poster

Démoni (festivalový název)

 • Itálie

  Dèmoni

 • anglický

  Demons

Horor / Thriller

Itálie, 1985, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Karamanlis
  ****

  Poctivá talianska filmová mäsiarčina zo zlatého hororového obdobia 80. rokov s ktorou sa vďaka nekvalitným pirátskym videokazetám, na ktorých bol film nahratý častokrát len v originálnom jazyku či s jednohlasovým viac než pochybným dabingom mali možnosť dostať do kontaktu aj hororoví nadšenci v našich končinách. Pravda, ak patrili k tým šťastlivcom, ktorí mali prebytočných 20 litrov, v tej dobe nevyhnutných na zakúpenie dvojhlavového tuzexového videa alebo mali náhodou známeho vietnamského šmelinára...(27.5.2010)

 • korbitch22
  **

  Začátek našeho festivalu Otrlého Diváka part 4 začal odlehčeněji,než sme doufali.Psychotické nadhodnocení zdejších hororových fanatiků už jaksi nebudu brát v potaz,protože rozdíl mezi fanouškem a fanatikem,je v tomto žánru téměř k nerozeznání.Film začíná dobře,slušná hudba i atmoška,dvě roštěnky jako základ,hláškující negr,dva urostlý hošaní atd.Bohužel horor se nekoná a já musel 88 minut přetrpět jakou si gore komedii,plnou nechutností,děsné hudby a debilních dialogů.Žádná atmosféra a naších znechucených tvářích se občas vyloudil úsměv,protože u některých scén sme se slušně natlemili ( pochybuju že to byl tvůrčí záměr :-D ) 2** dávám za pěknou představitelku hlavní role,hláškujícího negra,kokain v plechovce vod coly a totální GTA what the fuck s helikoptérou :-DD Jinak jasné zklamání a trapný pokus Italů udělat atmošku Amerických slátanin podobného stylu.Potěšil konec,nečekal jsem tuhle záludnost :-) 30%.(20.8.2011)

 • SeBig
  ****

  Jooo tak takovýhle filmy fakt můžu. Nehodnotím podle toho jak moc jsem se lekl nebo jaky byli efekty spíš na opak abych pravdu řekl lekačky moc nemusím a tohle lekačka nebyla i když to několikrát v pár záběrech vypadalo že se leknu tvurci ztoho nakonec lekavou scénu neudělaly ale nakonec jsem se teda fakt lekl ale nebudu tady řešit lekání :) ted k filmu miluju přesně tyhle typy filmu! Béčka, spousta krva, film naplněnou štávou akce a přehnanosti který proste běží celej film a žádné nudné pauzy a vysvětlování prostě to jede od minuty k minutě a tohle prostě jo! Nepochopil jsem to stim vrtulníkem a řikal jsem si že je to něco jako Braindead a Návrat oživlych mrtvol ale narozdíl od Braindead tohle bylo aspon od začátku dost dobrý a napínavý né prodloužený a nudný..a s návratem to srovnávám jen kvuli tomu že je to skoro to samý hlavne to spojuje tyto slova 80 léta, krev, monstra, vtipné scény to stačí! Vracím se ke scéně s vrtulníkem pak se to všechno nakonec vysvětlilo hlavně nakonci to bylo dobry :-D. Dokonce jsou tam nějaké scény vtipné proto to spojuji s Návratem Oživlých Mrtvol. A když jsem si řekl že je film přesně podle mího gusta musim tomu prostě dát ty čtyři! + chválím SOUNDTRACK excelentí skladby a výběr!(1.9.2010)

 • Hakha
  ****

  Velice zábavný horůrek s mnoha vybuchujícími jebáky a povedenými maskami. Škoda, že jsem neviděl zamlada, mé hodnocení 4 hvězdičky...(9.9.2010)

 • Lateef
  ****

  Určitě jeden z nejvýraznějších hororů 80. let. Originální svým příběhem, akcí, gore i velkolepým finále s bonusovou tečkou. Démon je v každém z nás, tak se ujistěte, že se kino, kam večer půjdete s kamarády, nejmenuje Metropol a že na pravé tváři nemáte krvavý šrám... 1,8 miliónů dolarů(rozpočet)(31.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace