Zíza

Pozitivní v tom, že se do života hrdinky dostáváme ve chvíli, kdy má dobrou práci, která ji baví, přítele, kterého má ráda. Pak přijede táta, kterýho tři roky neviděla, otevřou se staré rány, do toho přijdou noví lidé a staré zlozvyky. Klasická slaďárna před Vánoci, jasná jak facka od začátku, ale bez problému koukatelná. Děcko přemoudřelé jak psycholog začátečník, fort fajn, matka jak s pravítke v zadku, ale naštěstí ho dokázala vytlačit... Cajk rodinný film, který se odehrává během Vánoc a který vysílá televize. 52 %. ()

Streeper

James Brolin by měl zůstat jen u hraní, sice se snaží režírovat, ale nejde mu to. Možná ale za to mohl i děsný scénář, který mi zkazil dojem z filmu. Od začátku do konce jsem měla dojem, že herci improvizují a veškeré věty si vymýšlejí na místě a bylo to hodně zlé. Buď to a nebo, že to čtou ze zařízení jako moderátor, totálně s nulovou emocí. Strašný. Všechno mi přišlo tak nucené, vůbec to nevyznělo přirozeně. Hodně předvídatelný konec, ale nakonec jsem dala dvě hvězdy. Jednu za psa, který uměl hrát snad nejlépe ze všech a druhou za to, že James přemluvil Barbru, aby pro jeho film nazpívala dvě vánoční písně. ()