poster

Démoni (festivalový název)

 • Itálie

  Dèmoni

 • anglický

  Demons

Horor / Thriller

Itálie, 1985, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MM_Ramone
  *****

  Toto je jeden z tých filmov, vďaka ktorým som prepadol kúzlu horrorového žánru. Desiví "Démoni" vyčíňajúci v priestoroch kina. Dario Argento napísal skvelý, jednoduchý scenár, ktorý bol pod vedením talianskeho režiséra Lamberto Bava výborne spracovaný. Hustá atmosféra, podarené ľakačky, hrozne hnusné masky, nechutné gore, komponovaná hudba Claudio Simonettiho a energický rockový soundtrack. Nikdy nezabudnem ako mi z toho behali zimomriavky po chrbáte. Výborný horror. *****(5.1.2012)

 • Hellblazer
  ****

  Starý taliansky trash horor so všetkým čo k tomu patrí: gore, litre krvi, vrieskajúce dievčatá, litre hnisu, nejakí zombie, takmer žiaden dej a logika. Ku koncu veľká sranda hlavne keď hlavný hrdina zoberie do ruky katanu, nakopne motorku a za doprovodu tvrdej metalovej hudby začne kosiť všetkých démonov.(23.3.2006)

 • Karamanlis
  ****

  Poctivá talianska filmová mäsiarčina zo zlatého hororového obdobia 80. rokov s ktorou sa vďaka nekvalitným pirátskym videokazetám, na ktorých bol film nahratý častokrát len v originálnom jazyku či s jednohlasovým viac než pochybným dabingom mali možnosť dostať do kontaktu aj hororoví nadšenci v našich končinách. Pravda, ak patrili k tým šťastlivcom, ktorí mali prebytočných 20 litrov, v tej dobe nevyhnutných na zakúpenie dvojhlavového tuzexového videa alebo mali náhodou známeho vietnamského šmelinára...(27.5.2010)

 • Chrustyn
  ***

  Velice jednoduchý a krátký horor odehrávající se v kině. Herci se sice chovají trochu podivně a ani není ve filmu pořádně vysvětleno co a jak?? To ale nevadí protože zde jde hlavně o pořádný krvavý efekty a těch si zde užijete více než dost. Prsty v očích, lámání prstů, trhání kůže a další podobný pochoutky:))(30.12.2006)

 • EdaS
  ***

  Argentem sice produkovaný, ale režijně bohužel zcela tuctový horor ze začátku hodně baví díky nápadu umístit rejdiště démonů do kina. Od poloviny bohužel sledujete jen skupinky lidí pobíhající sem tam a nechávající se masakrovat. Hrozící nudu naštěstí zahánějí scény typu "hlavní hrdina vezme motorku, projíždí se po kinosále a kosí příšery", bohužel jich není dost.(2.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace