimentální / Romantický / Road movie

Česko, 2002, 98 min

Režie:

Petr Marek

Scénář:

Petr Marek

Hudba:

Petr Marek

Producenti:

Petr Oukropec

Střih:

Petr Marek
(další profese)
 • Slarque
  ****

  Pokud nečekáte standardní romanci, dočkáte se hravého filmečku, který experimentuje s tím, co film a divák vydrží. Chyby se tu nepřetáčejí, ale zdůrazňují dalším záběrem, komentáře hlavních představitelů skáčou svým postavám do řeči a chvílemi vypadne zvuk nebo obraz. Kdo má smysl pro humor, bude se skvěle bavit dialogy a neuvěřitelnými texty písní.(12.1.2003)

 • Wheelcrusher
  ***

  MIDI LIDI jsem začal poslouchat v úterý, ve středu jsem si je zamiloval, ve čtvrtek pochopil co je veskutečnosti láska, v pátek sledoval zatmění Slunce (jak se na mě tahle zhmotněná fyzikální veličina usmívá), v sobotu si naprosto a neočekávaně pustil tenhle film... to nemůže být náhoda:) Moc rád bych dal 4 (páč bavilo skoro stejně jako Jízda), ale na to mám asi se vztahy fakt ničemný zkušenosti (né, že bych si přišel nějak vadnej). Petr Marek je správnej cvok, jmenovat se obojím křestním dobrej fór!(21.3.2015)

 • Mairiel
  *****

  "Otevřené srdce uvítá otevřené dílo."(7.10.2011)

 • fauxthum
  ****

  Chápu, proč Vít Janeček o Petrovi Markovi řekl, že je to takový "český Godard". Minimálně pro tento film je podobná nálepka poměrně přiléhavá. Láska shora je někde mezi Bande á part a Bláznivým petříčkem.(2.8.2011)

 • zette
  odpad!

  Natolik experimentalni, ze jsem se malem posral...(21.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace