• Malarkey
  ***

  Sopka je jeden z filmů, který si dobře pamatuju z doby, kdy jsem každej den chodil do videopůjčovny a sjížděl naprosto každej film. Nevím čím přesně mě zaujal, ale pamatuju si, že jsem ten film viděl víckrát jak jednou, dokonce jsem si ho i víckrát pučil. Tenhle film totiž, přes naprosto typickou zápletku, obsahuje sympatický postavy a celý to tak docela dobře plyne...dokonce i efekty mi nepřišli dvakrát strašný. Co naplat, stejně je to naprosto průměrnej katastrofickej film, kterejch dycky byly tuny.(24.11.2010)

 • Pepinec
  *

  To máte tak, když se režisérem stane člověk, který vyrostl na McGyverovi a Walkerovi, koupelnu má vytapetovanou plakáty Rolanda Emmericha, věří v Armageddon a za každou cenu chce světu dokázat, že nejen Bruce Willis nemohl hrát v Titanicu, protože by pokazil pointu a všechny zachránil. Tomík Jones tu proti chrlící se lávě chrlí jeden super nápad za druhým a prdel jakoby mu přitom strážilo samo Město Andělů... Mohlo by se zdát, že se mně to líbilo, ale nebojte. Ještě rozeznám film od rozteklého sajrajtu.(27.10.2012)

 • D.Moore
  ***

  Když už je to celé klišé, tak alespoň díky bohu za to, že je zábavné.(8.2.2010)

 • Chrustyn
  ***

  Když se to vezme kolem a kolem jedná se o docela slušný katastrofický snímek. Triky sice občas působí levným dojmem ale na druhou stranu někdy vypadají velice působivě. A co se týká herců tak ty jsou také na úrovni a nikdo nepůsobí trapně.(15.6.2007)

 • Falko
  ****

  Tak ako mnohi pisu, ze je tu same klise, mne to vobec nevadilo. Uz len samotna sopka v L.A. je nerealna, takze co mozem ocakavat od filmu, plny nerealnych scen. Niektore sceny boli dost dramaticke, niektore prehnane, dalo by sa kadeco tomuto filmu vycitat a kritizovat, ale tvorcovia to podla mna neodflakli. Rozne vybuchy az po pad obrovskej budovy bol natoceny podla mna velmi dobre, takze kludne mozem dat 80%, pretoze taketo filmy ma bavia... 04.01.2011 _______ Tommy Lee Jones - (Mike Roark) +++ Anne Heche - (Dr. Amy Barnes) +++ Gaby Hoffmann - (Kelly Roark - dcéra) +++ Don Cheadle - (Emmit Reese) +++ Jacqueline Kim - (Dr. Jaye Calder) +++ Keith David - (Policajný plukovník Ed Fox) +++ John Corbett - (Norman Calder) +++ Hudba: Alan Silvestri +++(4.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace