• klerik
  ****

  Nie moc výnimočný katastrofický triler, ktorému však nechýba občasný humor a pôsobíva scéna absolútneho "ticha" pred búrkou"....(23.4.2006)

 • Hal_Moore
  ****

  Katastrofické filmy. Všechny jsou na jedno brdo. Občas se stane zázrak a na hladinu vyplave nadprůměrné dílo (Rozpoutané Peklo, Twister) mezi které řadím i Spoku. Nemůžu si pomoct. Tommy Lee Jones hraje docela přesvědčivě, krásná Anne Hecheová je přirozená a i ostatní nehrají úplně špatně. Několik nelogičností se vždy najde (výbuch) a ani patriotismu nebudeme ušetřeni. Ale zábava, to je to, proč od filmu nedoejdete a nevypnete tv. A je tak málo zábavných katastrofických filmů, že musím dát nadprůměr.(29.12.2005)

 • woody
  ***

  Klasické guilty pleasure udělané krok za krokem podle příručky, jak natočit katastrofický biják ...(19.5.2003)

 • gilmore_girl
  **

  Chm, sopka pod mestem... to bych i skousla. Ale lava, ktera vypada jak zvykacka, sune se rychlosti sneka a pali az na dotek, to uz je na me moc. Proste trapas, ale dokoukat se to dalo (hlavne diky Tommy Lee Jonesovi).(8.4.2011)

 • heyda
  ***

  Mírně nadprůměrný katastrofický film, který drží nad vodou i docela dobré herecké výkony Jonese a Hechové.(22.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace