poster

Bad Taste - Vesmírní kanibalové

 • Nový Zéland

  Bad Taste

Komedie / Akční / Sci-Fi / Horor

Nový Zéland, 1987, 88 min (SE: 98 min)

Režie:

Peter Jackson

Scénář:

Peter Jackson

Kamera:

Peter Jackson
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EdaS
  ***

  To nadšení a talent, spolu s ultračerným humorem tam vidět jsou. Bohužel druhá půlka mě už docela nudila. Jsem rád, že jsem to zhlédl, ale víckrát bych si pustil spíš Braindead...(14.10.2005)

 • tron
  ****

  „Som Derek. Derekovia neutekajú.“ Nevyrastal som na „ranej tvorbe“ Sama Raimiho (SMRTEˇĽNÉ ZLO) ani Petra Jacksona a nie som veľký fanúšik kombinovania tvrdého hororu s bláznivou komédiou. V tomto prípade je ale smršť čo najnechutnejšie splatter gore a s humorom taká brutálna, že sa nedá inak, len sa zbedačene chechtať a baviť tak, aby ste sa za to po záverečných titulkoch, hanbili. Už drastickým úvodom na pláži dávajú Peter Jackson a Jamie Selkirk jasne najavo, komu je ich psí kúsok určený. A „zvyšok filmu“ je na tom rovnako, ak nie EŠTE brutálnejšie. Podtrhnutý latexom, suchou hláškou na popraskaných hnisavých perách, novozélandskými lesmi, čudnými ovcami, zvratkami, motorovou pílou a mozgom. Veľmi veľa mozgami. Mimo lebiek.(29.6.2006)

 • Hitman_47
  ***

  Naprostý souhlas s uživatelem VerteX.(5.8.2005)

 • Slasher
  ****

  Jedna z největších a svým způsobem nejvtipnějších nezávislých hovadin. Stejně se divím, jak tohle mohl Jackson z vlastních prostředků dát dohromady. Na tomhle jeho filmu je asi vidět nejvíc, jaký on je velký nadšenec. Nějaký Pán Prstenů nebo King Kong, to už je zase o něčem jiném, ale je výborné vidět jaký úchyl ty megakomerční filmy natočil:) Navíc vidět doslova, Jackson si totiž v Bad Taste vystřihl parádní dvojroli.(20.5.2006)

 • pan Hnědý
  ****

  Pětihvězdičkový poster. Sofistikovaný Jacksonův splatter. Jeho pozdější filmová tvorba je mi bližší, ale Jackson také neměl vše jednoduché. Těžké začátky, které s výborným debutem BAD TASTE vše odstartovalo.(18.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace