Priame prenosy z cyklu adventných benefičných koncertov venovaných organizáciám, ktoré menia Slovensko k lepšiemu.

1. Terézia Kružliaková z Mestského divadla v Levoči (pondelok 28. novembra 2016)
2. Iva Bittová a Mucha Quartet z Chateau GrandCastle v Liptovskom Hrádku (útorok 29. novembra 2016)
3. Trnki a Ľudová hudba Mira Kapca a Jána Maka z Domu kultúry Andreja Hlinku v Ružomberku (streda 30. novembra 2016)
4. Basie Frank Band z Mestského divadla v Žiline (štvrtok 1. decembra 2016)
5. Miriam Kaiser z Jezuitského kostola v Skalici (piatok 2. decembra 2016)
6. Anita Soul zo Synagógy v Lučenci (pondelok 5. decembra 2016)
7. Mária Podhradská a Bashavel zo Zámku Vígľaš (útorok 6. decembra 2016)
8. Svetlana Rymarenko zo Synagógy v Leviciach (streda 7. decembra 2016)
9. Zuzana Mikulcová Band z Elektrárne Piešťany (štvrtok 8. decembra 2016)
10. Zuzana Smatanová z Hotela Aphrodite Palace v Rajeckých Tepliciach (piatok 9. decembra 2016)
11. Ľubica Čekovská zo Synagógy v Trnave (pondelok 12. decembra 2016)
12. Barbora Bloom zo Župného domu v Nitre (útorok 13. decembra 2016)
13. Presburger Klezmer Band z Cisársko - kráľovskej Jazdiarne v Nových Zámkoch (streda 14. decembra 2016)
14. Sendreiovci a Kokavakere Lavutara z Dôstojníckeho pavilónu v Komárne (štvrtok 15. decembra 2016)
15. Pocta Svetozárovi Stračinovi (piatok 16. decembra 2016) (STV)

Autogram

Tak som sa konečne dočkal. V tohtoročných adventných koncertoch STV sa objavil žáner, ktorý bol pre mňa stráviteľný, po všetkých divotvorných hudobných kreáciách. Zuzana Smatanová nesklamala, je to výborná všestranná hudobníčka a vybrala si na dnes to najlepšie, čo má. Štyri hviezdy za túto jednu časť, zvyšok by som radšej nehodnotil. ()