poster

Pán prstenů: Dvě věže

 • USA

  The Lord of the Rings: The Two Towers

 • Slovensko

  Pán prsteňov: Dve veže

Fantasy / Dobrodružný / Akční

USA / Nový Zéland, 2002, 172 min (SE: 223 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  *****

  Soundtrack Howard Shore: 1. Foundations Of Stone ,2. The Taming Of Smeagol ,3. The Riders Of Rohan ,4. The Passage Of The Marshes ,5. The Uruk-hai ,6. The King Of The Golden Hall ,7. The Black Gate Is Closed ,8. Evenstar - featuring Isabel Bayrakdarian ,9. The White Rider ,10. Treebeard ,11. The Leave Taking ,12. Helm's Deep ,13. The Forbidden Pool ,14. Breath Of Life - featuring Sheila Chandra ,15. The Hornburg ,16. Forth Eorlingas - featuring Ben Del Maestro ,17. Isengard Unleashed - featuring Elizabeth Fraser & Ben Del Maestro ,18. Samwise The Brave ,19. Gollum's Song - performed by Emiliana Torrini ,(15.5.2011)

 • Matty
  *****

  Rozhodně megafilm, úžasný megafilm, jen jsem se nemohl zbavit dojmu, že to celé bylo natočené pouze kvůli té závěrečné řeži. Všechno ostatní docela zaniklo, což je vzhledem ke kvalitě knižní předlohy veliká škoda. Pro mě nejslabší díl celé filmové trilogie. 90% Zajímavé komentáře: Tosim, tron, Dan9K, Amarcord_1, novoten, Faidra, kitano, VerteX, mls, Indy , dawydx, Mat32(11.5.2005)

 • Tom Hardy
  ****

  Velmi pěkné, ale pět hvězdiček to není. Díky prvnímu dílu již druhý tolik nepřekvapuje a chybí mi více vychytaných záběrů (jako když Aragorn rozrazí po své těžké cestě dveře). Glum je skutečně dokonalý, ale paradoxně je právě on tou nejpropracovanější (myšleno charakterově) postavou...(8.2.2003)

 • Fr
  *****

  kino verzi všichni dobře znají. já bych se chtěl zmínit o EXTENDED TRILOGY. prsten je stále těžší. dozvíme se kolik je vlastně Aragornovi roků, sledujeme dokonalost elfa a vtip trpaslíka. všichni zde dostávají o trošku více prostoru (i glum) a nic neruší a nevybízí k doměnce, že těch přidaných 43 minut je navíc. dokonalost DTS si vychutnáte v bitvě o helmův žleb a zákonitě se musíte těšit na rozhodující bitvu o přežití středozemě!!!!!!!!(18.3.2006)

 • golfista
  ****

  Asi jsem udělal chybu. Půjčil jsem si "Dvě věže", těšil jsem se na ně a pro "oživení" jsem si před nimi pustil "Společenstvo Prstenu" prodlouženou verzi. No ... v konfrontaci obou filmů jsem byl druhým dílem zklamán. Je to pořád výborně natočené a vím že režisér nemá pro obsáhlost předlohy jednouduchou práci, ale roztříštěnost děje na několik rovin je taková, že nedá čas ztotožnit se s některou postavou tak, jak tomu bylo u prvního dílu. Nezanechalo to ve mně takový dojem jak jsem čekal, ale musím přiznat, že první díl po první projekci také ne... Schizofrenní Glum by ovšem zasloužil několik hvězdiček navíc :)________ Ježíšek nadělil čtyřdiskovou rozšířenou verzi a ta už se těm pěti hvězdičkám blíží víc.(23.9.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace