poster

Bad Taste - Vesmírní kanibalové

 • Nový Zéland

  Bad Taste

Komedie / Akční / Sci-Fi / Horor

Nový Zéland, 1987, 88 min (SE: 98 min)

Režie:

Peter Jackson

Scénář:

Peter Jackson

Kamera:

Peter Jackson
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  *****

  Kdo by si asi pomyslel, po shlédnutí tohoto filmu (nebo filmu Braindead popřípadě obou), že stejný režisér natočí Pána prstenů bez vyhřezlích střev, mozků a krve. Tento film je opravdu velice originální invaze ufounů, kteří si chtějí udělat z naší planety Fastfood.No neni to milé?(6.12.2003)

 • Le_Chuck
  ***

  Jackson ladí formu na Braindead. 70%(14.7.2008)

 • RHK

  Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire.(9.1.2010)

 • H34D
  ****

  Naprosto neortodoxní pojetí komedie a hororu v jednom. Peter Jackson se vydal do nejtemnějších míst vesmíru, nikoliv aby tam vylovil kanibaly, ale aby si odtamtud přinesl ten nejčernější humor a uvařil z něj polévku, z níž se udělá nejednomu všežravci nevolno. Bezstarostnost filmu a improvizační scénář vhodně doplňuje absurdnost a zvrácenost této ďáblovy hříčky. Myslím však, že příliš velké množství přestřelek, u kterých se nejvíc projevuje technická zaostalost a mizivý rozpočet, Vesmírným kanibalům lámou vaz. Během rádoby akčních scén jsem měl pocit, že ono parádně ujeté a vlastně i originální béčko se mění v prostě jen špatně natočené béčko...Ale i tak díky své originalitě, doslova kultovním scénám a hláškám dávám 4*. 7/10(23.9.2011)

 • JohnnyD
  ****

  Na filme síce vidieť, že bol zbúchaný na kolenách a taktiež nemožno sa ubrániť dojmu, že kratšia minutáž by vôbec nebola od veci, napriek tomu vo filme je toľko mladíckej kreativity a nadšenia, ktorú ťažko nájsť vo väčšine filmov.(25.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace