• heyda
  ***

  Mírně nadprůměrný katastrofický film, který drží nad vodou i docela dobré herecké výkony Jonese a Hechové.(22.6.2010)

 • castor
  ***

  Každý katastrofický film má dva své hrdiny: toho lidského (tady šéf městských záchranářů) a toho přírodního (tady nekonečný proud hořící lávy). Další příspěvek k seismologickým katastrofickým kouskům natočil tvůrce Osobního strážce, velmi limonádovým způsobem ukázal, jak je Los Angeles připravené čelit smrtící pohromě a jak prověří schopnost Kaliforňanů přežít. Některé triky jsou hodně průměrně (i průhledné), u dalších jakoby se sešla úplně jiná skupina trikařů, kteří přišli se solidním nápadem. Tommy Lee Jones tradičně slušný. Na tři hvězdy se to drápe stěží, ale dám je.(28.1.2016)

 • Melies
  *

  2 / 10 Takáto erupcia blbých a otrepaných nápadov by určite zložila aj skúseného vulkanológa - katastrofické filmy ma nikdy príliš nebrali a Sopka je priam stelesnením všetkého, čo na nich neznášam. Ak vás tento prírodný živel zaujíma, stokrát lepšia voľba je niečo od National Geographic - alebo si pozrite Twister, podľa môjho skromného názoru to najlepšie, čo v tomto žánri vzniklo.(28.12.2005)

 • Chrustyn
  ***

  Když se to vezme kolem a kolem jedná se o docela slušný katastrofický snímek. Triky sice občas působí levným dojmem ale na druhou stranu někdy vypadají velice působivě. A co se týká herců tak ty jsou také na úrovni a nikdo nepůsobí trapně.(15.6.2007)

 • Slarque
  ***

  Standardní hollywoodský katastrofický film vybavený všemi důvěrně známými klišé tohoto žánru. Tommy Lee Jones v další roli a la Uprchlík.(12.1.2003)

 • - Špeciálne efekty zabezpečovali spoločnosti VIFX, Digital Magic Company a Light Matters Inc. (Greenpeacak)

 • - Natáčení probíhalo převážně v Los Angeles. (Terva)

 • - Nabídku na hlavní roli dostal i Ed Harris a Bill Pullman. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace