poster

Láska shora

Experimentální / Romantický / Road movie

Česko, 2002, 98 min

Režie:

Petr Marek

Scénář:

Petr Marek

Hudba:

Petr Marek

Producenti:

Petr Oukropec

Střih:

Petr Marek
(další profese)
 • Vodnářka
  ****

  O tomhle se těžko píše, ten film se musí hlavně vidět a slyšet (chvílemi teda nevidět ani neslyšet...). Petr Marek kašle na jakákoliv estetická pravidla, kameru i střih si udělá sám, nastřihne do snímku spoustu šílených záběrů z ruky, tak, jak to cítí on sám, hlavní postavy nechá komentovat samy sebe, když scéna nezní, zkusíme ji znovu... Přidá pár veselých písniček a sympatický příběh...a ono mu to sakra skvěle funguje!!!(13.9.2011)

 • Jansen
  *****

  Peťa Marek, Peťa Marek, ten má dobré nápady. Místy to bylo tak neokázale zábavné a sofistikovaně vtipné, až jsem měl pocit, že to celé vzniklo jako skupinový brainstorming FAMU v dobách její největší slávy.(4.8.2011)

 • DDT
  ***

  Jestli lze vůbec o něakém filmu napsat, že to je "příjemný experiment" :)) tak je to tenhle. A hudba k němu je skvělá.(12.3.2003)

 • paanka
  ****

  Peťa Marek. Peťa Marek. Ten má dobré nápady. Co dodat. Milé. V tom nejhumornějším slova smyslu.(24.2.2012)

 • ivishka
  odpad!

  Nevím jestli jsem tak "hloupá", že jaksi nechápu pointu tohoto filmu a přijde mi děsný, naivní, stupidně natočený, děsně zahrátý a ještě hůř sestříhaný. Jakési "dabování" kolemjdoucích kdesi na sídlišti, klouzání se na chodníku kde není led jenom proto, že tím chce zaujmout (bez urážky) tehdy nehezkou slečnu, pokus o divnou romantiku a nebo o "muzikál"?! A road movie to není ani omylem....Pravda stačilo mi k tomuto názoru necelých 40 minut (já jsem takový názor měla už dříve ale snažila jsem se tomu dát šanci) ale i tak to bylo veliké utrpení...Hanba na režiséra a neherce a pana "skladatele".(22.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace